Anne olmak ısteyenler dualarda bulusalım 707 kere ya varıs okuyalım

kızlar kusura bakmayın bu aralar giremiyorumda :KK43:((( 300 'ya varis' çektim cnmm ALLAH dualarımızı kabul etsin hepimizin bebişi olsun inşallaahh :KK16::KK16::KK16:

Canim benim ya insallah herkezin bebegi omru boyu atsin kalbi
insallah seninde bu sefer bebeginin kalbi omru boyu aticak bitanem insallah[/QUOTE]

inş cnm inş bu ay bakalım kısmet olur mu hastalığımda bitti rabbim inş nasip eder dualarınızla birlikte

kızlar ben isyanın kuzeniyim..
isyan banlandı birkaç gün yok..o yüzden listenin başka birisi tarafından güncellenmesini rica etti..
dualarınız kabul olsun inş..

kızlar bana yardım edin bata 2 gün var cuma günü test yapmak istiyorum ama eşim izin vermiyor sürpriz olsun diyor eşimi kırmak istemiyorum ama meraktanda çatlıcam galiba nasıl sürpriz olacak bilmiyorum ben böyle takipteyken hiç blmiyorum:18: şimdi testi yapsam yüzümden anlar herşeyi gözünden hiçbir şey kaçmaz üzgün olduğumu anlar yada mutlu offfff şimdi fikirlerinizi yada hayellerinizi paylaşırmısınız ben karar veremiyorum testi yanındamı yapsam yoksa eşim yokken mi yapsam pozitif çıkarsa ona nasıl bir sürpriz yapsam :KK28::KK28::KK28::KK28::KK28: bana bir fikir lazım siz olsanız ne yaparsınız

Nasilsin bitanem tum gun aklimdasin cikmiyorsun burada girmiyon bari watshap in varsa ozelden at banna arkadasim ordan sorayim nasil oldugunu
insallah iyisindir inann seni cok merak ediyorum ve dua ediyorum

Nasilsin bitanem tum gun aklimdasin cikmiyorsun burada girmiyon bari watshap in varsa ozelden at banna arkadasim ordan sorayim nasil oldugunu
insallah iyisindir inann seni cok merak ediyorum ve dua ediyorum

serçem canım duygudan haberin varmı bizimdebebişimizolsun dan yani üyeliği iptal görünüyor

cglynnur-arkadasimiz guzel gonlu icin meryem sureleri icin Rabbim istedigi herseyi nasib etsin amin:KK16:
bulufe--------------------------707 YA VARİS hediye ettikk:KK16::KK16:
bizimdebebegimizolsun--------707
YA VARİS hediye ettikk:KK16::KK16:
sbry----------------------------707
miskamber---------------------707
agustos72----------------------
707 YA VARİS hediye ettikk:KK16::KK16:
cglynnur------------------------
707 YA VARİS hediye ettikk:KK16::KK16:
chocolateChips----------------- 707
isyan123----- ------------------
707YA VARİS hediye ettikk:KK16::KK16:
masal_gibi----------------------707
yeteramabukadar---------------707
Anneolmak----------------------707
desperatehousewive------ -----707
nikby----------------------------707
bebemmm1---------------------707
cicikizkocaeli--------------------707
esmaesmaa---------------------707
mon_amour---------------------707
desperatehouswive-------------707
bm0557-------------------------293
esmer_seker--------------------

esma_elif-----------------------
pembeptk-----------------------

tweety23----------------------- (
meryem suresini hediyee ettikkk):KK16::KK16:
ayeyldz-------------------------

dumaduma----------------------

gayed---------------------------
fıstıkağacı-----------------------
özlem_ahmet-------------------

topiğimizin mucizeleriii

serçem
:KK49::KK49::KK49: 707 besmele hediye ettikkk:KK16::KK16:
nesdemmm:KK49::KK49::KK49:493
besmele hediye ettikkk:KK16::KK16:

hamişlerimiz içinde besmeleelr unutulmasınnn...bu 2.liste sayfa boyu uzasınn inşşş

BULUTEFE SIKINTINI RABBİM BİRAN ÖNCE DİNDİRSİNNN...SENİ ASLA LİSTEDEN ÇIKARMAYIZZ...DUALARIMIZDA HEP VARSIN VE VAR OLACAKSIN ARKADAŞIMM:KK16::KK16:

tam olmadı ama artık idare edicez :emir_bebek:

Pempetik canim bence esinle birlikte yap testi yani evde oldugunda yap
insallah cift cizgi cikarda benim gibi esine sarilmakdan doymasin ay o gun geldi gozumun onune hadi hayirlisi

serçem canım duygudan haberin varmı bizimdebebişimizolsun dan yani üyeliği iptal görünüyor
yok kuzu ben telden giriyorum kac gundur haberim yok iptalmi kendisimi etdi acaba anlamadim simddi arastiricam senin yumyummlardan ne haber bu ay sennen cok umutluyum hayirlisi innsallah bu ay gelir bebegin

Pempetik canim bence esinle birlikte yap testi yani evde oldugunda yap
insallah cift cizgi cikarda benim gibi esine sarilmakdan doymasin ay o gun geldi gozumun onune hadi hayirlisi

cnm çok sağol cvbın için akşam bizde öyle kararlaştırdık ama bana inanmıyor tabi haklıda her ay ben hamileyim galiba diye diye artık inanmıyor bana pazar sabahı birlikte yapıcaz testi tabi ben çatlamazsam :KK53:bende bugün yapmayı üşündüm eğer pozitif çıkarsa adet oldum dicektim akşmada güzel bir sürpriz düşünüyordum aslında halada kararsızım çünkü sürpriz istiyor bakalım hayırlısı artık ama cvp verdiğin için çok teşekkür ederim ben foruma sık giremiyorum çok vaktim yok haliyle kimseye cvp yazamıyorum danışacak kimsem yok etrafımda gurbetteyim 1 tane arkadaşım var oda bekar anlamaz haliyle çok teşekkür ederim Allah bebeğine uzun ömürler versin inş.cnm

selam arkadaslar....tedavımın sonucunu aldım kocaman bır negatıf....bende burdakı arkadaslarda cok dua etmıstık ama olmadı...rabbım ızın vermedı....dua lıstesıne benıde eklermısınız...kanamam bıtınce bende baslarım....bu arada varıs duası nasıl ya varıs deyıp tesbıh cekıcez degılmı....

X