🤩ANNE OLMAK İSTEYENLER BU GRUBA BUYURSUN🤰❤️

Bende 2 alıyorumm kalan 34

Canım morr menekşemm allah razı olsun sendennn yüzbinkereee❤❤❤❤ Morrmeneksee

Sağol cnm darısı isteyen herkesin başına ins clife macun kullandım bide maxijuno vitamin kullandım vesile oldu cok şükür
Benm yumurtlama problemim yok kuzucm kullansam da faydası olmaz hazır düzenimi bozarım. Bizimki sperm morfolojisi sıfır başka bi problem yok ona da çare bulamyrz çare Allah'tan

Benm yumurtlama problemim yok kuzucm kullansam da faydası olmaz hazır düzenimi bozarım. Bizimki sperm morfolojisi sıfır başka bi problem yok ona da çare bulamyrz çare Allah'tan
Esin takviye falan kullandi mi peki cnm bulmuyorum açıkçası erkekde problem olunca nasıl oluyor diye

Bende aldım 2 tane
Kalan 31

Sağol cnm darısı isteyen herkesin başına ins clife macun kullandım bide maxijuno vitamin kullandım vesile oldu cok şükür
Maşallah sübhanallah Rabbim sağlıklı bir şekilde ilerleyip kucağına aldığın günüde nasip etsin kac sene sonra hamile kaldın daha önce tedavi oldunmu arkadaşım bende clife macunu duydum simdi tüp bebek aşamasındayım nasip olmazsa clife denemeyi düşünüyorum inşallah nasip olur gerek kalmaz dualarına bizide eklermisin ⚘⚘

KIZLAR HERKESIN HATİMİ TAMAMLANDI EKSIK YOK ALLAH KABUL ETSİN MÜJDELİ HABERLERİNİZİ DUYMAK NASİP OLSUN HER BİRİNİZİN İNŞALLAH
BENDEN YANA VARSA HAKKIM HELAL OLSUN SİZDE HELAL EDIN
YENİ BİR DUA GRUBUYLA TEKRARDAN BULUŞMAK ÜMİDİYLE
HAYIRLI GECELER

X xnobodyx
Cemoos (cemile)
Mucizem43 (gülizar)
Tiniminimavihanim (Esra)
Mavi Mandalina (öznur)
Cookiie
life ligh (elif)
Ballikabak
kucukagac (Zeynep)
MoonfacedMom (sevgi)
M-Mavera2048
LadyNurr (gökçe)
M Morlale8 (kezban)
Vanillin (terane)
H M (Hatice)
Meryeemmm_
Larka (filiz)
SoLeiL12 (rahime)
Jou (elçin)
Esse-esse (sude)
ISSIZZ
4melek1anne (tuba)
Pembe Lotus
Ssevincli
WhiteF0X
Evva (melek)
@Betullx
R rana20 (rabia)
Morm (merve)
@Maviayyy
Passi0n
Ssevincli abla
Nefes0858 (ferda)
@agustos72
Ilayumut

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…