Anne olmak hayal mi

kızlarrrr size danışmak istediğim birşey varrrrrr
biliyorsunuz benim sorunum polikistik overrrrr
tüpüde ramazan sonrası düşünüyorummmm

kardeşimin dersaneden bi arkadaşı poc miş bu doktrla hamileymiş şimdi benim için de önermiş
akşam dokorutru aradım konuştuk geçmişi anlattım

bana klomen ile 3 defa yumurta takibi yapalım şansın var dedi
biliyorum şansım düşük ama caba denemeye değer miiiii
eşinin sonuçları iyiyse ben denemeni öneririm dedi

bugün acaba bi tüp doktrum ile görüşsemm mi

çok kafam karıştııııı bi gönlüm saçma vakit kaybı diyo bi gönlüm dene ne kaybedersin diyorrr
ve benim 5kere aşılma yapılamdı hep yumurta gelişimi olmadı 1kere aşılama oldu yani 6.da ıo da dış gebelik olduuuuu

uzun oldu kusura bakmayınnnn:KK16::KK16::KK16:
lütfen bi fikir verinnnnnnnnn:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

yine aşılamamı yapalım dedi?yoksa ovülasyon gününe kadar yumurta takibimi yapalım dedi?

inşallah bunlarda senin son negatifin olur canım.. bende seni nickinden hatırladım.. ben istanbuldayım. canım sabah zeynep kamili aradım tıbbı genetik bölümünü oradaki uzman trombofili paneli testi yapıyoruz dedi.. ama senede bir ihaleyle dış laboratuvarda yaptırıyorlarmış bu haftada ihale haftasıymış.. gelecek hafta arayın ihale sonucuna göre gelin dedi:)) canım benim sana naçizane bir tavsiyem olacak bir doktorda iki defa negatifi görürsen üçüncüye de aynı yere gitme zaten o yapacağını yapmıştır sana..

tavsiyen için teşekkür ederim canım. açıkçası bu günlerde ben de bu konuda ciddi bir kararsızlık yaşıyorum. gerçi bir süre yeni bir deneme düşünmüyorum ama gene de bundan sonrasını nasıl planlamam gerektiğini bilemiyorum şu anda.. doktorumu hem insan olarak hem de hekim olarak çok seviyorum ve sonsuz bir güven duyuyorum. Tedavinin her aşamasında dürüst davrandığına ve bizim için gerçekten çabaladığına da inanıyorum. ben ankaradaki merkezleri çok araştırdım. çok başarılı denen yerler var tabi ki ama ben şöyle düşünüyorum, bir merkeze oradaki prof ya da doçent hakkında araştırma yaparak gidiyoruz çoğunlukla ama tedavi aşamasında o doktorları karşımızda bulamıyoruz. en çok gördüğüm şikayetler bu sebeple. ben merkeze kimin için gidiyorsam onunla muhattap olmak ve tedavinin her aşamasında karşımda onu görmek istiyorum ama bu çoğu yerde mümkün olmuyor. Benim iki tedavimde de Tolga Bey her şeyimizle birebir ilgilendi, bütün hastalarına öyle. Bir de sırf para için beni gereksiz yöntemlerle yormayacağını çok iyi biliyorum. Bu sektörün nasıl bir para tuzağına dönüştürüldüğünü hepimiz biliyoruz :KK43: başkent hastanesini düşünmüştüm bir dönem ama benim eşimin spermlerinde de ciddi sorun var başkentin laboratuvarı bu konuda yetersiz maalesef. Çok uzattım :)) kısacası doktorumu çok seviyorum ve değiştirmeyi hiç istemiyorum ama dediğin gibi acaba bundan sonra benim için yapacağı birşey kaldı mı diye de düşünmeden edemiyorum..çoookk kararsızım yani canım..

inşallah bunlarda senin son negatifin olur canım.. bende seni nickinden hatırladım.. ben istanbuldayım. canım sabah zeynep kamili aradım tıbbı genetik bölümünü oradaki uzman trombofili paneli testi yapıyoruz dedi.. ama senede bir ihaleyle dış laboratuvarda yaptırıyorlarmış bu haftada ihale haftasıymış.. gelecek hafta arayın ihale sonucuna göre gelin dedi:)) canım benim sana naçizane bir tavsiyem olacak bir doktorda iki defa negatifi görürsen üçüncüye de aynı yere gitme zaten o yapacağını yapmıştır sana..

