Anne olmak hayal mi

slmmmm....ensu canım nasılsın ???sen laparoskopi olmussun sanırım canım nasıl bir amelyat zormu kolaymı bende olcam sanırım:26:

sagol cnm fena degilim.. evet oldum cnm oldukca zor bi operasyonmus ben cok etkilendim.. sonrasida cok sikintili ama gerekliyse yaptirmak gerek cnm yoksa tedavilerin bosa olur.. sende sorun neymis..

sagol cnm fena degilim.. evet oldum cnm oldukca zor bi operasyonmus ben cok etkilendim.. sonrasida cok sikintili ama gerekliyse yaptirmak gerek cnm yoksa tedavilerin bosa olur.. sende sorun neymis..

canım pko var rahimde perde yada kalp rahim olabilirmiş.tüplerde normalden kıvrımlı.laporoskopi dedi doktor.zor olsada yaptırcam gülüm.haklısın.zor olan neydi canım agrınmı cok oldu.insallah sanada sifa olsun canım cok gecmiş olsun

canim operasyonu zaten hissetmiyorsun anestezidende uyaninca biraz zordu neyse sen simdi bunu dusunme sonucta yapilmasi gerekli.. benim birde histereskopi ile beraber yapildi lap.. o yuzden ikisi birden zor gelmisti.. sol tup alindi, rahim genisletildi cnm.. doktorundan emin ol cnm cok iyi bir yer ve iyi bir doktor olmadigi surece lap.. onerilmiyor cunku hatali islemler yumurta rezervine zarar verip adeti duzensizlestirebiliyormus..

anladım canım benim.bende zaten adet düzensizliği var.doktorum iyi bi doktor laporoskopi yapabiliriz dedi sanırım tüplerimdeki kıvrımdan dolayı laporoskopi dedi.ama asılamada yapabiliriz dedi.tüp bebekte.kesin bişey demedi gülüm.cok sagol canım Allah sifa versin hepimize

korkma canımmm benimmm
inşallah yapılınca daha iyi olacakkk
doktrun öncden istemesi çok güzelll
hem şansını da arttırıyorrrr
işlem sonrası dikkat etmen lazımm sadece
atlatırsın inşallah Allahın izni ileeee

ensu canımmm nasılsınnnn
nasıl geçiyor günler
eşinle hasret de giderdinnn

canım benim daha kesin degil laporoskopide ..benim tahminimce önce asılama yapacak eger tutmazsa laporoskipi yapacak.doktorum iyi gülüm güveniyorum ona.neye dikkat etmem gerek canım enfeksiyon acısındanmı canım.insallah gülüm ya hayırlısı insallah hepimiz kavusuruz yavrularımıza

hayırlısı ozman canımmm ne doğru kararı sen ve doktrun vereceksinizzz
evet canımm enfeksiyon için bide tabi dinlenmen lazımmm
inşallah canım benimm anne oluruz
o cennet kokusunu bi çekebilsem içime

sagol cnm benim fena degil.. istanbuldan cok farkli degil ev modunds geciyor.. evet geldi gitti..
sen nasilsin canim benim..

bende iyi olmaya çalışıyorum 3senedir oturdğum evden taşınmam gerkiyorr
ev aramakla meşgulum sormaaa

çok gecmıs olsn canm yaa allah yardımcın olsnnn

insallah canm tek dılegm bu

bende ıyıym hayırdır tasınma felan allah kolaylık versn cok zor ya sıcaklarda

malesef öyle oldu canım ev sahibinin oğlu oturacak
hiç beklemiyorduk tedavi düşünürken
ev derdine düştük hayırlısı balkalımmm
inşallah uygun bi ev buluruzzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…