Anne olmak ısteyenler dualarda bulusalım 707 kere ya varıs okuyalım

sağol cnm ya bildiğin için soruyorum doktorun beklememene bişey dedimi
sor tabıykı canım ben doktora ılk adetım bıttıkten sonra gıttım bana dedı bu ayda korun sonra korunma rahım toparlanmıs ama bı adet daha bekle dedı ama ben dınlemedım zaten hamılede kalmadım bu adetım gec geldı 10 gun gecıktı baska doktora gıtmek zorunda kaldım hafta sonuna denk geldıgı ıcın anlattım durumu korunuyomusun dedı yok dedım bısey demedı kontrol ettı bı sorun yok dedı kan testı ıstedı zaten sabahınada adet oldum cok koyu sımsıyah ve baya yogun oluyo sanırım rahım bu adetle tamamen toparlandı canım rahım hazır olmadıgı surece gebe kalınmazmıs allah hayırlısını nasıp etsın ınsallah

ne yuku gormemis olayim bu yaziyi
ben seve seve canigonulden okuyorum duami
insallah en kisa surede Rabbim muradinizi versin
esininde ustune cok gitme bir tanem
Rabbim riziknizi versin en kisa surede hic ummadiginiz kapilar acilsin yuzunuze
insallah
canimsin sakin uzulme
bugunler gecicek yerini en guzel gunler kapliyicak insallah en kisa surede insallah
Rabbim yureginizdeki her arzunu size nasib etsin amin

aminnnnnnnnnnnnn canım arkadasımm guzel duaların dıleklerın ıcım cokkkkkk sogol canım arkadasım allah razı olsun rabbım senınde butun dualarını kabul etsın hep yuzun gulsun hep mutlu olun esın bebısın sen hep mutlu olun amınnn

bende çoğu insandan rahim temizlendiği için daha kolay hamile kalına biliyo duymustum birde düşük riskininde kürtajda açıldığından dolayı olduğunu söylüyolar internette sağlk danışanıyla konuştum o bana 2 haftada yumurtlaman normale dönüyo dedi daha henüz adet olmadım bir kaç gün sonra bir ayım olacak kürtaj olalı ilk adette deniyim değil mi

ılk adetını olup dene canım pıskolojık olarak kendını hazır hısedıyosan korunma evet kurtajdan 2 hafta sonra yumurtlama oluyormus oyle hamıle kalan cok canım ben zaten zor hamıle kalıyorum pcos varyumurtlama sorunu var bende oyuzden bır ay korundum kı yenıden hamıle kalmam munkunse hemen kalıyım dıye ınsallah rabbım yuzlerımızı guldursın ınsallah

Sercem Cnm bende de bel agrisi oluyordu burde kasık
agrisi oluyordu hatta ben hala regli olacam sanıyordum
kalp atışlarını duyana kadar hamile okduguma inanmadım
Ayyy Sercem Cnm inşallah sende mide bulantısı olmaz tatlım
ben tam beş ay mide bulantısı çektim

bende ıkı ay hamıle kalabıldım ama bır kackere kere felan bulndı mıydem sadece kokulara hassas oldum ondan dolayı bulandı hatta doktora sordum bı sorunmu var mıydem bulanmıyo hıc hamılelık belırtılerı yok dıye oda sorun yok merak etme herkezde bulancak dıye bısey yok demıstı ınsallah sercemınde bulanmaz rahat gecer hamılelıgı amınnnnnnnnnn

sağol cnm ya içimi çok rahatlattın valla ben hamile kaldıgımda bilmiyordum olmaz diye düşünmüştüm ilk denememizde rabbim nasip etti kuzularımı çok sevdi yanına aldı yaradan olan da o alacak olanda ben deniycem kararlıyım ilk adetten sonra deniycem zaten oluşana kadarda 1 ay geçiyo dinleirim gerekirse çok sağollllllll

aynen canım verende allah alanda allah kaderde ne varsa onu yasıyoruz allah kımseye ysatmasın boyle acıları evet sadece dıkkatlı ol dınlen bolca agır kaldırma canım ınsallah hamıle kalırsın amınnn

