Anne olmak hayal mi

geçen günü nette memorialin mail adresini aramıştım bulamadım eğer mail adresini verirsen çok sevinirim canım, bir de oraya gönderirim bi kaç yerden cevap almak iyi olur fikir olur diye düşünüyorum.
unutmuştum seval hanımada göndermişim mail cevap gelmiş ondan da o direk lenfosit önermiş ve ımsi önermiş

anadolu sağlık merkezinin mailinde ise eşimde genetik sorun olduğu için sperm dna hasarına bakmak gereksiz demiş ama kaan aydos dna hasarınada bakılması gerektiğini yazmıştı mailinde .
ayrıca anadolu sağlık merkezide ımsi önermiş ama bu son tedavimiz ımsili olduğu halde çok az embriyo oluşmuştu
diğer tedavilerimizde ımsi olmadığı halde daha fazla embriyomuz oluyodu anlamadım gitti:KK5:

cnm imsi tek basina yeterli birsey degilki kullanilan ilac protokolu hastane doktor laboratuvarda onemli..
mail adresi nur.dokuzeylul@memorial.com.tr

iyi akşamlar kızlar :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
iyi akşamlar hoşgeldin canım
haklsın canım benim hasta olunca insan sağlığın önemini daha iyi anlıyorrrr
ayyyy ev berbat olacak desene neyse artık mecbur yapılcak bir yandan temizlersin iş yapılırkende yemek yaparsın

tabiki hiç bişey bizden önemli değil.sorma ya😃 temizlik olurmu duvarlar bile tozlanacak üstün körü yapayım ramazandan sonra bayram temizliği için eve kadın çağırayım diye düşünüyorum ama yapamazsam kapıcımızı çağıracağım galiba.onlarada sinir oluyorum ya hiç temiz içime sinen iş yapan yok benmi titizim anlamadım ama onlarla uğraşacağıma kendim yapayım diyorum.

doğru meşguliyet bulmak lazım halk eğitimin kursları var çok güzel ahşap boyama falan katılmak ister misin?bakalım bu sefer olacak yav bence içimden Bi ses olacak diyo😊

test yaptırsanıza devlette ücretsiz hemde merakını giderirsin😊
sadece genartta var canım her merkez bişey bulmuş işte kimi era testi yapıyo kimi piezo işte hepsi kendine bişey geliştirmiş.genart ankarada ama gitmeyi düşünürsen haberleşelim seni biraz uyandırayım yoksa kazıklarlar.

şu an kurslar yok diye biliyorum okulla başlıyor okulla bitiyorrrr sanırımm:26::26::26::26:
inşallahhh canım benim Rabbim bizi bu sıkıntılardan kurtarsın inşallahhhhcanım bizde erkekde sorun yokya acaba şu sizin hocaya bide bendemi mail atsammm

tabiki hiç bişey bizden önemli değil.sorma ya😃 temizlik olurmu duvarlar bile tozlanacak üstün körü yapayım ramazandan sonra bayram temizliği için eve kadın çağırayım diye düşünüyorum ama yapamazsam kapıcımızı çağıracağım galiba.onlarada sinir oluyorum ya hiç temiz içime sinen iş yapan yok benmi titizim anlamadım ama onlarla uğraşacağıma kendim yapayım diyorum.

haklısın duvarlarında silinmesi lazım evde yaşarken inşaaat çok zor bende tüp öncesi temizlik yapacağım halıları yıkamaya vereceğim cam kapı mutfak dolapları işte genel dipten köşeden ya herkesin yaptğı şi bende beğenmem eve temizliğe kimseyi almadım ama senin yaptğın gibi olmaz zaten mesala cam siliyo bikere yalandan aman napacan sende hangi işe yetişeceksin kuzum valla sanki pırıl pırıl yapınca kirlenmiyor muuu
tatile falan gidecekmisiniz o kadar çalıştın yoruldun

h.b cnm nasılsın?

şu an kurslar yok diye biliyorum okulla başlıyor okulla bitiyorrrr sanırımm:26::26::26::26:
inşallahhh canım benim Rabbim bizi bu sıkıntılardan kurtarsın inşallahhhhcanım bizde erkekde sorun yokya acaba şu sizin hocaya bide bendemi mail atsammm

doğru ya onlarda bitmiştir ama kültür merkezlerinin kursları vardır ücretsiz.
Kaan hoca androlog sadece erkekler uzmanlık alanı😊 ama çok pozitif alçakgönüllü tatlı bişey,mail atsan inan ki sanada yol gösterir.

doğru ya onlarda bitmiştir ama kültür merkezlerinin kursları vardır ücretsiz.
Kaan hoca androlog sadece erkekler uzmanlık alanı😊 ama çok pozitif alçakgönüllü tatlı bişey,mail atsan inan ki sanada yol gösterir.

canım bide ben mail atayım mail adresini bi yolla da bi umut belki banada bi fikir doktr öneriri

