Anne olmak ısteyenler dualarda bulusalım 707 kere ya varıs okuyalım

ayyyyyyyyyyyyyyyyyy
canimsin
cook sagol darisi basiniza
canlarim
canim sen bugun meryem sureni okuya bilicenmi adetin bitdimi
bitmediyse okurum cekinmeden soyle
Allahim herkese bu guzel duyguyu yasatsin sizlerede en kisa surede

aminn canım aminnnn...cok sevindim allahım kucagına aldırsın inş...:KK16:

abdes aldım ama yıne lekelenmeler geldi ....kara kara düşünüyorum tekrar abdest alsam okuyabilir miyim ki diye....senide sık bogaz edip basını agrıtmak istemiyorum..bakalım

aminn canım aminnnn...cok sevindim allahım kucagına aldırsın inş...:KK16:

abdes aldım ama yıne lekelenmeler geldi ....kara kara düşünüyorum tekrar abdest alsam okuyabilir miyim ki diye....senide sık bogaz edip basını agrıtmak istemiyorum..bakalım
ne bas agrisi ne sik bogaz
bir daha duymuyum
egerki leke geldiyse
okurum
sen hicccccccc dert etme
ben okurum bulufem icinde okuyucam
senin icinde okurum
Allah kabul etsin
benim hamileligim sizlerede bulassin:KK49:

ne bas agrisi ne sik bogaz
bir daha duymuyum
egerki leke geldiyse
okurum
sen hicccccccc dert etme
ben okurum bulufem icinde okuyucam
senin icinde okurum
Allah kabul etsin
benim hamileligim sizlerede bulassin:KK49:

ayyy cok saol canım ya....bugunde okursan cok dua ederim sana yaaa...hem hamişlerin duası gecermiş :KK16:

hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
cikti cikti hamileyim
hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

sercemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

allaha sükürrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr canımmmmmmmmmmmmmmmmmm cok sevindimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm Allahım gözün aydın sercemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:nazar::nazar::nazar:bebiş gelllllllllllll bebiş gelllllllllllllllllllll duygu teyzen öpsün seni gelllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll sercem göbüse adımı yaz sercemmmmmmmmm suan aglıyorum cok sevindim yaaaaaaaaaaaaaaa cokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

Son düzenleme:
hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
cikti cikti hamileyim
hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

:KK52::KK52::KK52::KK52: ayyyyyyyyyyyyyyyyyy canım yaaa çok sevindim tatlımmm ALLAH sağ sağlim kucagına almayı nasip etsinn veee darısı başımıza umarım bir gün bizde böyle yazabilirizzzzz :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Son düzenleme:
hayırlı olsun sercem darısı başımıza :)

sercemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

allaha sükürrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr canımmmmmmmmmmmmmmmmmm cok sevindimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm Allahım gözün aydın sercemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:nazar::nazar::nazar:bebiş gelllllllllllll bebiş gelllllllllllllllllllll duygu teyzen öpsün seni gelllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll sercem göbüse adımı yaz sercemmmmmmmmm suan aglıyorum cok sevindim yaaaaaaaaaaaaaaa cokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
canimsin hemen yazayim nolur dua et kan sonucum iyi ciksin
bende bugun cok agladim canim ya hep sevincden aglayalim insallah
amiiiiin canım sağol:KK16:inş bende veririm en kısa zamanda müjdemi:KK5:
melekim senide yazicam ugur getirsin
sercem benim ismimide yaz göbüşüne lütttttttttttttttttttttffffffffffffffffffffffffeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeennnnnnnnnnnnnn........
tabi yazarimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
:KK52::KK52::KK52::KK52: ayyyyyyyyyyyyyyyyyy canım yaaa çok sevindim tatlımmm ALLAH sağ sağlim kucagına almayı nasip etsinn veee darısı başımıza umarım bir gün bizde böyle yazabilirizzzzz :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
seninde adini yazicam insallah sizede nasib olur

İNSALLAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH SERCEM ALLAHIN İZNİYLE İNSALLAH KAN DEGERİN GÜZEL CIKACAK BEN İNANIYORUM.ALLAHIN YARDIMIYLA İNSALLAH HEP DUALARIMDASIN GÜLÜMMMMMMMMMMM BEBİŞİN UGURU BİZLEREDE BULASSIN İNSALLAH BEN İNANIYORUM BURDAKİ KIZLARDA TEKER TEKER HAMİŞ MÜJDELERİ GELECEK İNANIYORUM:nazar::nazar::nazar::nazar:

Son düzenleme:
İNSALLAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH SERCEM ALLAHIN İZNİYLE İNSALLAH KAN DEGERİN GÜZEL CIKACAK BEN İNANIYORUM.ALLAHIN YARDIMIYLA İNSALLAH HEP DUALARIMDASIN GÜLÜMMMMMMMMMMM BEBİŞİN UGURU BİZLEREDE BULASSIN İNSALLAH BEN İNANIYORUM BURDAKİ KIZLARDA TEKER TEKER HAMİŞ MÜJDELERİ GELECEK İNANIYORUM:nazar::nazar::nazar::nazar:
insallah canim benim aminnnnnnnnnnnnnnnnnnn
Allahim yuzumuzu guldursun nasil uyuyucam hic bilmiyorum

sağol canım:KK16:kk nın Azeri kızıda hamile kaldı:KK16:inş sıra bizede gelir...sizin haberinizi alınca çook seviniyorum canım benim:KK48:
ama kendim için zaman zaman umutlarım tükeniyo:KK5:inş bigün benim gözyaşlarımda mutluluk için akar:KK14:

sağol canım:KK16:kk nın Azeri kızıda hamile kaldı:KK16:inş sıra bizede gelir...sizin haberinizi alınca çook seviniyorum canım benim:KK48:
ama kendim için zaman zaman umutlarım tükeniyo:KK5:inş bigün benim gözyaşlarımda mutluluk için akar:KK14:
melekim sagol canim benim
darisi en kis surede sana
meryem suresi okudunmu melekim hic?
okumadiysan mutlaka oku vesilesi cok buyuk

X