Anne olmak ısteyenler dualarda bulusalım 707 kere ya varıs okuyalım

Ay gercekten mı bunu dıkkate alacagım cok saolun

kuzumm ben biraz gerçekçiyimdir onun için baştan özür dilerim senden ama inankii öyle oldu rahmim kanama yaptı doktorum ilaçtan oldugunu kabul etmedi falan falan bende çok kötü etkileri oldu ve bir yıl ugraştım çok kötü bir dönemden çıktım klomen ve duphaston sayesinde ama kuzenimde 1 kere kullandı kii onun yumurtaları hiç gelişmezdi 6 ayda bir adet görürdü işte oda kullandı bir tane yumurtası oldu ve hamile kaldı herkeste durum degişiyor ama sen yinede benim dedigimi dikkate al benim amacım asla seni üzmek korkutmak degil sadece tadbirin olsun ama umarım bebişin vardır allah hepimize versin cnm

Selam canlarim nasilsiz
isyancim basakela narsude arkadasimizida ekle insallah Rabbim onlara da tez zamanda evlat nasib eder amin
basakela canimsin inan cok uzuldum insallah bebeginin yeri tez dolar
narsude canim bu sefer bebegin seninle eminim bu son tup bebek artik evladin gelicek insallah amin

arkadaslar ben 5.tüp bebege basladım bugun transferın 5. gunu ALLAH rızası için banada bı dua edermısınız

canım nebüyük sabrın var 5.deneme allahım busefer yüzüne baksın inş senn ve hepimizin

inş buay olacak bebeğin seninle dualrım sennle sende bana dua et canım inş allahım sabırla değil şükürle sınasın hepimizi

arkadaşlar allah razı olsun benm için dua edenden de etmeyendende hepinizi seviyorum allahım dualarımızı kabul etsin inş
çok sık giremiyorum ama dualarımı ediyorm gönderyorm sizlere sınavlara hazırlanıyorum pek giremiyorm oyüzden hakkınızı helal edin canlarım

Canlarim nasilsiniz?
Isyancim birtanem
200.Ya Varis cektim
Twiti arkadasim iciin de bir meryem suresi okudum onunda eklersen sevinirim optum herkesi kocaman

allah razı olsun canım benim bebeğini korusun rabbim inşş duan kabul olur seni seviyorum öptüm balyanaktan

canım çok saol kürtaj olduğum için lohusa sayılırım şimdi ve lohusalarında duası kabul olurmuş hepinize dua ediyorum sizde beni unutmayın inş..

100 Ya varis okudum kızlar Allah göbüşlerinizi bebeklerle doldursun hamişlerinde bebişlerini korusun

kızlar sevdiğimle psikolojik olarak cok yorgunuz bunalımdayız.inanın düğün mutlulugunu heyecanını yasayamıyoruz.insallah bebiş cabuk gelir Allahın izniyle bizi ancak o kurtarır o mutlu edebilir yuvamızı

Son düzenleme:
inşallah rabbim hepimize sağlıklı sıhatli imanlı salih evlatlar nasip eder sizden bolcadua istiyorum ben 3 senelik evliyim anne olmak çok istiyorum rabbim tez zamanda nasip eder inşallah amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin

bitaanemmm noldu istersen ozelden yaz neye bunnnaldiz bitanem hersey iyi olucak insallah

bitaanemmm noldu istersen ozelden yaz neye bunnnaldiz bitanem hersey iyi olucak insallah

insallah.sercem iş sıkıntısı alısamıyom napsamda olmuyor esimde sorun yasıyo işinde sanırım seytan bizimle ugrasıyor hani hayırlı iş yapanlarla ugrasırmıs ya.psikolojik olarak sıkıntı yasıyoruz.sevdigim benden daha beter yüzü hep asık kafama sıkacam falan diyo bırak diyom işi canından önemli degil diyom,borc cok diyo.korkuyom kendine bişi yapmasından

Son düzenleme:
arkadaşalr 100 besmele 100 ya varis okuudm allah kabuletsin

bacımmmm nasılsın canım benim msj kutun dolmus.sevmiyom bacım işi alısamadım önce tektim cok mutluydum simdi türlü türlü insanlarla muattap olmak zorunda kalyom.bilyom kuzum bunun için iş için cok calıstım ama simdi böyle oldu bide su aklıma anlatabilsem bunu.borc cok gülüm ev esyası aldık araba kredi cekti ve düğün herseyi biz yapcaz kredi cekec altın falan hepsini.biz yapacaz yaniinsallah bitanem bebekle ugrasırdık hani bişileri bu kadar sorun etmezdik belki o yuvanıntadı biliyorum

Nasılsın tatlım iyimin çoktandır yokum bebis nasıl

Zullum canim hos geldinnnnn bir tanem belin nasil oldu?benim bebis iyi qaliba annesini hic incitmiyor
Keseyi gorduk den sonra hic goremedim bebegimi vakit gecmiyor cuma gicicez 4-5gun kaldi insallah Rabbim yuzumu guldurur insallah iyidir bebegim kalp atislarinida duymaliyiz cuma gunu Rabbime hergun dua ediyorum yuzumuzu gulduursun
Prenses nasil?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…