2kere denedim canım bende pco var ondan olmuyor siz tedavi görüyor musunuz

bndede pco var cnm bnde endokrin dr. gidiyorum 3 yıldır bebek istiyorum diye doğum kontrl hapı istemedim ınofolıc ve glucophage içiyorumbnlard beni adet yapmadı 8 aydır adetde olmuyorum bnde tarlusal alcam artık napıyım dr.umuda değiştrcem endokrin bölümü aşılama yada tüp bebekle bebeğin olur dedi bna bnde iyi bidoktr arıyodum buldm sonnda ona gidicem 1 ay snra sen nerde yaşıyosun canm

haklısın duvarlarında silinmesi lazım evde yaşarken inşaaat çok zor bende tüp öncesi temizlik yapacağım halıları yıkamaya vereceğim cam kapı mutfak dolapları işte genel dipten köşeden ya herkesin yaptğı şi bende beğenmem eve temizliğe kimseyi almadım ama senin yaptğın gibi olmaz zaten mesala cam siliyo bikere yalandan aman napacan sende hangi işe yetişeceksin kuzum valla sanki pırıl pırıl yapınca kirlenmiyor muuu
tatile falan gidecekmisiniz o kadar çalıştın yoruldun
çalışırken birde çok daha zor olacak işte yoruldun bide evde iş yap,nasıl olacak bilmiyorum bakalım.öylede işte insan pırıl pırılda görmek istiyor.tatile gidemeyiz herhalde.ekonomik olarak sıkar biraz bu yıl iyice açılıcaz tedavi,doğalgaz ev alma derken.
h.b cnm nasılsın?

sağol canım😊 sen nasılsın?

bndede pco var cnm bnde endokrin dr. gidiyorum 3 yıldır bebek istiyorum diye doğum kontrl hapı istemedim ınofolıc ve glucophage içiyorumbnlard beni adet yapmadı 8 aydır adetde olmuyorum bnde tarlusal alcam artık napıyım dr.umuda değiştrcem endokrin bölümü aşılama yada tüp bebekle bebeğin olur dedi bna bnde iyi bidoktr arıyodum buldm sonnda ona gidicem 1 ay snra sen nerde yaşıyosun canm

canım 3 senedir aşılama da ollmadı boşa zaman kaybetmişsin:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19: bir an önce başla tedaviye bence
bende sadece ilaçla adet oluyorum tarlusal kullanıyorum
ben ankrda yaşıyorum canımmm sen nerdesinnnn kayseriydi sanırım

çalışırken birde çok daha zor olacak işte yoruldun bide evde iş yap,nasıl olacak bilmiyorum bakalım.öylede işte insan pırıl pırılda görmek istiyor.tatile gidemeyiz herhalde.ekonomik olarak sıkar biraz bu yıl iyice açılıcaz tedavi,doğalgaz ev alma derken.

İşte diyorum ya evde yaşarken inşaat çok zor oluyorrrr
böyle diyorum bakma bi yeri on kere silenlerdenim ev kirli olunca kendimi kötü hissederimmm
madem evlacaksınız oraya taşıncam sen evin içinde değilken yapılır doğalgaz
sanırım alınan evde oturmuyacaksın:26::26:

Son düzenleme:

sağol canım😊 sen nasılsın?

bnde iyim saol :)

canım 3 senedir aşılama da ollmadı boşa zaman kaybetmişsin:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19: bir an önce başla tedaviye bence
bende sadece ilaçla adet oluyorum tarlusal kullanıyorum
ben ankrda yaşıyorum canımmm sen nerdesinnnn kayseriydi sanırım

ben 1 yıldır ewli olduğumdan dolayı cnm 2 yıl bekar olduğmdan başka tedaviler gördüm
bnde tarlusal alcam yoksa olmuyorum bnde aynn kayserideyim cnm başka yerde denesen tüp bebeği bnce daha iyi olur cnm senn için

İşte diyorum ya evde yaşarken inşaat çok zor oluyorrrr
böyle diyorum bakma bi yeri on kere silenlerdenim ev kirli olunca kendimi kötü hissederimmm
madem evlacaksınız oraya taşıncam sen evin içinde değilken yapılır doğalgaz
sanırım alınan evde oturmuyacaksın:26::26:

işte öyle saçma bişey olacak buraya doğalgaz bağlanacak ona uyumlu ocak falan alıcaz sonrada taşınıcaz diğer eve.sanki çok para kazanıyormuşuz gibi

ben 1 yıldır ewli olduğumdan dolayı cnm 2 yıl bekar olduğmdan başka tedaviler gördüm
bnde tarlusal alcam yoksa olmuyorum bnde aynn kayserideyim cnm başka yerde denesen tüp bebeği bnce daha iyi olur cnm senn için

şimdi anlaşıldı canım tabi bekarken tedavi olmazsınnnn
daha bir yıl olmuş inşallah normal yolla olurrr canım biraz daha bekle olmaZSA BAŞLARSIN TEDAVİYE BENİM 2 TÜPDE FARKLI YERLERDE OLDU İŞTE BAKALIM DAHA TAM BELLİ DEĞİL

X