Anne olmak ısteyenler dualarda bulusalım 707 kere ya varıs okuyalım

Kim soyluyor bunu? Kur'an da ayet ya da sahih bir hadis-i serif var mi bu konuyla ilgili?

aynen basindan savdi.bakalim docent bi dr var onu oneriyolar sogan kurum bi bitsinde olmazsa ona gitcem.sagol canim umutsuzluga kapilmamaya calisiyorim.rabbim sifamizi verir insallah

bebemmm mi yazayim canim yoksa kendi ismini mi istersin
bu arada kizlar
handem var arkadasim burda
onun da adini yazdim
insallah oda en kisa surede hamile kalir

kizlar meryem surelerinizi okudum secdeni yaptim melek canim iyi geceler artik uykum geldi
yarin insallah yuzumuz guler

sercemmm hayırlı olsun canım bizim topikte duydum hamile olduğunu bugün Allah kucağınada almayı nasip eder inş

kan verdim kizlar yarin saat 5 de cikicak sonuc cok heyacanliyim ianin titriyorum
nolur bana dua edin
gece cok kotu ruyalar gordum
Rabbim yuzumuzu guldursun
nolur dua edin

kan verdim kizlar yarin saat 5 de cikicak sonuc cok heyacanliyim ianin titriyorum
nolur bana dua edin
nolur dua edin
canım benım ruyalarında korkma kalkınca dekı yarabbı kotu ruyalardan sana sıgınırım hayra cevırde ben sana cok cok cok duva edıyom ınsallah bebıser ıkızdır degerın yuksek cıkar ınsallahhhhhhhhhhhhhhhh amınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

bulufem inan canimsin dualarimsin canim arkadasim
sana o kadar dua ediyorum ki
dedigin cevabida harfiyen yerine yetiricem arkadasim
insallah yuksek cikar pozitifff cikar
cok sancim var bazen korkuyorum
bebegim beni birakma nolur

bulufem inan canimsin dualarimsin canim arkadasim
sana o kadar dua ediyorum ki
dedigin cevabida harfiyen yerine yetiricem arkadasim
insallah yuksek cikar pozitifff cikar
cok sancim var bazen korkuyorum
bebegim beni birakma nolur
canım benım sende benım canımsın ınankı cok sevıyorum senı kardesmısız gıbı ınsallah degerın cok guzel cıkıcak sancın normal aslında adet donemlerınde cogu ınsanda hamı kalıncada sancı olur ama sen yınde dınlen canımın ıcı yorma kendını sakın allaha emanet et bebegını rabbım emanetlerı zayı etmez canım benım

nolur bana dua edin
nolur dua edin

canım...iyi düşün iyi olsun.....degerin cok yüksek cıkacak inş..rüyalar tersine cıkar derler unutmaya calıs rüyaları...dua ediyorum senin için rabbim yüzününü güldürsün canım....cccccccooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkk heycanlı bekliyorum güzel haberlerini......rabbim bizede nasıp eder inş.amin...

slm kızlar bende katılmak istiyorum aranıza ..bende 5 senedir evliyim benimde bebegim olmuyo malesef ..ne yapmam gerekiyo yardımcı olursanız sevinirim ALLAH yardımcımız olsun ...

canlar 800 tane besmele cektım allah kabul etsın ınsallah sercemım lısteye esmer_şekerim de ekleyelım hrpımız anne ollım ınsallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…