Anne olmak ısteyenler dualarda bulusalım 707 kere ya varıs okuyalım

Arkadaslar dun gece esimle tartisdik pc yi kidi simdi telden giriyorum cok engiseliyim dun cok agladim bebegim iyidir insallah etkulenmemisdir 27si gidicen doktora giremesem af edin pc duzeldene kadar giremiyicem 27si size telfdan yazarim insallah iyi haberler vere bilirim bebegimden opuyorum hepinizi insallah burdaha girdiyimde sizin de hamile oldugunuzu okurum dua edin nolur bebegim etkilenmesin iyi olsun annesine tutunsun sagsalim

Üzülme cnm sinir aninda olmuştur üzme kendini bebise iyi bak ona bisey olursa ucarim kantlarimla Rusya ya:)) benimde laptop bozuldu telden idare ediyorum ama telden girmek igrenc sevmedim mujdeli haberle gel bekliyoruz rabbim yardimcin olsun

Sevgili Bulutefe senin icin 707 kere Ya Varis okudum Rabbim insallah kabul eder hayirlisi ile melegini kucagina alirsin dilerim Allah Yar ve Yardimcin olsun seninle birlikte bebisini bekleyen tum kardeslerimin

Sevgili Bulutefe senin icin 707 kere Ya Varis okudum Rabbim insallah kabul eder hayirlisi ile melegini kucagina alirsin dilerim Allah Yar ve Yardimcin olsun seninle birlikte bebisini bekleyen tum kardeslerimin
canımmmmm cok tesekkur ederım allah bınkere razı olsun duvaların ıcın cok sagolll amınnnnnnnnnnn rabbım hepımız evlat nasıp etsın bu yolda sabır versın hepımıze amınnnnnn:KK16::KK16::KK16:

Canlarim cok tewekkur ederim hepinizi cok seviyorum insallah bebegimden guzel haberler yazarim sizden bir. ricam olucak kim yapa bilirse ozelden yazsin bana benim pc deydi meryem surem simdi dun kurani kerim yercumesinden okudum ama icime sinmedi kimde telfda watshapp varsa bana watsappla meryem suresinin arapca olanini atin nolur kim yapa bilirse buraya yazsin bende numarami ozelden yazayim ordan bana atin kopyasini buda olmazsa bugun bulufem rica etsem benim icin okurmusun meryem suresini arkadasim

Canlarim cok tewekkur ederim hepinizi cok seviyorum insallah bebegimden guzel haberler yazarim sizden bir. ricam olucak kim yapa bilirse ozelden yazsin bana benim pc deydi meryem surem simdi dun kurani kerim yercumesinden okudum ama icime sinmedi kimde telfda watshapp varsa bana watsappla meryem suresinin arapca olanini atin nolur kim yapa bilirse buraya yazsin bende numarami ozelden yazayim ordan bana atin kopyasini buda olmazsa bugun bulufem rica etsem benim icin okurmusun meryem suresini arkadasim
canım numaranı ozelden yaz bana yollaya bılırsem yolluycam ben senın yerıne okurum tabıykı canım arkadasım sımdı yatsı namazımı kılıp kuycam senın yerıne:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

canım numaranı ozelden yaz bana yollaya bılırsem yolluycam ben senın yerıne okurum tabıykı canım arkadasım sımdı yatsı namazımı kılıp kuycam senın yerıne:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Bulufem telden ozel mesaja nasil giriliyor bulamadim nolur sen at ozel mesaj bulayim yerini numarami sana atayim

Allah razi olsun bitanem bugun oku bana yolla yarin ben okuyucam cansu icinde okumam gerek o yuzden watshapla ata bilirsen onun icinde okuyum soz verdim okumam gerek opdum messajini bekliyorum bitanem cok iyisin guzel kalpli arkadasim

Arkadaslar dun gece esimle tartisdik pc yi kidi simdi telden giriyorum cok engiseliyim dun cok agladim bebegim iyidir insallah etkulenmemisdir 27si gidicen doktora giremesem af edin pc duzeldene kadar giremiyicem 27si size telfdan yazarim insallah iyi haberler vere bilirim bebegimden opuyorum hepinizi insallah burdaha girdiyimde sizin de hamile oldugunuzu okurum dua edin nolur bebegim etkilenmesin iyi olsun annesine tutunsun sagsalim

cok üzüldüm sercem enişte niye kırdı yaaaaa:KK43:(bi kötü oldum bizi habersiz koyma lütfen insallah bişi olmaz bebeğine Allahın izniyle sen içini ferah tut gülüm.bizi merakta koyma olurmu:KK43:(

cok üzüldüm sercem enişte niye kırdı yaaaaa:KK43:(bi kötü oldum bizi habersiz koyma lütfen insallah bişi olmaz bebeğine Allahın izniyle sen içini ferah tut gülüm.bizi merakta koyma olurmu:KK43:(

