Anne olmak ısteyenler dualarda bulusalım 707 kere ya varıs okuyalım

300 tane Ya Mutekebbir ALLAH hepıme evlatlar nasıp etsın ınsallah gobusler bebısle dolsun

Merhaba aranıza yeni katıldım.Ben de çocuk sahibi olmak istiyorum.2 kez tüp bebek denedim ama olmadı.Herşeyin hayrlısı diyorum.Benim için de dua ederseniz çok sevinirim.Allah razı olsun.:emir_bebek:

canım serce arkadaşımız listeye ekler seni..şimdi 300 tane ya mütekebbir çekiyor..listedeki tüm arakadaşlarımız içinn..Rabbim kimseye aratmasın çok zorrr:KK14::KK14:

Merhaba aranıza yeni katıldım.Ben de çocuk sahibi olmak istiyorum.2 kez tüp bebek denedim ama olmadı.Herşeyin hayrlısı diyorum.Benim için de dua ederseniz çok sevinirim.Allah razı olsun.:emir_bebek:
elbetde ederiz dua Allah kabul etsin insallah 3 cu tubebeye ye ihtiyac kalmadan bebegin kendiliginden gelsin Rabbim evlatla yuzunu yuzumuzu guldursun
olur cnm 300 tane standart okurum ben her gün sıkıntı yok çogalırsada okurum yeterki dualarımız kabul olsun cnm nete giremesemde aklında olsun sabah kalkınca okuyorum 300 tane sadece kime okuyacagımızı şaşırıyorum cnm bi sırası varmı :44:
canim benim cok kisiyiz diye herkez 300 okuyunca bol bol dua oluyor bugun okudunsa ilave ediyorum 300 tane Ya mutekebbir Allah kabul etsin
300 tane Ya Mutekebbir ALLAH hepıme evlatlar nasıp etsın ınsallah gobusler bebısle dolsun
aminnnnnnnnnnnnnnnnn
canım serce arkadaşımız listeye ekler seni..şimdi 300 tane ya mütekebbir çekiyor..listedeki tüm arakadaşlarımız içinn..Rabbim kimseye aratmasın çok zorrr:KK14::KK14:
tabi eklerim kizlar insallah hepimizin kucaklarimiz dolar evlatla

bu listede olan isimlerden hamile kalmayan kalmasin insallah hersey dualarimizdaki gibi olsun :KK16::KK16::KK16::KK16:

bulufe------------------707 Ya Varis
707 Ya Mutekebbir (hediyye etdik):KK16:
bizimdebebegimizolsun----707 Ya Varis
sbry---------------------707 Ya Varis
707 Ya Mutekebbir(hediyye etdik):KK16:
miskamber---------------707 Ya Varis 707 Ya Mutekebbir (hediyye etdik)
:KK16:
sercem------------------707 Ya Varis 707 Ya Mutekebbir (hediyye etdiz)
agustos72---------------707 Ya Varis 707 Ya Mutekebbir (hediyye etdik)
cglynnur-----------------707 Ya Varis 679 Ya Mutekebbir (Allah kabul etsin):KK16:
chocolateChips-----------707 Ya Varis(hediyye etdik)
isyan123----- -----------707 Ya Varis (hediyye etdik)
masa_gibi----------------707 Ya Varis(hediyye etdik)
yeteramabukadar----------707 Ya Varis(hediyye etdik)
Anneolmak----------------707 Ya Varis(hediyye etdik):KK16:
desperatehousewive------ 207 Ya Varis (hediyye etdik):KK16:

Son düzenleme:
bu listede olan isimlerden hamile kalmayan kalmasin insallah hersey dualarimizdaki gibi olsun :KK16::KK16::KK16::KK16:

cglynnur-----------------707 Ya Varis 679 Ya Mutekebbir (Allah kabul etsin):KK16:
chocolateChips-----------707 Ya Varis(hediyye etdik)
isyan123----- -----------707 Ya Varis (hediyye etdik)

300 ya mütekebbir okudum kızlar allahım kabul etsin listedeki herkesin nurlar nuru evlatları olsun inş amin...