tavsiyen için teşekkür ederim canım. açıkçası bu günlerde ben de bu konuda ciddi bir kararsızlık yaşıyorum. gerçi bir süre yeni bir deneme düşünmüyorum ama gene de bundan sonrasını nasıl planlamam gerektiğini bilemiyorum şu anda.. doktorumu hem insan olarak hem de hekim olarak çok seviyorum ve sonsuz bir güven duyuyorum. Tedavinin her aşamasında dürüst davrandığına ve bizim için gerçekten çabaladığına da inanıyorum. ben ankaradaki merkezleri çok araştırdım. çok başarılı denen yerler var tabi ki ama ben şöyle düşünüyorum, bir merkeze oradaki prof ya da doçent hakkında araştırma yaparak gidiyoruz çoğunlukla ama tedavi aşamasında o doktorları karşımızda bulamıyoruz. en çok gördüğüm şikayetler bu sebeple. ben merkeze kimin için gidiyorsam onunla muhattap olmak ve tedavinin her aşamasında karşımda onu görmek istiyorum ama bu çoğu yerde mümkün olmuyor. Benim iki tedavimde de Tolga Bey her şeyimizle birebir ilgilendi, bütün hastalarına öyle. Bir de sırf para için beni gereksiz yöntemlerle yormayacağını çok iyi biliyorum. Bu sektörün nasıl bir para tuzağına dönüştürüldüğünü hepimiz biliyoruz :KK43: başkent hastanesini düşünmüştüm bir dönem ama benim eşimin spermlerinde de ciddi sorun var başkentin laboratuvarı bu konuda yetersiz maalesef. Çok uzattım :)) kısacası doktorumu çok seviyorum ve değiştirmeyi hiç istemiyorum ama dediğin gibi acaba bundan sonra benim için yapacağı birşey kaldı mı diye de düşünmeden edemiyorum..çoookk kararsızım yani canım..

mrh benim de 2 tüp negatig oldu ankaradyım siz nereye gidiyorsunuz
sizin problem eşinizden kaynaklı sanırım

mrh benim de 2 tüp negatig oldu ankaradyım siz nereye gidiyorsunuz
sizin problem eşinizden kaynaklı sanırım

Merhaba, evet ankaradayım. medicanaya gittim ben iki tedavide de, doktorum Tolga Ecemiş. biz aslında eşimden kaynaklı diye başladık tedaviye ama sonra benim rezervimin azalmaya başladığı ve yumurta kalitesinin de düşük olduğu ortaya çıktı. Şimdi iki taraflı uğraşıyoruz yani. senin nerde oldu canım tedavilerin,sizde sorun ne? paylaşmak istersen tabi :)

Merhaba, evet ankaradayım. medicanaya gittim ben iki tedavide de, doktorum Tolga Ecemiş. biz aslında eşimden kaynaklı diye başladık tedaviye ama sonra benim rezervimin azalmaya başladığı ve yumurta kalitesinin de düşük olduğu ortaya çıktı. Şimdi iki taraflı uğraşıyoruz yani. senin nerde oldu canım tedavilerin,sizde sorun ne? paylaşmak istersen tabi :)

bizim sorun bende poc var ilk tüpü centrumda yaptrdım
2. tüpü hacettepe hastanesinda yaptrdımmmm
şu an beklemedeyimmmm bazı genetik tahlilleri yaptryorum
3. olumsuz olur diye çok endişe ediyorum

ovulasyın takibi tabi istesem aşılama da yapar canımmm
okulun bitmesine 2 sene var daha bu yıl bitiyorrr:KK9::KK9::KK9::KK9:

yaptır o zaman klomen kullanmak Bi zarar vermez bence.devlet hastanesi doktoru değilmi?
😊 okuluna da az kalmış iki yıl göz açıp kapayana kadar geçer.kpss yi düşünüyor musun?

bizim sorun bende poc var ilk tüpü centrumda yaptrdım
2. tüpü hacettepe hastanesinda yaptrdımmmm
şu an beklemedeyimmmm bazı genetik tahlilleri yaptryorum
3. olumsuz olur diye çok endişe ediyorum

Aynı korkuları yaşıyoruz hepimiz ama sen aklına kötü şeyler getirme. inşallah bundan sonra herşey yolunda gider hepimiz kavuşuruz bebeklerimize. centrumdan memnun kaldın mı?

yaptır o zaman klomen kullanmak Bi zarar vermez bence.devlet hastanesi doktoru değilmi?
😊 okuluna da az kalmış iki yıl göz açıp kapayana kadar geçer.kpss yi düşünüyor musun?

canım özel hastane ama ssk da geçiyor muş
muane üçreti 60 tl miş sanırım

evet canım malesefffff:KK19::KK19::KK19:
hayır memmun kalmadım güvenilir bi yer değilll
inşallah kısa zamanda kavuşuruzz

ben biraz ara vermeyi düşünüyorum tedavilere ama gene de hangi merkeze gitsem diye düşünüyorum tabi. ankarada o kadar az güvenilir yer var ki..sen düşüyor musun yakın zamanda yeni bir tedavi, nerede yaptırmayı düşünüyorsun?

