anne olamamanın acısı..

Allahima hep dua ediyorum beni evlat kokusundan mahrum birakma diye o koku icin tum dunyayi karsima alabilirim .aglamaktan gozumuzde yas kalmadi duygularda bir zamsn donra donuklasiyor birsey hissedemiyorsun bazen

Allahima hep dua ediyorum beni evlat kokusundan mahrum birakma diye o koku icin tum dunyayi karsima alabilirim .aglamaktan gozumuzde yas kalmadi duygularda bir zamsn donra donuklasiyor birsey hissedemiyorsun bazen
bende bni bu duygudan mahrum bırakma diye hergün yalvarıyorum ve bütün hemcinslerimi de diyorum.Rabbim duyucak sesimizi inanaıyorum ben

Sevgili arkadaşlar,
bugün sizlerle mutluluğumu paylaşmak istiyorum..
artık bende anne adayıyım ALLAHın izni ile...
evlat edinme başvurusuna gittiğim hafta aynı zaman da da hamile olduğumu öğrendim..
Yüce Rabbim sesimi yakarışımı duydu, inşallah sizlerinde, dileyen isteyen herkesin sesini duyar..
sakın ümidinizi kesmeyin, vazgeçmeyin. cansız yumurtaya can veren ALLAH elbet herkesin sesini duyar.
doktorlar normal yolla olamaz derken aldım bu haberi, 3 başarısız deneme,ardından psikolojik bir yıkım ve hiç vazgeçmediğim dualarım vardı.
Rabbim kabul etti.
O isterse herşey olur elhamdülillah.
ALLAH herkese tatırsın bu duyguları, birde kucağımıza almayı nasip etsin.. AMİN

Gozun aydin cnm allah tamami a erdirsin evlat edinmeden vazmi gectin

rabbim kucagına almayıda nasip etsin inşallah çok sevindim ve duygulandım Allah gönlüne göre versin inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…