Anne olabilmek için Allahümme Ya Evvelü

Katılır mısınız?

• Ankete Katılan
    33
edaecoo edaecoo için okudum. Allah kabul etsin canım🥰
Y yakut1 G Glsgl edaecoo edaecoo Zeymuss0103 Zeymuss0103 S sedeom okudum Allah kabul etsin liste bitti kızlar Rabbim hepimize evlatlarımızı kucaklamayı nasip etsin 💕
G Glsgl edaecoo edaecoo okudum kızlar allah kabul etsin hayırlı sağlıklı evlatlar versin inşallah 🤲🤗
edaecoo edaecoo için okudum. Allahım dualarınızı kabul etsin inşallah. Hayırlı evlatlar nasip eylesin
Hepinize okudum kızlar bugün bitirdim. Rabbim en kısa zamanda kucaklarımızı doldursun inşallah. Hayırlısıyla evlat haberiyle sevindirsin, nihayete erdirsin ♥️
kızlar çok teşekkür ederim allah razı olsun dualarımız kabul olsun inşallah hepimizin kucağı hayırlısı ile en kısa sürede dolsun :dua: :KK200: :nazar:

Çok teşekkür ederim Allah razı olsun ilk denemem de iki yumurta olmuştu zaten biri sağlıklıydı anca onu verebildiler diğeri maalesef ama üçüncü gün embriyosu tutmamıştı şimdi ilaçlarla sil baştan tekrar başlamıştım bu sefer altı toplandı dördü beşinci güne kadar gitmiş ama ikisinin kalitesi düşük olduğu için geri kalan ikisi iyi dediler ne yapalım diye sordular ben de ikisinide istiyorum dedim Allahın izniyle inşallah sizinde dualarınızla bu sefer olacak💪

Rabbim senin de gönlüne göre versin inşallah
canmm amin inşallah seninde adına meryem süreni okudum allah kabul etsn inşallah bana yaz mutlaka haberlerini merak ederim inşallah ikimzde olumlu sonuçları alırız isteyen herkeste öyle :KK200: :dua:

kızlar dua listem bitmişti çoktan ama girip haber veremedim hafta sonu allah hepmizin dualarını kabul etsn bir an önce hayırlı sağlıklı evlatlara kavuştursun bizi allah hepinizden razı olsun hakkınızı helal edin :KK200::dua: sweetgirlcandy sweetgirlcandy
Helal olsun canım sende hakkını helal et 💕

Zeymuss0103 Zeymuss0103 S sedeom kızlar okudum sizin için de allahım hayırlı sağlıklı evlatlar versin inşallah 🤲🤗
Liste bitti herkesten allah razı olsun haklarınızı helal edin benden yana da helal olsun allah hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar versin inşallah burada da paylaşalım güzel haberleri kızlar 🤗😍

X