Anne olabilmek için Allahümme Ya Evvelü

Katılır mısınız?

• Ankete Katılan
    33
ÖZEL RİCA
2. Tüp bebek denemem (bilenler bilir☺️) ilki turmamştı smdi transfer olcam allah nasip ederse müsait olan vakti olan varsa bnm için meryem suresi okur mu (herkese çok tsk edeyrm smdye kdr yapılan dualarda bana da yer verdgnz için yapandan da yapamayandanda allah razı olsn)
Canm okudum rabbim inşallah pozitifi gormeyi nasip eder yuzunu guldurur dualarimiz kabul olur inşallah🤲🤲😍

Gelincik78 Gelincik78 cnm bnde adına bir tane okurum bnde 2.denememi dondurulmuşla deneyyecm haftaya transferm var inşallah ikimizde olumlu sonuçları alırız allah kbul etsn 🙏🏻
Çok teşekkür ederim Allah razı olsun ilk denemem de iki yumurta olmuştu zaten biri sağlıklıydı anca onu verebildiler diğeri maalesef ama üçüncü gün embriyosu tutmamıştı şimdi ilaçlarla sil baştan tekrar başlamıştım bu sefer altı toplandı dördü beşinci güne kadar gitmiş ama ikisinin kalitesi düşük olduğu için geri kalan ikisi iyi dediler ne yapalım diye sordular ben de ikisinide istiyorum dedim Allahın izniyle inşallah sizinde dualarınızla bu sefer olacak💪

Rabbim senin de gönlüne göre versin inşallah

Çok teşekkür ederim Allah razı olsun ilk denemem de iki yumurta olmuştu zaten biri sağlıklıydı anca onu verebildiler diğeri maalesef ama üçüncü gün embriyosu tutmamıştı şimdi ilaçlarla sil baştan tekrar başlamıştım bu sefer altı toplandı dördü beşinci güne kadar gitmiş ama ikisinin kalitesi düşük olduğu için geri kalan ikisi iyi dediler ne yapalım diye sordular ben de ikisinide istiyorum dedim Allahın izniyle inşallah sizinde dualarınızla bu sefer olacak💪

Rabbim senin de gönlüne göre versin inşallah
Hayırlısıyla ikisi de tutunur inşallah rabbim ikizlerini kucağına almayı nasip etsin 9 aya❤️

X