Anne olabilmek için Allahümme Ya Evvelü

Katılır mısınız?

• Ankete Katılan
    33
ÖZEL RİCA
2. Tüp bebek denemem (bilenler bilir☺️) ilki turmamştı smdi transfer olcam allah nasip ederse müsait olan vakti olan varsa bnm için meryem suresi okur mu (herkese çok tsk edeyrm smdye kdr yapılan dualarda bana da yer verdgnz için yapandan da yapamayandanda allah razı olsn)

Kızlaaaaar yeni esmamız geliyooor. Anne olabilmek için her gün 2 kişiye 1000 er adet Allahümme Ya Evvelü esmaül hüsnasını okuyacağız. (Yani günlük 2000 adet)

Bir isteğim daha var sizden kesin katılanlar ankette katılıyoruma bassın ki benim için liste hazırlamak kolay olsun :KK68:

Her gün 18:00 da sıra kimde ise paylaşım yapcam ve 2 kişiye 2000 er adet okunacak. Sadece okuduğunuz arkadaşları etiketleyip bildirimde bulunmanızı isteyeceğim.:KK68:

Başlama Tarihi 23 Ocak 18.00

🍀 agustos72 agustos72
🍀 burcusami burcusami
🍀 Mucizemsn Mucizemsn
🍀 Gelincik78 Gelincik78
🍀 S Sabr-Sukur-Dua
🍀 @buradayimfiruze
🍀 sweetgirlcandy sweetgirlcandy
🍀 icimdekisess icimdekisess
🍀 Bir Pelincik Bir Pelincik
🍀 Merayyy Merayyy
Y yakut1
G Glsgl
edaecoo edaecoo
@Zeymuss0103
@sedeom
Canm ben de katilmak istiyorum napmam gerek

ÖZEL RİCA
2. Tüp bebek denemem (bilenler bilir☺️) ilki turmamştı smdi transfer olcam allah nasip ederse müsait olan vakti olan varsa bnm için meryem suresi okur mu (herkese çok tsk edeyrm smdye kdr yapılan dualarda bana da yer verdgnz için yapandan da yapamayandanda allah razı olsn)
Canım benim ben bi tane okurum senin için bugün ismin Gözde miydi?

ÖZEL RİCA
Canm ben de okurum bugun senin adina 😊 rabbim yuzunu guldursun inşallah🤲

X