Anne kme denir ??

nehiriver

09 10 09 saat 9 05 :)
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2008
7.978
76
alıntıdır ..ama tek tek ben yazdım

TANIŞTIĞIM ıLK MELEK ..
SESıNıZDEN ATEŞıNıZı ÖLÇEBıLEN TEK KıŞı...
HERZAMAN BENı KURTARABıLECEK ıNSAN ..
SABAHLARA KADAR KOYNUNDA AĞLADIĞIM..
YEMEK UZMANI ,DÜZEN ıNSANI,BıLGıLı KÜLTÜRLÜ ŞAHSıYET ,LAF SOKMA DALINDA OSCAR ADAYI , SEVDıĞıM HATTA TAPTIĞIM ŞAHSıYET ..
SıZı DÜNYADA EN FAZLA SEVEBıLECEK ıNSAN ..
ıLK AŞKIM...
ÇAYIMI ŞEKERıNE KADAR KOYUP KARIŞTIRIP GETıRıR BANA ( HAYIR AĞLAMANIN NE ALEMı VARKı ŞıMDı )
HERŞEYıMı ANLATABıLDıĞıM ARKADAŞIM ı BENı ARKADAŞLARIMDAN KISKANAN , VAKıT GEÇıRMEKTEN ZEVK ALDIĞIM SARILIP AĞLADIĞIM , GÜLDÜĞÜM HAYATIMIN VAZGEÇıLMEZ PARÇASI...
NE KADAR ÜZSEMDE GECELERı NEFES ALIŞVERıŞıNı DıNLEYıP HUZUR BULMAMI SAĞLAYAN VE YOKLUĞUYLA BENıDE YOK EDECEK TEK ıNSAN ..
YEMEK YEMEDıĞıNıZDE AÇ KALAN ANCAK SıZDE YERSENıZ DOYDUĞUNU HıSSEDEN, KENDıNDEN SıZıN ıÇıN VAZGEÇEBıLECEK TEK VARLIK ..
BU GÜN ÖNCE KALBıNı KIRDIĞIM LAKıN ÖPÜP KOKLAYIP SARILIP GÖNLÜNÜ ALMAYI BAŞARABıLDıĞıM KANATSIZ MELEĞıMMMM..
TANIŞTIĞIM ıLK DOSTıLK PATRON , ıLK ıNSAN ..
GÖZLERıNıN ıÇıNE HER BAKTIĞIMDA AYAKLARININ ALTINDAKı CENNETE UZANDIĞIM KADIN ..
KOKUSU FARKLI OLAN SEVGıSı AYRI OLAN ıNSAN ..
KOCAMAN BıR KASE DOLUSU NARI AYIKLAYAN ıÇıNE KASIK KOYUP AYAĞIMA KADAR GETıREN TEK ıNSAN ..
BıR ıNSANI ENFAZLA DÜŞÜNEN ACISINI KENDı ACISI MUTLULUĞUNU KENDı SEVıNCıYMıŞ GıBı HıSSEDEN EN ÇOK SıZıNLE ıLGıLı RÜYA GÖREN ıNSAN ..
KARŞILIKSIZ SEVGı KARŞILIKSIZZZ...
ÇOCUKLARIN AĞZINAKı KUTSAL KELıME..
YANAKLARI BıR MıLYON PAMUK HELVA GÜCÜNDE OLAN ..
RAFA KALDIRACAĞI TSHORTUN 3 OĞLUNDAN HANGıSıNE AıT OLDUĞUNU KOKLAYARAK AYIRT EDEN ıNSAN..
GÖZ YAŞIMIN ıLACI ..
SENı SEVıYORUM DıYıNCE UTANIP ŞAŞIRAN ıNSAN MODELı ..

ben annemi 2004 te 42 yasındayken kaybettim şimdi annemn gittiği ekim ayında bir oğlum olacak allah nasip ederse..sizlerin annelerine ailelerine evlatlarına allah sağlık sıhhat uzun ömür versin ..bu yazıyı sizlerle paylaşmak istedim okudum ve cok hosuma gitti sizde bunu okuduktan sonra benim melek anneme bir dua okursanız beni çok mutlu edersiniz öpüldünüzzz opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Son düzenleme:
çok saol cnm

annemle büyük bir aşkımız vardı doyamadım ALLAHIMIN rahmetine kavuştu

özlüyorum

oyy nehirimmm başın sağolsun Allah rahmet eylesin bitanem mekanı cennet olsun anneciğinin ( dilerim meleğini sağ salim kucağına alır annenin sana gösterdiği sana öğrettiği şefkatle sevgiyle büyütürsün bitanem:teselli:

AMİNN SAOL BİTANEM ALLAH TÜM ANNELERE UZUN ÖMÜR VERSİN SENİDE TEZ ZAMANDA ANNE ETSİN İNŞALLAHHopuyorumnanaktan

Ben de annemi 2000 senesinin Ekim ayında kaybettim. Yokluğunu hala aynı acıyla içimde hissediyorum, hele ki şimdi anneliğe adım atarken daha da fazla... Şimdi ona her zamankinden daha çok ihtiyacım var... Yaş kaç olursa olsun ihtiyaç duyulan tek varlık... Allah kaybettiğimiz annelerimize rahmet eylesin senağlama

allah rahmet eylesin canım :sinifsinif:

ben annen için bi fatiha okudum...canım rabbim sana ve çocuklarına uzun ömürler versin...bende anneme çok bağlıyım...ne diyeceğimi bilemiyorum...

nehir başınsaoğlsun bende babamı kaybettiğğm için seni anlıyorum allah sabır versin

canim öncelikle cok üzgünüm basin saolsun
rabbim melegini saglikla sihatle kucagina almayi nasip etsin insallah

ve harika bir paylasim olmus tüm kalbimle tsklerrrrrrrrrrrrrrrrrr

canim öncelikle cok üzgünüm basin saolsun
rabbim melegini saglikla sihatle kucagina almayi nasip etsin insallah

ve harika bir paylasim olmus tüm kalbimle tsklerrrrrrrrrrrrrrrrrr

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

saol canımm iyi dileklerin icinde ayrıca teşekkürederim allah senide yavruna bağışlasın tatlım

canım inanılmaz güzel bir metin...
allahın rahmeti annenin üzerinde olsun cnm :teselli:

kız nehir çok üzüldüm bide sana ne topiği açtın yeter dedim çok afedersin yaa kusura bakma
başın sağolsun tatlım allah yerini mekanını cennet etsin şu mübarek cuma gecesi hürmetine
anne çok önemli tatlım çok zor annesizlik allah güç kuwet wersin :teselli:

ay canım ne demek hiç önemli değill....

saol canım iyi dileklerin için allah sizin büyüklerinize ve size sağlıklı uzun ömürler versin canım opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…