Anne olmak ısteyenler dualarda bulusalım 707 kere ya varıs okuyalım

sağol cnm ya bildiğin için soruyorum doktorun beklememene bişey dedimi
sor tabıykı canım ben doktora ılk adetım bıttıkten sonra gıttım bana dedı bu ayda korun sonra korunma rahım toparlanmıs ama bı adet daha bekle dedı ama ben dınlemedım zaten hamılede kalmadım bu adetım gec geldı 10 gun gecıktı baska doktora gıtmek zorunda kaldım hafta sonuna denk geldıgı ıcın anlattım durumu korunuyomusun dedı yok dedım bısey demedı kontrol ettı bı sorun yok dedı kan testı ıstedı zaten sabahınada adet oldum cok koyu sımsıyah ve baya yogun oluyo sanırım rahım bu adetle tamamen toparlandı canım rahım hazır olmadıgı surece gebe kalınmazmıs allah hayırlısını nasıp etsın ınsallah

etkılemedı dersem yalan olur canım arkadasım alısmaya calısıyırum artık budurma esımle tartısdık bugun bızım dukkan vardı onu sattık borclardan dolayı esım eskıden uzman cavustu dugunde bıraktı sozlesme bıttı beledıyelerde zabıta olma hakkı var oyle bır yasa var ama tanıdık olmadıgı ıcım gıremıyo herkez kendı aadamını alıyo ıse oyuzden gergın bıraz bende gergınım sımdı ıyıyız allaha sukur allah hayırlı helal rızık kapıları acsın ınsallah meryem surelerını okudugun ıcın allah razı olsun ben adetım bıtınce sana haber ederım canım arkadasım adetım bıtmedı daha sana yuk oluyorum hakkını helal et
ne yuku gormemis olayim bu yaziyi
ben seve seve canigonulden okuyorum duami
insallah en kisa surede Rabbim muradinizi versin
esininde ustune cok gitme bir tanem
Rabbim riziknizi versin en kisa surede hic ummadiginiz kapilar acilsin yuzunuze
insallah
canimsin sakin uzulme
bugunler gecicek yerini en guzel gunler kapliyicak insallah en kisa surede insallah
Rabbim yureginizdeki her arzunu size nasib etsin amin

ne yuku gormemis olayim bu yaziyi
ben seve seve canigonulden okuyorum duami
insallah en kisa surede Rabbim muradinizi versin
esininde ustune cok gitme bir tanem
Rabbim riziknizi versin en kisa surede hic ummadiginiz kapilar acilsin yuzunuze
insallah
canimsin sakin uzulme
bugunler gecicek yerini en guzel gunler kapliyicak insallah en kisa surede insallah
Rabbim yureginizdeki her arzunu size nasib etsin amin
aminnnnnnnnnnnnn canım arkadasımm guzel duaların dıleklerın ıcım cokkkkkk sogol canım arkadasım allah razı olsun rabbım senınde butun dualarını kabul etsın hep yuzun gulsun hep mutlu olun esın bebısın sen hep mutlu olun amınnn:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

sor tabıykı canım ben doktora ılk adetım bıttıkten sonra gıttım bana dedı bu ayda korun sonra korunma rahım toparlanmıs ama bı adet daha bekle dedı ama ben dınlemedım zaten hamılede kalmadım bu adetım gec geldı 10 gun gecıktı baska doktora gıtmek zorunda kaldım hafta sonuna denk geldıgı ıcın anlattım durumu korunuyomusun dedı yok dedım bısey demedı kontrol ettı bı sorun yok dedı kan testı ıstedı zaten sabahınada adet oldum cok koyu sımsıyah ve baya yogun oluyo sanırım rahım bu adetle tamamen toparlandı canım rahım hazır olmadıgı surece gebe kalınmazmıs allah hayırlısını nasıp etsın ınsallah

bende çoğu insandan rahim temizlendiği için daha kolay hamile kalına biliyo duymustum birde düşük riskininde kürtajda açıldığından dolayı olduğunu söylüyolar internette sağlk danışanıyla konuştum o bana 2 haftada yumurtlaman normale dönüyo dedi daha henüz adet olmadım bir kaç gün sonra bir ayım olacak kürtaj olalı ilk adette deniyim değil mi

