🤩ANNE OLMAK İSTEYENLER BU GRUBA BUYURSUN🤰❤️

Kalan arkadaşların hepsine okudum canım allah kabul etsin inşallah rabbim kucaklarını doldursun

3 arkadaşada okudum rabbim dualarini kabul etsin en kisa zamanda inşllah
Morrmeneksee

3 arkadaşıma okudum. Rabbim gönül muradlarını en güzelinden nasip etsin inşallah Morrmeneksee

agustos72 Ilayumut arkadaşlarım için de okudum Rabbim kabul etsin inşallah hayırlısı ile tez vakitte sizleride sevindirsin inşallah Morrmeneksee tüm listeyi bitirdim Rabbim kabul etsin inşallah hayırlısı ile tez vakitte hepimizi sevindirsin hamile olan arkadaşlarımda hayırlısı ile Rabbimin emanetlerini kucaklarına alsınlar inşallah benim için okuyan herkesden de Allah razı olsun Morrmeneksee canım Allah sendende razı olsun bizim için emek ettin Rabbim ne muradın varsa versin inşallah

Arkadaşlar listeyi bitirdim.
Allah'ım hayırlısıyla kabul etsin inşallah
Haklarınızı helal edin insanız sonuçta eksik olur,fazla olur üzerimizde kalmasın
Benim varsa hakkım helal sun hepinize teşekkürler.
Ayrıca Morrmeneksee canım sana Ilgın,sabrın için çok teşekkür ederim

canım okudum ben listeyi tamamladım. Buraya bildirim yapamasamda bende liste vardı kusura bakma arada bakamadım hiç Allah kabul etsin dualarımızı inşallah Morrmeneksee

Kızlar fazla okuyan var mı ? Ben dünki arkadaşlara bildirim yapamadım okuyorum ama yardımcı olabilicek biri varsa süper olur biraz ağrılarım var bugünki arkadaşlarla birleştiği için yetiştirmeme yardımcı olabilirmisiniz kusura bakmayın ..

Son 3 kisi içinde okundu Ablamda okudu
Allah kabul etsin
Böyle güzel dualarda buluştuk Allah razı olsun canım ❤ Morrmeneksee

Ne kadar eksigin var canım dua ve esmadan

Ne kadar eksigin var canım dua ve esmadan
Canım ben dün sizinkisini atladım bugün belki toparlarım hepsini okuruum diye ama bugünde aynıyım ( tedaviye başlıyacağım adet bekliyorum stresten adet ağrılarını çekiyorum ama adet olamadım ) . Ne kadar yardım ederseniz ben şimdi 5 kişiden birininkisine başladım duayla esmayla devam edecem

Tamam canim
1500 dua
1500 esma alıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…