Kizlar cok mutluyum sukur sevdigime kavusuyorum oldugu ile atandim Allaha binlerce kez sukurler olsun.hepinizden Allah razi olsun.1200 tane okurum bende canim otobusteyim okup listeye dua etcem Allah kabul etsin dualarinizi amin

Kizlar cok mutluyum sukur sevdigime kavusuyorum oldugu ile atandim Allaha binlerce kez sukurler olsun.hepinizden Allah razi olsun.1200 tane okurum bende canim otobusteyim okup listeye dua etcem Allah kabul etsin dualarinizi amin

cok sevındım canım elhamdullah hep mutlu olun ınsallah amınnnnn:KK16::KK16::KK16:

300 ya mütekebbir okudum kızlar allahım kabul etsin listedeki herkesin nurlar nuru evlatları olsun inş amin...

canim benim ben rusyada yasiyorum buralarda hayit bulamiyorum malesef:KK50:

türkiyeye hiç mi gelmiyorsun bulabilsen eminim çok faydasını görürsün hayıt suyunun....
canim ben azeriyim Azerbaycanliyim
ben turkiyyeye bilmiyorumki ne zaman gelirim
ve esimle rusyada yasiyoruz
bizim oralardada yok hayit bulamadim aramisdim
hayirlisi bitanem

cglynnur-----------------707 Ya Varis 707 Ya Mutekebbir (hediyye etdik):KK16:
chocolateChips-----------707 Ya Varis 707 Ya Mutekebbir (hediyye etdik)
isyan123----- -----------707 Ya Varis
165 Ya Mutekebbir (Allah kabul etsin) :KK16:

Son düzenleme:
ben yazdim 1200 taneyi canim arkadasim sabah sen yazdiginda
bu arada hep mutlu ol
hep yuzun gulsun:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

tatlım hayıt suyu ne ve neye iyi geliyor :KK17:
canim aslinda cok seye iyi geliyor derler en cok da hormonlari dengeler rahmi hamilelik icin hazirlar
kk da var nasil kullanimi filan ben tam bilmiyom nasil uygulandigini
bizim bir kizimiz vardi kk da ilk sogan suyu icdi sonra hayit tohumu icdi ikinci ay icdiyi ay hamile kaldi simdi dogumuna cok az kalmis birdenemin
darisi basimiza
yok kuzum bunu bugün okudum onu dün okumustum bunu bu öglen okudum 3 gibi:)sagol gülüm insallah hep mutlu olalım hepmiz amin
kuzu neden bu kadar cok okuyorsun birtanem yorulma her gun 300 tane okuyoruz
hep mutlu ol buna sana en guzel yakisan birsey mutluluk

canim aslinda cok seye iyi geliyor derler en cok da hormonlari dengeler rahmi hamilelik icin hazirlar
kk da var nasil kullanimi filan ben tam bilmiyom nasil uygulandigini
bizim bir kizimiz vardi kk da ilk sogan suyu icdi sonra hayit tohumu icdi ikinci ay icdiyi ay hamile kaldi simdi dogumuna cok az kalmis birdenemin
darisi basimiza

kuzu neden bu kadar cok okuyorsun birtanem yorulma her gun 300 tane okuyoruz
hep mutlu ol buna sana en guzel yakisan birsey mutluluk

canım benim otobüste vakit coktu okudum sorun degil gülüm.Allah kabul etsin.Allah hepimizin yüzünü güldürsün mutlu etsin hepimizi amin

hayırlı cumalar kızlar:KK16:

hayırlı cumalar arkadaslar:KK3: şu mübarek gün inş hepimizin duaları kabul olur meleklerimiz bekletmeden gelir inş....300 ya mütekebbir okudum sercemcim allahım kabul etsin herkes hamiş kalsın inş aminnn...

ben yazdim 1200 taneyi canim arkadasim sabah sen yazdiginda
bu arada hep mutlu ol
hep yuzun gulsun:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

sercem merakımdan sormak istedim... rütbenin üstünde gün sayıyosun niçin acaba bebek için mi? merak ettimde ama paylasmak istemezsende anlarım canım

X