🤩ANNE OLMAK İSTEYENLER BU GRUBA BUYURSUN🤰❤️

Okudum Allah kabul etsin

3arkadaşıma da okudum Rabbim kabul etsin inşallah
Morrmeneksee

Son arkadaş içinde okudum rabbim kabul etsin inşallah tez zamanda Morrmeneksee kuzum rabbim senden razı olsun her zaman yanımızda ve bizler için çabalıyorsun senin sayende güzel bi dua grubunda birbirimize güzel bi hatim yaptık rabbim kalbindeki niyetini kabul etsin inşallah o güzel kalbine göre hayırlı bir eş nasip etsin inşallah canım

Nefes0858 İçin okudum Allah niyetinizi kabul etsin

agustos72 için okudum Allah niyetinizi kabul etsin

Ilayumut için okudum Allah niyetinizi kabul etsin
Morrmeneksee emeğin için duaların için çok teşekkür ederim Allah razı olsun benden yana hakkım helal olsun sizlerde hakkınızı helal edin Allah niyetlerimizi kabul etsin, duası kabul olunmuş kul sevinci yaşttırsın bizlere inşallah

Kalan Son 3 arkadaşlara da okudum bitti canım. Allah kabul etsin inşallah Morrmeneksee Allah senden de razı olsun canım. İnşallah Rabbim hepimizin gönlüne göre versin

Cok aktıf degıl grup canım ondan

Sen bizler icin bu guzel dua listesini yaptın. Rabbim sana evlat hasreti yasatmasin. Hayırlı es, hayırlı evlat versin insallah Morrmeneksee

Kalan Son 3 arkadaşlara da okudum bitti canım. Allah kabul etsin inşallah Morrmeneksee Allah senden de razı olsun canım. İnşallah Rabbim hepimizin gönlüne göre versin
Sizlerdende Allah razı olsun kızlar.. Benıde duanızda eksık etmeyın yeter bana Allah hayırlı ve tez zamanda kucagınıza bebişler versın insallahhhh

Kızlar, Morrmeneksee yönetiminde bu dua grubunda hepimiz nasiplendik Allah kendisinden razı olsun. Rabbim dualarımızı, niyetlerimizi kabul etsin, oldu sevincini hepimize yaşatsın inşallah

Şimdi biz de kendisinin niyetine 41 tane Fetih Süresi okuyalım.

Okumak isteyenler birer, ikişer tane alıp sayıdan düşerek ilerleyelim inşallah

Ben 3 tane aldım. Kalan 38

X xnobodyx
Cemoos (cemile)
Mucizem43 (gülizar)
Tiniminimavihanim (Esra)
Mavi Mandalina (öznur)
Cookiie
life ligh (elif)
Ballikabak
kucukagac (Zeynep)
MoonfacedMom (sevgi)
M-Mavera2048
LadyNurr (gökçe)
M Morlale8 (kezban)
Vanillin (terane)
H M (Hatice)
Meryeemmm_
Larka (filiz)
SoLeiL12 SoLeiL12 (rahime)
Jou (elçin)
Esse-esse (sude)
ISSIZZ
4melek1anne (tuba)
Pembe Lotus
Ssevincli
WhiteF0X
Evva (melek)
@Betullx
R rana20 (rabia)
Morm (merve)
@Maviayyy
Passi0n
Ssevincli abla
Nefes0858 (ferda)
agustos72
Ilayumut

Bende okurum 2 tane

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…