Anne olmak ısteyenler dualarda bulusalım 707 kere ya varıs okuyalım

kızlar yamütekkebir bittikten sonra (Rabbi heb lı mines salihıyn) 'e günlük yüzer taneyle başlayalımmı.

bu listede olan isimlerden hamile kalmayan kalmasin insallah hersey dualarimizdaki gibi olsun :KK16::KK16::KK16::KK16:

bulufe------------------707 Ya Varis
707 Ya Mutekebbir (hediyye etdik):KK16:
bizimdebebegimizolsun----707 Ya Varis
707 Ya Mutekebbir (hediyye etdik):KK16:
sbry---------------------707 Ya Varis
707 Ya Mutekebbir(hediyye etdik):KK16:
miskamber---------------707 Ya Varis 707 Ya Mutekebbir (hediyye etdik)
:KK16:
sercem------------------707 Ya Varis 707 Ya Mutekebbir (hediyye etdiz)
agustos72---------------707 Ya Varis 707 Ya Mutekebbir (hediyye etdik)
cglynnur-----------------707 Ya Varis 707 Ya Mutekebbir (hediyye etdik):KK16:
chocolateChips-----------707 Ya Varis 707 Ya Mutekebbir (hediyye etdik)
isyan123----- -----------707 Ya Varis 707
Ya Mutekebbir (hediyye etdik) :KK16:
masa_gibi----------------707 Ya Varis 707 Ya Mutekebbir (hediyye etdik)
yeteramabukadar----------707 Ya Varis 707 Ya Mutekebbir(hediyye etdik)
Anneolmak----------------707 Ya Varis 707 Ya Mutekebbir (hediyye etdik):KK16:
desperatehousewive------ 707 Ya Varis 707 Ya Mutekebbir (hediyye etdik):KK16:
nikby---------------------707 Ya Varis 707 Ya Mutekebbir (hediyye etdik)
bebemmm1-------------- -500 Ya Varis 707 Ya Mutekebbir (hediyye etdik):KK16:

cok sagolun kızlar dua eden etmeyen herkez çok sağolun ama özellikle sercem89, cglynnur rabbim dileğinizi isteginizi dileyipte kavuşamadığınız herşeyi size nasip eder
buda benim size duam:KK16:

:nazar::nazar::nazar::nazar:maşaallah bizee.rabbim hepimizin yüzünü güldürsün
aminnnnnnnnnnnnnnnnn insallah
cok sagolun kızlar dua eden etmeyen herkez çok sağolun ama özellikle sercem89, cglynnur rabbim dileğinizi isteginizi dileyipte kavuşamadığınız herşeyi size nasip eder
sagol canim benim:KK16: ne demek seve seve okuduk helal etdik insallah en kisa surede kavusursunuz evlatlariniza bende tabu Rabbimden herkes icin istiyoruz insallah hepimiz evlat sahibi oluruz:KK16:

Canlar suan rahmet yağıyor dua edelim Rabbim.duasini kabul ettiklerinden eylesin ummeti muhammedi icinde de bizleri insallah

ALLAH razı olsun canım rabbim hepimizin gönlündekini hayırlısıyla nasip etsin....

canlar bir önerim var tv de izledim hoca söyledi okuyun dedi bir çok arkadaşım denedi istedikleri şeyler allahın izniyle oldu dedi..her birimiz için 786 tane besmele....:KK16:

canlar isteyenlere Meryem suresi okuyabilirim isteyenler söylesin...kulun kula duası daha çabuk geçermiş...birbirimize dua edelim...:KK16::KK16::KK16:

Kizlar ne okuyoruz bende ev tasiyom fazla takip edemiyorum ne okuycaz kizlar salavat mi okuyoruz kactane okuycaz:-)
Allahimmmmmm bu topikteki herkesin en yakin zamanda gobekleri bebeklerle dolsunnnnnnnn aminnnnn

canlar bir önerim var tv de izledim hoca söyledi okuyun dedi bir çok arkadaşım denedi istedikleri şeyler allahın izniyle oldu dedi..her birimiz için 786 tane besmele....:KK16:

evet canım bende tv de hocadan duydum.....

kişinin ne muradı istegi varsa 786 besleme cekip dua edilecekmiş....ama öncesinde duaların kabulu için tövbe istigfar edilecek...sonra allaha hamd yani fatiha okunacak ve peygamberimize salavat cekip öyle dualarımızı edicez inş rabbim kabul eder hepimizin duasını :KK16:

canlar isteyenlere Meryem suresi okuyabilirim isteyenler söylesin...kulun kula duası daha çabuk geçermiş...birbirimize dua edelim...:KK16::KK16::KK16:

ayyy saol canım haklısın belki aramızda allahın sevdiği kul vardır onun duası kabul olur...bende istediginizde okurum...

ben meryem suresi okuyorum allahım kabul ederse 6 aralık bat benim inş adet olmamda kendim 41 meryem suresini kendim okur hepimize dua ederim....:KK16::KK16::KK16:

ama olurda adet olursa okur musunuz bana ben size söylerim duruma göre şimdilik ben okuyorum....inş adet olmayız hepimiz hamiş kalırız:KK16:

X