Anne olmak ısteyenler dualarda bulusalım 707 kere ya varıs okuyalım

gecmiş olsun canım...cok sevındim hersey temiz ne güzel....ayyy inş oda kolay gecer...ne zaman cektirceksin isyancım:26:

hahahaaa benim gibisin valla benide bayıltıyor kaç kere oram buram kırıldı bu yüzden neyse ALLAH başka dert vermesin ne diimm

bende siz gibiyim kızlar yatak döşek yatıyorum ve ilacsız o gunu atlatamam

geçmiş olsun cnm şimdi nasılsn

SAOL KUZUM ya şükür şimdi iyiy gibiyim ama tam atlatamadım hala..sen nasılsın kuzucummö

gecmiş olsun canım...cok sevındim hersey temiz ne güzel....ayyy inş oda kolay gecer...ne zaman cektirceksin isyancım:26:

bende siz gibiyim kızlar yatak döşek yatıyorum ve ilacsız o gunu atlatamam

canım adet olduğumda yaptırcak gibiyimm..ama bu ay olmazsa öteki ay kesin yaptırırımm inşş

hadı hayırlısıc canım...inş onuda atlatıp bebişe kavusursun....

İNŞ KUZUM..bugün sabahda bir ilaç buldum inofolic isminde hem yumurtlama yardımcısı yumırta geliştiriyor hemde folic asit..doktorada sordum kullabilirsin dedi..bugün çıkışta alıcam bakalımmm..
pkolular için daha iyiyimiş ama bu ilaçç

bende pcosum canım 2 aydır içyom onu bende umutluyum o ilaçtan hatta ablamda kullanyo o pcoslu degil ama doktor vermiş bir zararrı yok insallah fayda görürüz

Cikolatam canim ozelden mesajim gitmedi telim cildirtiyor beni
bebegim elhdullah iyi en son ayin 10 da gitmisdik gormeye 9 hafta 2 gunluk olduk teyzesi
sen uzulme olmadi diye olucak ben eminim. bende ya olmazsa diykrdum ama Rabbim ne guzeldirki oyle anda verirki mucize gibi sende inanamazsin

RABBIM EN KISA SUREDE HEPINIZE EVLAT NASIB ETSIN BIZLEREDE SAGSALIM KUCAGIMIZA ALMAYI NASIB ETSIN AMIN
KIZLAR RAHIM FILMI CEKTIRIN DERIM CUNKI COK YARDIMI OLUYOR

ayyyy tatlım hosgeldin...bebişin buyuyo masaaallah

ben korkuyorum rahım filminden canım ya:18:

gercekten mı ...iyiymiş canım .herkes kullanabılır mı kı ilacı:26:

bende pcosum canım 2 aydır içyom onu bende umutluyum o ilaçtan hatta ablamda kullanyo o pcoslu degil ama doktor vermiş bir zararrı yok insallah fayda görürüz

ayyy inş bebişler gelir canım ya ilacın faydası olur

sercem hosgeldin kız telden zor olyo pc ni yaptırsın enişte artıkın yaaaa hamişlik nasıl gidiyor.iyi olmana sevindim kuzu

gercekten mı ...iyiymiş canım .herkes kullanabılır mı kı ilacı:26:

ayyy inş bebişler gelir canım ya ilacın faydası olur

insallah canım benim:)))

Minik manik enisten beni baya bir sinirlendiriyor inan artik ondan hic birsey istemiyorum Rabbimden huzur diliyorum yoksa cildiricam birak yaptirmasin bos ver ben burdayim yaninizdayim sizde benim kalbimdesiz cok az kaldi seninde dugunune cok heyacanli senin adina canim ya mutlu ol mesut huzur dolu evliligin olsun insallah
cikolatacip bitanem korkma 10 bir agri oluyor cok az oda geciyor ben igneden bile korkan sercem yaptirdi kiz senmi korkuyon

Bize dua edin bebegim benim tum bu sinirlerimden etkilenmesin bende biraz sakinlesiyim kizlar

oy kuzum benim Allah razı olsun cok sagol insallah gülüm.sende hep kalbimizdesin bebişin dogunca resimlerini görmeyi isterim insallah.tüm güzel dualarına amin.canım hamilelikte olur böyle duygusal zamanlar sen merak etme insallah bebişin saglıklısıhatli kucagına alırsın sercemAllahiçini ferahlatsın huzur versin

SAOL KUZUM ya şükür şimdi iyiy gibiyim ama tam atlatamadım hala..sen nasılsın kuzucummö

canım adet olduğumda yaptırcak gibiyimm..ama bu ay olmazsa öteki ay kesin yaptırırımm inşş

iyiyim cnm napim adet oldum biraz onun gerginliği vardı şimdi yumurtlama dönemimi bekliyorum bakalım kısmet

biz 8 ay korunduk malesef 6 aydırda deniyoduk bi sonuç alamayınca eşim dr gitti dün sperm sayıları iyiymiş ama %6 hareketliymiş doğal yollarla olmaz demiş dr
ama sonrada ulrtsonda bakılcak ordaki sonuca göre olur demiş 27 ocakta ultrason randevusu var
baştan olmaz diyo insanın bütün moralini bozuyo sonra olur diyo ne düşüneceğimi bilmiyorum
bu drlar insanın üzüntüsünü düşünmeden herşeyi söylüyo malesef

cglynnur-arkadasimiz guzel gonlu icin meryem sureleri icin Rabbim istedigi herseyi nasib etsin amin
bulufe--------------------------41 Salat-ı tefriciye hediye ettikkkk

bebemmm1--------------------41
Salat-ı tefriciye hediye ettikkkk ​
sbry----------------------------41
miskamber---------------------41
agustos72----------------------41
cglynnur------------------------41
chocolateChips----------------- 41
isyan123----- ------------------41
masal_gibi----------------------41
yeteramabukadar---------------41
Anneolmak----------------------41
desperatehousewive------ -----41
nikby----------------------------41
minigmanig---------------------41
cicikizkocaeli--------------------41
esmaesmaa---------------------41
mon_amour---------------------41
desperatehouswive-------------41
bm0557-------------------------41
esmer_seker--------------------17
esma_elif-----------------------

pembeptk-----------------------

tweety23-----------------------

ayeyldz-------------------------
dumaduma----------------------

gayed---------------------------
fıstıkağacı-----------------------
özlem_ahmet-------------------
ada67---------------------------

topiğimizin mucizeleriii

serçem
707 besmele hediye ettikkk
nesdemmm493
besmele hediye ettikkk

hamişlerimiz içinde besmeleelr unutulmasınnn...bu 2.liste sayfa boyu uzasınn inşşş

BULUTEFE SIKINTINI RABBİM BİRAN ÖNCE DİNDİRSİNNN...SENİ ASLA LİSTEDEN ÇIKARMAYIZZ...DUALARIMIZDA HEP VARSIN VE VAR OLACAKSIN ARKADAŞIMM

kızlar nasılsınızz..kimseler uğramamışşş ama olmazz böleeee...öpüldünğzzz

canım bizde sen gibiyizz bizde 7 ay falan korunduk yaklaşık 7 aydırda bebeğimiz olmuyor..eşimin sperm testleri normal çıktı bizim..ama henüz bebek yok..
keçiboynuzu kürü falan yedir kocana çok faydasını gören var

yarın alcam inşallah keçibounuzunu

5 tane tefriciye okudum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…