Yazicam birtanem yigeninizden yazicam size insallah sagsalim buyusunde teyzeleri guzel haberler vermek nasib olsun amin
tartisdik canim oda eline pc gecdi vurdu yere kirildi iste nebiliyim ailede olur bazen
ama hamileyime kizginim belki o yuzdenmi nedenmi cok kizginim ozur diledi ama yinede

Yazicam birtanem yigeninizden yazicam size insallah sagsalim buyusunde teyzeleri guzel haberler vermek nasib olsun amin
tartisdik canim oda eline pc gecdi vurdu yere kirildi iste nebiliyim ailede olur bazen
ama hamileyime kizginim belki o yuzdenmi nedenmi cok kizginim ozur diledi ama yinede

haklısın canım arada olyo böle seyler siz iyi olunda tatlım.bebeişinde iyi olsun insallah yiğenimin resimlerini görmek nasip olsun insallah canım.cok özlettirme kendini

haklısın canım arada olyo böle seyler siz iyi olunda tatlım.bebeişinde iyi olsun insallah yiğenimin resimlerini görmek nasip olsun insallah canım.cok özlettirme kendini

Aminnnnnnnnn canim yok hergun giricem telfna artik alisdim amalisteyi yapamiyicam sizlerden biriniz ben pc ya gecene kadar idare edin
bu arada bu sefer resmini alicam doktordan bebegimin teyzesi haftaya yigenini gorursun insallah

Bulufem cok tesekkur ederim cok iyisin birtanem
isyan canim kizlar gelsin sizne ne dersez oyle olsun canim benim ama listeni kim yapacak benim pc kirildi telden de becermiyorum sen yaparmisin?

Bulufem cok tesekkur ederim cok iyisin birtanem
isyan canim kizlar gelsin sizne ne dersez oyle olsun canim benim ama listeni kim yapacak benim pc kirildi telden de becermiyorum sen yaparmisin?

yaparım canım..
eski listeye devam zaten değilmi...
her gün yaparım sorun olmaz kuzucummm..

yaparım canım..
eski listeye devam zaten değilmi...
her gün yaparım sorun olmaz kuzucummm..
Evet birtanem o liste benim ve nesdem arkadasimizinda onune dyalarimiz kabul oldu yaz insallah hepinizin onune oyle yazalim
kızlar ne çekiyoruz şu anda besmeleye devammı :44:
Bugun karar verin kizla isterseniz ayatel kursusu okuyalim her gun 12 tane toplayip 100 tane hediyye edelim ne dersiz????
Ay sukurler olsun yeni hamile var sizlerede nasib olsun hepinize aminnnn

cglynnur-arkadasimiz guzel gonlu icin meryem sureleri icin Rabbim istedigi herseyi nasib etsin amin:KK16:
bulufe--------------------------
bizimdebebegimizolsun--------

sbry----------------------------

miskamber---------------------

agustos72----------------------

cglynnur------------------------

chocolateChips-----------------

isyan123----- ------------------

masal_gibi----------------------

yeteramabukadar---------------

Anneolmak----------------------

desperatehousewive------ -----

nikby----------------------------

bebemmm1---------------------

cicikizkocaeli--------------------
esmaesmaa---------------------

mon_amour---------------------

desperatehouswive-------------

bm0557-------------------------

esmer_seker--------------------

esma_elif-----------------------
pembeptk-----------------------

tweety23-----------------------

ayeyldz-------------------------

dumaduma----------------------

gayed---------------------------

topiğimizin mucizeleriii

serçem ve nesdeminde hayırlısı ile evlatlarına kavuşması için besmele çekmeye devam edelimm inşşş..

serçem ayetel kürsiyi adetli olanlar okuyamaz...bence yine 707 YA VARİS e devam edelim ne dersinizzz..listemiz bu..

Son düzenleme:
X