bende çoğu insandan rahim temizlendiği için daha kolay hamile kalına biliyo duymustum birde düşük riskininde kürtajda açıldığından dolayı olduğunu söylüyolar internette sağlk danışanıyla konuştum o bana 2 haftada yumurtlaman normale dönüyo dedi daha henüz adet olmadım bir kaç gün sonra bir ayım olacak kürtaj olalı ilk adette deniyim değil mi
ılk adetını olup dene canım pıskolojık olarak kendını hazır hısedıyosan korunma evet kurtajdan 2 hafta sonra yumurtlama oluyormus oyle hamıle kalan cok canım ben zaten zor hamıle kalıyorum pcos varyumurtlama sorunu var bende oyuzden bır ay korundum kı yenıden hamıle kalmam munkunse hemen kalıyım dıye ınsallah rabbım yuzlerımızı guldursın ınsallah:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Sercem Cnm bende de bel agrisi oluyordu burde kasık
agrisi oluyordu hatta ben hala regli olacam sanıyordum:KK1:
kalp atışlarını duyana kadar hamile okduguma inanmadım
Ayyy Sercem Cnm inşallah sende mide bulantısı olmaz tatlım
ben tam beş ay mide bulantısı çektim :KK4:

bende ıkı ay hamıle kalabıldım ama bır kackere kere felan bulndı mıydem sadece kokulara hassas oldum ondan dolayı bulandı hatta doktora sordum bı sorunmu var mıydem bulanmıyo hıc hamılelık belırtılerı yok dıye oda sorun yok merak etme herkezde bulancak dıye bısey yok demıstı ınsallah sercemınde bulanmaz rahat gecer hamılelıgı amınnnnnnnnnn

ılk adetını olup dene canım pıskolojık olarak kendını hazır hısedıyosan korunma evet kurtajdan 2 hafta sonra yumurtlama oluyormus oyle hamıle kalan cok canım ben zaten zor hamıle kalıyorum pcos varyumurtlama sorunu var bende oyuzden bır ay korundum kı yenıden hamıle kalmam munkunse hemen kalıyım dıye ınsallah rabbım yuzlerımızı guldursın ınsallah:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
sağol cnm ya içimi çok rahatlattın valla ben hamile kaldıgımda bilmiyordum olmaz diye düşünmüştüm ilk denememizde rabbim nasip etti kuzularımı çok sevdi yanına aldı yaradan olan da o alacak olanda ben deniycem kararlıyım ilk adetten sonra deniycem zaten oluşana kadarda 1 ay geçiyo dinleirim gerekirse çok sağollllllll:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

sağol cnm ya içimi çok rahatlattın valla ben hamile kaldıgımda bilmiyordum olmaz diye düşünmüştüm ilk denememizde rabbim nasip etti kuzularımı çok sevdi yanına aldı yaradan olan da o alacak olanda ben deniycem kararlıyım ilk adetten sonra deniycem zaten oluşana kadarda 1 ay geçiyo dinleirim gerekirse çok sağollllllll:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:
aynen canım verende allah alanda allah kaderde ne varsa onu yasıyoruz allah kımseye ysatmasın boyle acıları evet sadece dıkkatlı ol dınlen bolca agır kaldırma canım ınsallah hamıle kalırsın amınnn

bende ıkı ay hamıle kalabıldım ama bır kackere kere felan bulndı mıydem sadece kokulara hassas oldum ondan dolayı bulandı hatta doktora sordum bı sorunmu var mıydem bulanmıyo hıc hamılelık belırtılerı yok dıye oda sorun yok merak etme herkezde bulancak dıye bısey yok demıstı ınsallah sercemınde bulanmaz rahat gecer hamılelıgı amınnnnnnnnnn

İnşallah olmaz Cnm çok kötü birşey
ben sürekli kusuyordum kusmamak
için yataktan cikmiyordum cantamda
hep poset taşıyordum kısacası su icsem kusuyordum

aynen canım verende allah alanda allah kaderde ne varsa onu yasıyoruz allah kımseye ysatmasın boyle acıları evet sadece dıkkatlı ol dınlen bolca agır kaldırma canım ınsallah hamıle kalırsın amınnn

sagol cnm rabbim sanada en kısa zaamanda versin bir bebiş bide baktın aynı anda hamile kaldık :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

