Anne kme denir ??

bende anneciğime doyamadım daha 10 yaşındaydım

insanın her yaşta anneye ihtiyacı oluyor ama o yaşta annesiz kalmak daha zor oluyor

annemi çok özledim

nehirim allahım sana uzun ömürler versin bebeğini hiç yanlız bırakma

sağlıkla bhep beraber olun inşşş

paylaşım için tşkkürler......a.s.

bende anneciğime doyamadım daha 10 yaşındaydım

insanın her yaşta anneye ihtiyacı oluyor ama o yaşta annesiz kalmak daha zor oluyor

annemi çok özledim

nehirim allahım sana uzun ömürler versin bebeğini hiç yanlız bırakma

sağlıkla bhep beraber olun inşşş

paylaşım için tşkkürler......a.s.

seninde başın saolsun bitanem allah sana minik bi melek göndersin ve seni o meleğin başından hiç eksik etmesin inşallah bitanemmm ..

tüm iyi dileklerin için saol canımcım a.s.

çok güzel bir paylaşım ,sağol cnm,çok beğendim,hele bir de insan anne olunca daha iyi anlıyor annesinin kıymetini,,,
Annene Allah rahmet eylesin cnm

canimmm, burnumun diregini sizlattin. zaten goz pinarlarim surekli islak, akmak icin bahane ariyor.senağlama

Anne yoklugu mutlaka baskadir. Allah rahmet eylesin, mekani cennet olsun. seni ve oglusunu cennetten seyredip, koruyacaktir mutlaka.

Rabbim anneme ve hayatta olan tum annelere saglik dolu bir omur nasip etsin insallah.opuyorumnanaktan

canimmm, burnumun diregini sizlattin. zaten goz pinarlarim surekli islak, akmak icin bahane ariyor.senağlama

Anne yoklugu mutlaka baskadir. Allah rahmet eylesin, mekani cennet olsun. seni ve oglusunu cennetten seyredip, koruyacaktir mutlaka.

Rabbim anneme ve hayatta olan tum annelere saglik dolu bir omur nasip etsin insallah.opuyorumnanaktan

opuyorumnanaktansaol bitanem ii dileklerin için tümm duaların kabul olsun emiii

nehiricm ,yüreğine sağlık opuyorumnanaktan,annemi hatırlayıp duygulandım,
sora kendimi düşünüp işte bu benim dedim,iyiki anneyiz, mükemmel bi duygu,ne mutlu bizlerekaydirigubbakcemile5

nehiricm ,yüreğine sağlık opuyorumnanaktan,annemi hatırlayıp duygulandım,
sora kendimi düşünüp işte bu benim dedim,iyiki anneyiz, mükemmel bi duygu,ne mutlu bizlerekaydirigubbakcemile5

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

ben annemi hiç tanımadım ben bir yaşındayken vefat etmiş anne ne demek pek bilmem ve anne kelimesi hep içimi yakmıştır ama 4 gün sonra bende anne olucam bu yazı beni çok duygulandırdı açıkcası biraz da üzdü rabbim anneleri bebeklerıne bebeklerıde annelerine bağışlasın amin annesını kaybeden arkadaşlarada sabır diliyorum

ben annemi hiç tanımadım ben bir yaşındayken vefat etmiş anne ne demek pek bilmem ve anne kelimesi hep içimi yakmıştır ama 4 gün sonra bende anne olucam bu yazı beni çok duygulandırdı açıkcası biraz da üzdü rabbim anneleri bebeklerıne bebeklerıde annelerine bağışlasın amin annesını kaybeden arkadaşlarada sabır diliyorum

canım basın saolsun dilerim allah bebeğini sana senide bebeğine bağışlar sen coooookk uzun bir ömür gecirirsin cocugunla..opuyorumnanaktan

X