Anne olmak hayal mi

kolayy gelsın canmm banada gel utu var bende dee tabı ben hepsını yaptmda adamn bı haftadır gıydıklrı

tabi beş dakikada ütülerim.bende haftada bir yaparım bir saatte hepsini bitiririm.ilk evlendiğim yıl ütüyü açıp başında ağlıyordum.çok zor geliyordu bana.bi arada eşime kızdım bir ay hiç ütü yapmadım bildiğin küçük bir çamaşır tepesi oluştu odanın birinde.neyseki görümcem yardım etti onlarda iki ütü masası açıp bitirdik.yoksa hayatta bitmezdi o ütü.artık hiç biriktirmem bide eskisi gibi takım elbise falan giymiyor eşim bende spor takılıyorum.

tabi beş dakikada ütülerim.bende haftada bir yaparım bir saatte hepsini bitiririm.ilk evlendiğim yıl ütüyü açıp başında ağlıyordum.çok zor geliyordu bana.bi arada eşime kızdım bir ay hiç ütü yapmadım bildiğin küçük bir çamaşır tepesi oluştu odanın birinde.neyseki görümcem yardım etti onlarda iki ütü masası açıp bitirdik.yoksa hayatta bitmezdi o ütü.artık hiç biriktirmem bide eskisi gibi takım elbise falan giymiyor eşim bende spor takılıyorum.

yokk bızmkı hep takımm kıızz gömlekler kumas pantolonlar offffff:KK31:

ACİL benim için dua eder misiniz duaya ihtiyacım var çocuğum olmuyo 2 yıldır çocuk olması için 500 kişiye yasin okutuyorum ama kişi sayısını toplayamadım bana yardım eder misiniz msj bekliyorum yardım etmek isteyen arkadaslar benim adıma(adım hicran) çocuk olması dileğiyle her kişi sadece bi yasin dualarınızı bekliyorum rabbim çocuk isteyen her kese nasip eder işallah :) allah rızası için okuyan olursa cvp yazarsa çok sevinirim benimiçin dua eden arkadaslarında rabbim tüm dileklerini kabul eder işallah :2:

benim hikaye çok uzun canım,düşükler,ameliyatlar,tüpler vs....şimdi uzun uzun anlatıp sıkmıyayım canını,benim akıntım vajinamın sol tarafında bir ağrım var onunla bağlantılı normal değildi yani ama sebebi bulunamıyor.eskiden ağrım aşırırydı hersene daha da azalıyor,istanbula bile en ünlü doktorlara gittim,emarlar çekildim ama bulunamıyor.3 tüp bebek denemem var tutuyorlar ama kese görülmesine yakın düşüyorlar.hep bu sol tarafımdaki ağrıya bağlıyorum.

inşaallah canım.

kalbini ferah tut canım,sıkma canını emin ol rabbim ol derse her türlü olur,annem ve halam 2.çocuklarına istemeden hamile kalınca düşürmek için neler neler yapmışlarda yine de düşmemişler,abimde kuzenimde gayet başarılı bir hayat yaşıyor ve sağlıklılar.bir daha ki kontrolde bir bakarsın normal haftasına gelmiş,sadece çok hareket etme ve birşey kaldırma uzanma yeter.

hepimiz için amin canım.ben şuan tedaviyi bıraktım dinlenme sürecindeyim,eşim de vücudun biraz dinlensin diyor.ben antalyada yaşıyorum ama bir daha ki sefere istanbulu araştırıcam,burada antalya memorial hastanesinde ve ıvf tüp bebek merkezinde yaptırmıştım.

keşke anne olabilsekte o anlayamadığımız neyse anlayabilsek :KK43:

Adetim geldi malesef... Öğlenleyin tam deprem oluyo eşimle uzanmışız öyle kahvaltıdan sonra bnde test yaptım negatif tabi neyse bi baktım nasıl bi sallanmak Allahımmm sen koru indik aşağıya neyse geri çıktık kaynanamlara gitcektik o telaşla bi baktım gelmiş bnm kırmızılar malesef neyse herseyin hayırlısı olsun Rabbim hepimizi korusun bütün afetlerden

geçmiş olsun bacım inşallah bir daha o kapılara işin düşmez.

