Anne Olmak için Hz.Yunus Aleyhisselamın Duası

[/QUOTE][/QUOT

Dil-i bitab , listeyi tamamladım ben. Allah kabul etsin inşallah

Arkadaşlar bi süredir ilgilenemedim hiç öncelikle helallik istiyorum çok enteresan bi süreçteyim ne hissettiğimi bile bilmiyorum düşünmemeye çalışıyorum netice gününe kadar bugüne kadar benim için okuyan fakat benim okuyamadığım arkadaşlarım hakkınızı helal edin lütfen bundan sonraki arkadaşlara okuyup yeni listede olmamayı düşünüyorum biraz dinlenmem lazım sanırım çok fazla yüklendim kendime her yönden hepinizden Allah razı olsun ağzınıza yüreğinize sağlık umarım geri dönüş yaptığımda hepiniz hamiş olmuş olursunuz bu seferde hayırlısıyla doğum yapabilmek için dua ederiz birbirimize hepinizin ayrı ayrı emeği var iyiki denk gelmişim iyiki katılmışım aranıza Rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah kendinize çok iyi bakın herşey için çok teşekkür ediyorum

Helal olsun canim, kendini topla dinlen biraz ne zamn istersen geri gelebilirsin,hepimiz cok istiyoruz çabalıyoruz cabalamaya da devam edeceğiz ama nasibimiz ne.zamana yazilmissa o zaman bizimle olacak o yuzden kendimizi.cok yipratmayalim hepimiz birbirimizi iyi ki tanimisiz iyi ki dualarda bulusma firsati bize verilmis amin Rabbimin izniyle o gunlerde gelecek saglikli hayırlı dogumlar icin okuyacagiz .kendine dikkat et canim Allah a emanet ol.

KİZLAR HERKESE 100 TANE OKUMAK AGİR GELİYORSA BİRDAHAKİ LİSTEDE 50 SER TANE OKUYALİM İSTERSENİZ HZ YUNUS AS DUASI OKUMA LİSTESİ
HERKESE 100 TANE OKUYORUZ. ARKADAŞLAR BİTİREBİLDİNİZ Mİ?

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…