Anne Olmak için Hz.Yunus Aleyhisselamın Duası

Kızlar Allah hepinizden razı olsun, hakkınızı helal edin hepinizin duası var üzerimde.
Rabbim bebek müjdesini tekrar nasip etti bana çok şükür :dua:
Mevlam önce tüm topik arkadaşlarıma sonra da isteyen, dileyen herkese yaşatsın bu mucizeyi inşallahh :dua: Hepimiz sağlıcakla kucaklayalım evlatlarımızı, hepimizin özlemi sona ersin en kısa zamanda.. Aminnn:KK200::anneadayı:

Kızlar Allah hepinizden razı olsun, hakkınızı helal edin hepinizin duası var üzerimde.
Mevlam önce tüm topik arkadaşlarıma sonra da isteyen, dileyen herkese yaşatsın bu mucizeyi inşallahh :dua: Hepimiz sağlıcakla kucaklayalım evlatlarımızı, hepimizin özlemi sona ersin en kısa zamanda.. Aminnn:KK200::anneadayı:
Canim sağlıkla kucakla insallah Hayirli evlat olsun

Canim ben simdi bu listeye başlıyim okumaya
10 MAYIS- 20 MAYIS ARASI
HZ YUNUS AS DUASI 4. OKUMA LİSTESİ
HERKESE 100 TANE OKUYORUZ. ARKADAŞLAR BİTİREBİLDİNİZ Mİ?

Kizlar başka cikmak isteyen var miydi ?
[/QUOTE]

Çok sevindim.Rabbim evladına sağlıkla kavuşabilmeyi nasip etsin inşallah

Aminn tebrik ederim sağlıkla hayırlısıyla kavuşun inşaAllah :)

Herhangi bi sıkıntı var mıydı tedavi gerektiren

HZ YUNUS AS DUASI OKUMA LİSTESİ

Bitirdim CAnım yeni liste son attığın mu ?

Birde canıö toplam kişisel sayıyı 1000 e mi tamamlıyorduk yani kaç tur daha okuyacaktık

10 MAYIS- 20 MAYIS ARASI
HZ YUNUS AS DUASI 4. OKUMA LİSTESİ

[/QUOTE] canım ben listeyi okudum. Bir de bir ricam olacak numaraları yazarsanız her seferinde rakamı unutup baştan sayıyorum emin olmak kişi atlamamak için :KK66:

Merhaba arkadaşlar bende dua zincirinize katılmak isterim inşallah hemen bu listeye başlayayım mı? Yoksa 5. Mi bekleyeyim? Tamam derseniz

cibi35 cibi35 kuzu yeni gördüm çokta mutlu oldum aminler boşa değil inşallah hepimiz sırası geldiği zaman bu müjdeli haberi alcaz diye umuyorum bi daha teyze oluyoruz demek sağlıkla sıhhatle gelsin güzel gelsin güzel gelecek ☺️❤️

cibi35 cibi35 kuzu yeni gördüm çokta mutlu oldum aminler boşa değil inşallah hepimiz sırası geldiği zaman bu müjdeli haberi alcaz diye umuyorum bi daha teyze oluyoruz demek sağlıkla sıhhatle gelsin güzel gelsin güzel gelecek ☺️❤️

Öyle güzel oyle doğru bir şey söyledin ki çok şükür burada bir sürü teyzesi oluyor her bebeğin :) inşallah sağlıkla kucaklamayi nasip eder Rabbim :dua: Allah razı olsun en kısa zamanda darısı başınıza olsun canım:KK200:

X