kızlarrrr size danışmak istediğim birşey varrrrrr
biliyorsunuz benim sorunum polikistik overrrrr
tüpüde ramazan sonrası düşünüyorummmm

kardeşimin dersaneden bi arkadaşı poc miş bu doktrla hamileymiş şimdi benim için de önermiş
akşam dokorutru aradım konuştuk geçmişi anlattım

bana klomen ile 3 defa yumurta takibi yapalım şansın var dedi
biliyorum şansım düşük ama caba denemeye değer miiiii
eşinin sonuçları iyiyse ben denemeni öneririm dedi

bugün acaba bi tüp doktrum ile görüşsemm mi

çok kafam karıştııııı bi gönlüm saçma vakit kaybı diyo bi gönlüm dene ne kaybedersin diyorrr
ve benim 5kere aşılma yapılamdı hep yumurta gelişimi olmadı 1kere aşılama oldu yani 6.da ıo da dış gebelik olduuuuu

uzun oldu kusura bakmayınnnn:KK16::KK16::KK16:
lütfen bi fikir verinnnnnnnnn:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

canim bence hicc boyle seylerle zaman kaybetme, herkezin bunyesi farkli oluyor zaten bes asilama yaptirmaya calisman bile gereksiz, iki taneden sonra devlet hastaneleri bile tupe geciriyor..yasinin faydalarini tupde kullan..

canim bence hicc boyle seylerle zaman kaybetme, herkezin bunyesi farkli oluyor zaten bes asilama yaptirmaya calisman bile gereksiz, iki taneden sonra devlet hastaneleri bile tupe geciriyor..yasinin faydalarini tupde kullan..

zaten benimde kafam ondan karıştı canım
5 kere sikluz iptali oldu belki gene klomen ile yumurta gelişimi olmayacak çünkü 5 kere oldu 3kez ilaçla 3 kezde iğne ile denendi
bide şansı çok düşük zaten
neden olumlu bakıyorsun dersen eğer kolmen le olduğu için bi umut belki olur diyeee benim eşimde sıkıntı yok

ben biraz ara vermeyi düşünüyorum tedavilere ama gene de hangi merkeze gitsem diye düşünüyorum tabi. ankarada o kadar az güvenilir yer var ki..sen düşüyor musun yakın zamanda yeni bir tedavi, nerede yaptırmayı düşünüyorsun?

ben 2. tüpü ocak sonunda yaptrdım ramazan sonrası 3. tüpü düşünüyorum hacettepede
ama başkent hulisi bey ile bi görüşme için gideceğim adını çok duyuyorum çünkü
genetik tahiller çıksın gideceğim

ben 2. tüpü ocak sonunda yaptrdım ramazan sonrası 3. tüpü düşünüyorum hacettepede

inşallah bu son tedavin olur canım, hulusi beyi ben de çok duyuyorum ama başkentin laboratuvarı spermde sorun olanlar için yetersiz kalıyor biraz o yüzden düşünemiyorum orayı. yaz sonunda güzel haberlerini alırız inşallah.

inşallah bu son tedavin olur canım, hulusi beyi ben de çok duyuyorum ama başkentin laboratuvarı spermde sorun olanlar için yetersiz kalıyor biraz o yüzden düşünemiyorum orayı. yaz sonunda güzel haberlerini alırız inşallah.

inşallah canım ben haziran 15 den sonra gideceğim görüşmeye yazarım sana görüşlerimi
sende nerye karar verirsen yaz canım güzel haberlerini bekliyorum

hulusi bey bence cok iyi bi doktor ozellere tonla para veriyoruz birseyede yaramiyor.. gecen bir arkadas vardi hulusi beyin hastasi, hulusi beyin kiza on hazirlik icin verdigi ilaclarin listesini gordum benim ilaclarimin aynisiydi ama tek fark suydu bana o ilaclari kac yillik tup doktorum yazmamisti doktorum beni ureme kocuna gondermisti ureme kocuda tonla para alip yazmisti..

cnm doktor kadar hastane laboratuvarida cok onemli ve lab kullanilan malzemeler ama hicbirimiz bilemiyoruz hangi lab en iyisi..
bizdede erkek infertilitesi var cnm imsi uyguladilarmi size hic..

cnm doktor kadar hastane laboratuvarida cok onemli ve lab kullanilan malzemeler ama hicbirimiz bilemiyoruz hangi lab en iyisi..
bizdede erkek infertilitesi var cnm imsi uyguladilarmi size hic..

Medicananın laboratuvarı iyi diye biliyorum, evet imsi uygulandı iki denemede de. zaten Tolga bey imsi olmadan yapılan sipermiyogram testlerinin bile sonuçlarını dikkate almıyor, yeniden yapılmasını istiyor. Aslına bakarsan bize yapılan hiçbir şey ile ilgili yeterli şey bilmiyoruz. şu ilacı al diyorlar alıyoruz, şu işlemi yapacağız diyorlar yaptırıyoruz. o yüzden doktorumuza güvenebilmemiz çok önemli..

X