İnşallah olmaz Cnm çok kötü birşey
ben sürekli kusuyordum kusmamak
için yataktan cikmiyordum cantamda
hep poset taşıyordum kısacası su icsem kusuyordum

aynen canım verende allah alanda allah kaderde ne varsa onu yasıyoruz allah kımseye ysatmasın boyle acıları evet sadece dıkkatlı ol dınlen bolca agır kaldırma canım ınsallah hamıle kalırsın amınnn

sagol cnm rabbim sanada en kısa zaamanda versin bir bebiş bide baktın aynı anda hamile kaldık

zulum ben raziyim evladim yeterki saglikli olsun cekerim o mugde bulantisini
belim beni cok korkutdu
siz icimi rahatlatdiz Allah razi olsun
senin belin nasil oldu
birazcikda olsun gecmedimi?krem surdunmu?
sagol bulufem Rabbim saglikli evlat nasib etsin hepimize insallah sagsalim kollarima alayim evladimi
insallah bu sefer sende tam 9 ay bebegini hiss edicen sonra sagsalim dogurucan kollarina alican insallah

canım benim keske beraber olsaydık kutlama yapardıkhalayda cekerdik tabi ama sen bakardın bizeeee artık dikat etcen canım kendine cok iş görmek yokinsallah gülüm Allah tüm bebek isteyenlere nasip etsin insallah Allah hepimizin yardımcısı olsun insallah.ve yüzün hep gülsün Allah sana bagıslasın bebişini sercemmmmmmmmmmmmmmmmm

bende seni cok seviyorum bulutefemmmmmmmmmmmmmmmmkeske görüsme imkanımız olsaydı kız.duygulandım

sercem yüklemişssin resmi kuzum hayırlı olsun insallahhhhhhhhhhhh ve kırmızı yakısmıs hayırlı olsun kuzummmmmmmmmmmmm pro üyelik

Desene senin bebis çok şanslı
onu çok sevecek bir annecigi
olacakkorse iyi geldi tatlım ilaca
devam eğer gecmesse kizimi 15 gün
sutten kesip buzlukta sakladigum sütleri
vercem Sercem ben şimdiden cinsiyetini
merak ediyom

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
Allah bu hediyyeni bana gonderen arkadasima en tez vakitde evlat nasib etsin
hep huzur dolu mutluluk dolu hayati olsun
tabi hepinizin insallah
inanin ilk hediyyem oldu
esim hediyyesini biraz geciktirdi
pasta almis
bende bu hediyye degilki
ben hediyye isterim efenim dedim

Desene senin bebis çok şanslı
onu çok sevecek bir annecigi
olacakkorse iyi geldi tatlım ilaca
devam eğer gecmesse kizimi 15 gün
sutten kesip buzlukta sakladigum sütleri
vercem Sercem ben şimdiden cinsiyetini
merak ediyom
sukur iyi geldi
iyi olsun cabucak
canim bende cok merak ediyorum
esim erkek erkek diye tutdurdu
bende nebileyim hala icime bir sey dogmuyor
hisslerim uyumus
uyansinlar sorucam benim neyim olucak diye
2 hafta sonra ultrasyona gidicem insallah kalp atislarinida duyarim gitdigimde insallah

Şükür tatlım...benim esimde erkek hissediyirdu
şimdi kızıyla uğraşıp duruyor babası kizinca dudağını
buzup ağlıyor sevincede gülüyor çok tatlı oluyor
Bebisler allah bu guzelligu isteyen herkeze yasatsin
kocaman oldu Zeynebkalp atusini da duycaz kaldı
cinsiyet bence kız geliyor minik Sercem geliyir

bende ruyamda kiz gordum teyzesi ay zeynebe kardes geliyor
bence kocisler erkek isterler ama en cok kizlarini severler
Ay Rabbim sen buyuksun sagsalim ver nolur insallah
hep derdim ben serce bendende migi gelicek diye esime
ay gorunusce minik olmasamda esim bana sercem der bilmiyorum neyimi benzetdi serceye
hosumada gitmiyor diyemem cok hosuma gidiyor

İNSALLAH CANIM BENİM İNSALLAHHHHHHHHHH CÜMLEMİZE NASİP OLSUNNNNNNNNNNNNNN AMİNNNNNNNNNN

alır canım benim daha elbet bişi düsünürrrrrrrr

Sercem Cnm masallah çok güzelsin tatlım
allah sahibine bağışlasın...serçe güzel kustur tadlum
esimde bana minik derdi şimdide kizina minik aşkım diyor
Sercem senin bebus doguncada swnin unvani almasin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…