Anne olmak hayal mi

kusura bakma yaa çıkmak zorunda kaldım
devlette test yapıyolar ama onların testi doğru çıkmaz sa diye güvenmediğimizden yaptırmadık hiç devlette
bencede merakımız gider diyim eşime biara yaptırsın bari
siz devlette yaptıryomusunuz aynımı çıkıyo diğer merkezlerle
bilemiyorum canım genarta gidemeyiz sanırım ankara bize uzak istanbuldan bi merkez secicez yine istanbula bile tedavi için git gel çok zor oluyo

nasılsın göremiyoruz birbirimizi özlettin yine
cnm benim fenna degilim bugun cok agrim sizim oldu dort bes defa doktoru aradim bi ara kafayi yiyecektim.. yine gece tekrarlarsa acile gidecegim. su anda biraz gecti gibi zaten yarinada kontrol randevusu yazdilar.. sen nasilsin canim benim dogalgazin dosendimi evini toparlayabildinmi

evet dediğin doğru ımsi le olan tedavimizde 3 embriyomuz oluştu onunda sadece 1 canlı kaldı
teşekkür ederim canım adres için hemen atıcam mailimi

ayrinti ile anlat cnm derdini degerlerinizi tedavilerini protokollarini amh sayini esinin sperm sonuclarini bakalim ne diyecek.. ben bu aksam rahatsizlanmistim nur hanim evinde oldugu halde ona haber vermisler beni evinden aradi cok sasirdim evden ariyorum hastanede degilim dedi.. pesindende diger doktor ayse hn aradi dusun bi karin agrisina.. ilgileri hosuma gitti..

canım göndermeye çalıştım ama gittimi gitmedimi anlamadım bu se
nin adresi tıklayınca outlook kurulumu bilmem bişeyler yazıyo çıkan herşeyi tıkladım sonrada mailimi yazdım inş gitmiştir bikaç gün sonra olamzsa yine gönderirim sana özelden yazıyım bak gönderdiğim mesajı herşeyi tam olarak anlatmışmıyım ki

Son düzenleme:

hotmail yada gmailden atsana cnm outlookdan genelde gitmiyor o daha cok sirket maillerinde saglikli calisiyor..

AY ÖYLE ŞEY Mİ OLUR CANIM EŞİNLE KONUŞ HALLEDİN SANADA YAZIK GÜNAHHH MADEM EV ALINACAK BİR ÖNCE BAKIN
BURAYA EŞYE ALMAZSINNNNN
ERKEK MİLLETİ İŞTE BÖYLEEEE
hata sadece benimkinin değil biraz şanssızlık birazda akıl tutulması yaşadık ikimizde.doğalgazın geleceğini bilmiyorduk ev almayı düşünürken,biz arabayı sattık hemen doğalgaza başlandı binada.merak etme işin çoğunu o yapar sağ olsun,biliyor mıymıy gece yarısına kadar sürer bana kalırsa.
bizim 100 tane felan devletteki testte görünmüyor ama yinede Bi umut yaptırıyoruz arada sırada.
bende fulya bahçeciye giderim bu yaz.
çok geçmiş olsun parol kullanıyor musun?inşallah anormal bişey değildir doktor normal mi dedi bu kadar ağrıya?

Son düzenleme:
hotmail yada gmailden atsana cnm outlookdan genelde gitmiyor o daha cok sirket maillerinde saglikli calisiyor..
ya bilmiyorum ki gönderildimi o çıkan seceneklerde hotmail falan yazan bi kutucuk vardı işaretledim ama inş olmuştur olmadıysa bi ara eşimede gösteririm tabi eşimide evde bulabilirsemgeç saatlere kadar çalışıyo

ya eşin azolumuydu kusura bakma canım ya öyle sordum unutmuştum ben

evet azoluydu,ne kusuru canım hepimizin kafası Bi milyon burda ,unutuyoruz bazen.

biraz rahatladim cnm cok sagol ama gunduz saclarimi hep yoldum:)) minosetle baska bi agri kesici daha ictim..
bu devletin semen analizleri cok tuhaf hic ozellerdekilerle uyusmuyor.. iki farkli ozelde yaptirdik ikisi birbiri ile uyumlu amadevletinkki ile arada daglar kadar fark var..

inşallah yarın hastaneye ağrısız neşeyle gidersin.bu ağrılar normalmi olabiliyormuymuş böyle?fish miydi ne öyle bişeyle çöktürme yapıp boyayıp bakıyorlarmış bütün devlet hastanelerinde yok ama ankara Üniversitesinde vardı.

başa gelen çekilir artık canım ne diyim eşinle sana kolay gelsin bitanemmm

başa gelen çekilir artık canım ne diyim eşinle sana kolay gelsin bitanemmm

sağol canım,saatler ilerledikçe hastalanıyorum sanki ne zormuş bu hsg tam unutmuştum.
uykusuzlukta var dün uyuyamamıştım,senin mesajına cevap,verdim oyalandım sabah olmuştu.
eşin nöbet şeklindemi çalışıyor?

anladım cnm beklememe gerek yok dr. ya aşılama yaptrcn dedi yada tüp bebek dedi

ah canım kıyamam sana yok bitanem iş açil olunca 9 a 10 a kadar çalışıyor işte neyseki yarın evdesin dinlen yorma kendini bide havlar yağmurlu üşütme dikkat et kendine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…