Anne olmak hayal mi

hepp yatıyormmm canmm yaaa

senin yerinde olmak istediğim çok zaman oluyor gün içinde öyle yoruluyorum ki bacaklarım ağrıyor akşamları,keyifli tarafını düşün rahatça tv izleyebilirsin.
evet çok güzel :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
iyiyim canım bugün girmedim facedev virüs geçti laptopa
sinir etti beni
sen nasılsın bitanem
sıra bize geliyorrrrrr:KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4:

gelsin bizde hamiş olalım yatmanın ne kadar zor olduğundan beraber konuşalım inşallah,keşke sehere yetişsek şöyle iki ay sonra😄

senin yerinde olmak istediğim çok zaman oluyor gün içinde öyle yoruluyorum ki bacaklarım ağrıyor akşamları,keyifli tarafını düşün rahatça tv izleyebilirsin.

gelsin bizde hamiş olalım yatmanın ne kadar zor olduğundan beraber konuşalım inşallah,keşke sehere yetişsek şöyle iki ay sonra😄

inşallah canım ama yatmak sıkıcı oluyor ama hamileyken nasıl olur bilmem

inşallah canım ama yatmak sıkıcı oluyor ama hamileyken nasıl olur bilmem

bence sıkıcı değil aslında ilaçlardan falan etkileniyoruz herhalde ben öğrenciyken Bi yatardım Bi yatardım bir hafta boyunca yani😆 annem kuluçkadan kalk artık yada yumurta koyayımda civcivimiz olsun bari derdi

bence sıkıcı değil aslında ilaçlardan falan etkileniyoruz herhalde ben öğrenciyken Bi yatardım Bi yatardım bir hafta boyunca yani😆 annem kuluçkadan kalk artık yada yumurta koyayımda civcivimiz olsun bari derdi

haklsın canı bide aklımızda acabalar olunça bu sefer siz varsınız pek sıkılmama artıkkkk:KK16::KK16::KK16:

benim de tüp bebeğim tutunamadı. sonrasında tamam artık bitti dedim o ay bebek fikrinin b si olmadı ve hamile kaldım şimdi 2.5 yaşında. stres herşeyi etkiliyor maalesef

ne güzel sizin mutlu son olmuşşş evladınızı Rabbim size bağışlasınnn
inşallah bizlere de nasip eder

zaten bende sana güveniyoruuummm:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK19::KK19::KK19:
eşim yok arkadaşının evini taşımaya gitti rahat rahat netteyim
yoksa konuşup duruyorrrr:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:
yarın sınav var gene

hep destek tam destek arkandayım bacım🙆
onada bi internetli telefon laptop ver hiç rahatsız etmez.çalıştınmı?

eşim pek girmiyo nete hem girince gözüme batıyor kızıyorum:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
kopya yazdım birsürü:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

ben engel olamıyorum maalesef bütün işlerimizi de nerdeyse internetten yaptığımız için mecbur hep internette benim herif😄
kuşu öpüp okşayamıyodum içime oturmuştu Bi yol buldum😈 akşam ışıkları kapatıp elime alıyorum hiç kıpırdamıyo bende iyice öpüp seviyom keratayı😁

ben engel olamıyorum maalesef bütün işlerimizi de nerdeyse internetten yaptığımız için mecbur hep internette benim herif😄
kuşu öpüp okşayamıyodum içime oturmuştu Bi yol buldum😈 akşam ışıkları kapatıp elime alıyorum hiç kıpırdamıyo bende iyice öpüp seviyom keratayı😁

süper ya iyi fikirrrr benim içinde sevvv keratayıııııı adı neydi ya

X