Valla sana bravo biliyorsan ben hiç bişey bilmiyordum.internetten okuyordum anlamıyordum.sonra uygulamalı yaşayınca çok iyi anladım😄
era testindede rahimden parça alırken incelemiyorlarmıdır?tabiki bahçeci fulya başka yere gitmem

era yaptirmadigim icin cok detayli bilmiyorum cnm.. ben bir ara bahcecide talep etmistimde doktorum orali olmamisti.. sen fulya mustafa beye gideceksin mutlaka yaparlar talep edersen..
benimde operasyon tarihim belli oldu 4 haziranda lapraskopi ve histereskopi olacagim..

canm ben ıstanbulda deglm unlu bır doktorda degll:KK1::KK1: ama ıstersen özelden yazarm

anladim cnm bu isler zaten unluye unsuze bakmiyor bazen hic taninmamis doktorlar daha basarili oluyor.. istanbul disina cikamam ama yinede cok sagol canim benim..

Lalok;35440950]Hadı hayırlısı ıle ınsallh tutar rabbım nasıp etsın kuzum .. Benm eşim varıkosel amelıyatı olacaktı bı 10 gun sonra ama dun erteleme kararı aldık :KK43: ben bır anonce olsun istıyorumda doktor ıkı gun sonra işe ınebılırsın dedı ama dun baska bır musterısıde sen manyakmısın demıs en az 2-3 hafta dınlenmen lazım demiş benım eşim berber yanı amelıyattan hemen sonra ayakta kalmaya devam edecek ..hos bız amelıyattan sonra bakalım bır sonrakı yaza tup bebegı dusunuyoruz..

inşallah canım benim tabi eşinin işi hep ayakta burda arkadaşlarla konuş eşleri kaç günde iyileşmişşş
umarım tüpe gerek kalmaz bir an önce hamile kalırsın

Son düzenleme:
era yaptirmadigim icin cok detayli bilmiyorum cnm.. ben bir ara bahcecide talep etmistimde doktorum orali olmamisti.. sen fulya mustafa beye gideceksin mutlaka yaparlar talep edersen..
benimde operasyon tarihim belli oldu 4 haziranda lapraskopi ve histereskopi olacagim..

Hadi hayırlısı inşallah ameliyatın iyi geçer.tarihte yakınmış

slm cnm epey yazamadım ama takipteydim hayırlısıyla ii şekilde geçer inşallh tedavin ondan sonrada hamiş olursun inşallah

sağoll canımm, evet gözükmedin ortalarda özletme kendini hayatım..
cnm inşallah diyorum bende herşey yolunda gider.. sen neler yapıyorsun gelişme varmı tedavi konusunda..

sağoll canımm, evet gözükmedin ortalarda özletme kendini hayatım..
cnm inşallah diyorum bende herşey yolunda gider.. sen neler yapıyorsun gelişme varmı tedavi konusunda..

sağolasın cnm çok içtensin sen ya nerde okusam yazılarını herkese çok sıcaksın bıkmadan cvplıyosun ilk kez yazsan bile karşındakine bende çarşamba içn izmir irenbe tüp bebekden randevu aldım gitcez bakalım nasipse senin bu zamana kadar nasıl farketmediklerine çok şaşırdım cnm ya inşallah kolayca geçer operasyonun

sağolasın cnm çok içtensin sen ya nerde okusam yazılarını herkese çok sıcaksın bıkmadan cvplıyosun ilk kez yazsan bile karşındakine bende çarşamba içn izmir irenbe tüp bebekden randevu aldım gitcez bakalım nasipse senin bu zamana kadar nasıl farketmediklerine çok şaşırdım cnm ya inşallah kolayca geçer operasyonun

sağol canım benim.. sende çok içtensin aslında buradaki çoğu arkadaş içten.. cep telefonundan giriyorumya fırsat buldukca hemen beş dk bakıyorum.. altıncı tedavime kadar buraya hiç girmiyordum ama artık kk nun çok faydaları olduğunu görünce sık girmeye başladım.. bilmediğim ne çok şey varmış okuya okuya öğrendim fırsat buldukca..
bende anlamadım canım hepde iyi yerlerde tedavi oldum aslında ama anlaşılmamış.. zararın neresinden dönersek kardır diyorum artık hemen gidip olacağım canım..
seninde randevuna bişey kalmamış bizi habersiz bırakma canım gelince mutlaka yaz merak ederiz.. öptüm..

X