Anne olmak ısteyenler dualarda bulusalım 707 kere ya varıs okuyalım

Test yaptım var yok arası bir çizgi çıktı ama daha reglime 6 gun var az daha sabır inşallah.
Minigmanig arkadaşım inşallah sende ve diger anne adaylarına hamistir topigimiz dolsun tahsin hamis lerle inşallah

Son düzenleme:
kızlar rabbim tez vakitte hayırlısıyla evlat hasreti çeken tüm anne babaların evlat sevgisini tatmayı nasip etsin inşallah...(aminnn):21::KK16:

Test yaptım var yok arası bir çizgi çıktı ama daha reglime 6 gun var az daha sabır inşallah.
Minigmanig arkadaşım inşallah sende ve diger anne adaylarına hamistir topigimiz dolsun tahsin hamis lerle inşallah

ayyyyyyyyyyyy hayırlı olsun canım hamişligin.......

inş kucagına almak nasıp olur bebişini:KK16:

İyi akşamlar kızlar 5 tane tefriciye okudum Allah kabul etsin. Bir kaç günlük ufak bir tatil e gidiyoruz eşimle o yüzden nete giremeyebilirim kendinize iyi bakın..

Kizlar yarin randevum var bebegimi gormeye gidicem insallah iyi dir minigim
ama esimle tartisdik kusumm ona
yarin beni o goturmese kendim de gidemem
nolur dua edin bebegim iyi olsun hemde gide bileyim randevuma

Kizlar yarin randevum var bebegimi gormeye gidicem insallah iyi dir minigim
ama esimle tartisdik kusumm ona
yarin beni o goturmese kendim de gidemem
nolur dua edin bebegim iyi olsun hemde gide bileyim randevuma

amin cnm dualarımız seninle ama senin eşin neden seni üzüyorr kızıcam artık amaaa :KK20: yazık sana üzmesin seni.. neyse cnm sen içini ferah tut bebekler daima annelerine dört elle sarılırlar senin bebeginde sana sarılmıştır ALLAHın izniyle herşey yolunda gidecek öptüm seni tatlım :KK16:

ayyyyyyyyyyyyyyy hadi insallah valla ben bile heyecan yaptım hadi insallah o cizgi iyice koyulasır insallahhhh:21::21::21::21:bütün dualarına amin:21::21:

Testin fotosunu at bakiyim bura insallah kopkoyu olucak o test amin insallah
Yok ya buyutec ile baksan anca görünür inşallah kokuyu olur.insallah randevuna gidebilirsiniz ve inşallah bebeğin sağlıklıdır. Amin
ayyyyyyyyyyyy hayırlı olsun canım hamişligin.......

inş kucagına almak nasıp olur bebişini:KK16:
Inşallah hamileyimdir. Inşallah bana da nasip olmuştur
ayyyyyyyyyyyyyyy hadi insallah valla ben bile heyecan yaptım hadi insallah o cizgi iyice koyulasır insallahhhh:21::21::21::21:bütün dualarına amin:21::21:
Inşallah kopkoyu olur canım Sağol benim le birlikte heyecan laniyorsun allahım sanada diğer arkadaş larada aratmasin:KK49::KK49::KK16::KK16:

X