zulum ben raziyim evladim yeterki saglikli olsun cekerim o mugde bulantisini
belim beni cok korkutdu
siz icimi rahatlatdiz Allah razi olsun
senin belin nasil oldu
birazcikda olsun gecmedimi?krem surdunmu?
sagol bulufem Rabbim saglikli evlat nasib etsin hepimize insallah sagsalim kollarima alayim evladimi
insallah bu sefer sende tam 9 ay bebegini hiss edicen sonra sagsalim dogurucan kollarina alican insallah

canimsin canimsinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
duyqu teyzesi sanada nasib olsun diyor bebem

ay insallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
bulufem nerdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
yanimda olsa onu nekadar operimmmmmmmmmmmmmmmmmmm
senide herkesi tabiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
ay oynardik dimi halay cekerdik
ay cok guzel duygu en kisa surede sende yasa insallah bu duyqulari :KK16::KK16:

canım benim keske beraber olsaydık kutlama yapardık:KK1::KK9::KK9::KK9:halayda cekerdik tabi ama sen bakardın bizeeee artık dikat etcen canım kendine cok iş görmek yok:KK45:insallah gülüm Allah tüm bebek isteyenlere nasip etsin insallah Allah hepimizin yardımcısı olsun insallah.ve yüzün hep gülsün Allah sana bagıslasın bebişini sercemmmmmmmmmmmmmmmmm:KK19::KK19::KK19::KK49::KK49::KK49::nazar::nazar::nazar:

geldımmmm canım arkadasım benımmmmmmm yerım ben bebeyını ınsallah hepımıze ugur getırır bu ay umutluyum adetım cok koyuydu sımsıyahtı ıcım temızlenıyo herhal ama allah bılır tabıykı duygummm senıde cok sevıyorum canım arkadaslarım benımmm:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:keske yakın olsaydık kızlar gorusurduk emınımkı cok ıyı arkadaslar olurduk valla bılla

bende seni cok seviyorum bulutefemmmmmmmmmmmmmmmm:KK19::KK19::KK19::KK19::KK54::KK54::KK54:keske görüsme imkanımız olsaydı kız.duygulandım:KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17:

hayırlı olsun canım arkadasım benım ya bende resım yukledım ama dun degıstırım dedım ama bulamadım nasıl yuklencegını degıscegını unuttum herhal bı turlu bulamadım duygu bılıyomu acaba bıze tarıf etse

sercem yüklemişssin resmi kuzum hayırlı olsun insallahhhhhhhhhhhh ve kırmızı yakısmıs hayırlı olsun kuzummmmmmmmmmmmm pro üyelik:nazar::nazar::nazar:

zulum ben raziyim evladim yeterki saglikli olsun cekerim o mugde bulantisini
belim beni cok korkutdu
siz icimi rahatlatdiz Allah razi olsun
senin belin nasil oldu
birazcikda olsun gecmedimi?krem surdunmu?

sagol bulufem Rabbim saglikli evlat nasib etsin hepimize insallah sagsalim kollarima alayim evladimi
insallah bu sefer sende tam 9 ay bebegini hiss edicen sonra sagsalim dogurucan kollarina alican insallah

Desene senin bebis çok şanslı
onu çok sevecek bir annecigi
olacak:KK16:korse iyi geldi tatlım ilaca
devam eğer gecmesse kizimi 15 gün
sutten kesip buzlukta sakladigum sütleri
vercem Sercem ben şimdiden cinsiyetini
merak ediyom:KK52:

canım benim keske beraber olsaydık kutlama yapardık:KK1::KK9::KK9::KK9:halayda cekerdik tabi ama sen bakardın bizeeee artık dikat etcen canım kendine cok iş görmek yok:KK45:insallah gülüm Allah tüm bebek isteyenlere nasip etsin insallah Allah hepimizin yardımcısı olsun insallah.ve yüzün hep gülsün Allah sana bagıslasın bebişini sercemmmmmmmmmmmmmmmmm:KK19::KK19::KK19::KK49::KK49::KK49::nazar::nazar::nazar:

bende seni cok seviyorum bulutefemmmmmmmmmmmmmmmm:KK19::KK19::KK19::KK19::KK54::KK54::KK54:keske görüsme imkanımız olsaydı kız.duygulandım:KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17:

sercem yüklemişssin resmi kuzum hayırlı olsun insallahhhhhhhhhhhh ve kırmızı yakısmıs hayırlı olsun kuzummmmmmmmmmmmm pro üyelik:nazar::nazar::nazar:
aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
Allah bu hediyyeni bana gonderen arkadasima en tez vakitde evlat nasib etsin:emir_bebek:
hep huzur dolu mutluluk dolu hayati olsun
tabi hepinizin insallah
inanin ilk hediyyem oldu :emir_bebek:
esim hediyyesini biraz geciktirdi :KK9:
pasta almis
bende bu hediyye degilki
ben hediyye isterim efenim dedim:KK71:

Desene senin bebis çok şanslı
onu çok sevecek bir annecigi
olacak:KK16:korse iyi geldi tatlım ilaca
devam eğer gecmesse kizimi 15 gün
sutten kesip buzlukta sakladigum sütleri
vercem Sercem ben şimdiden cinsiyetini
merak ediyom:KK52:
sukur iyi geldi
iyi olsun cabucak
canim bende cok merak ediyorum
esim erkek erkek diye tutdurdu
bende nebileyim hala icime bir sey dogmuyor
hisslerim uyumus
uyansinlar sorucam benim neyim olucak diye
2 hafta sonra ultrasyona gidicem insallah kalp atislarinida duyarim gitdigimde insallah

sukur iyi geldi
iyi olsun cabucak
canim bende cok merak ediyorum
esim erkek erkek diye tutdurdu
bende nebileyim hala icime bir sey dogmuyor
hisslerim uyumus
uyansinlar sorucam benim neyim olucak diye
2 hafta sonra ultrasyona gidicem insallah kalp atislarinida duyarim gitdigimde insallah

Şükür tatlım...benim esimde erkek hissediyirdu
şimdi kızıyla uğraşıp duruyor babası kizinca dudağını
buzup ağlıyor sevincede gülüyor çok tatlı oluyor
Bebisler allah bu guzelligu isteyen herkeze yasatsin
kocaman oldu Zeyneb:nazar:kalp atusini da duycaz kaldı
cinsiyet :KK1:bence kız geliyor minik Sercem geliyir:emir_bebek::KK55::KK9:

Şükür tatlım...benim esimde erkek hissediyirdu
şimdi kızıyla uğraşıp duruyor babası kizinca dudağını
buzup ağlıyor sevincede gülüyor çok tatlı oluyor
Bebisler allah bu guzelligu isteyen herkeze yasatsin
kocaman oldu Zeyneb:nazar:kalp atusini da duycaz kaldı
cinsiyet :KK1:bence kız geliyor minik Sercem geliyir:emir_bebek::KK55::KK9:
bende ruyamda kiz gordum teyzesi ay zeynebe kardes geliyor :emir_bebek::emir_bebek:
bence kocisler erkek isterler ama en cok kizlarini severler
Ay Rabbim sen buyuksun sagsalim ver nolur insallah
hep derdim ben serce bendende migi gelicek diye esime
ay gorunusce minik olmasamda esim bana sercem der bilmiyorum neyimi benzetdi serceye
hosumada gitmiyor diyemem cok hosuma gidiyor:KK16:

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
Allah bu hediyyeni bana gonderen arkadasima en tez vakitde evlat nasib etsin:emir_bebek:
hep huzur dolu mutluluk dolu hayati olsun
tabi hepinizin insallah
inanin ilk hediyyem oldu :emir_bebek:
esim hediyyesini biraz geciktirdi :KK9:
pasta almis
bende bu hediyye degilki
ben hediyye isterim efenim dedim:KK71:

İNSALLAH CANIM BENİM İNSALLAHHHHHHHHHH CÜMLEMİZE NASİP OLSUNNNNNNNNNNNNNN AMİNNNNNNNNNN:KK16::KK16::KK16:

alır canım benim daha elbet bişi düsünürrrrrrrr:KK52::KK52::KK52:

bende ruyamda kiz gordum teyzesi ay zeynebe kardes geliyor :emir_bebek::emir_bebek:
bence kocisler erkek isterler ama en cok kizlarini severler
Ay Rabbim sen buyuksun sagsalim ver nolur insallah
hep derdim ben serce bendende migi gelicek diye esime
ay gorunusce minik olmasamda esim bana sercem der bilmiyorum neyimi benzetdi serceye
hosumada gitmiyor diyemem cok hosuma gidiyor:KK16:

Sercem Cnm masallah çok güzelsin tatlım
allah sahibine bağışlasın...serçe güzel kustur tadlum :KK34:
esimde bana minik derdi şimdide kizina minik aşkım diyor:KK19:
Sercem senin bebus doguncada swnin unvani almasin:KK1::KK39:

X