Anne karninda yasama yolculuk

beatrise

annesinin bir tanesi o...
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2007
414
13
merhaba arkadaşlar eminim bir çogunuz biliyorsunuzdur bu belgeseli.ben çok duygulanarak izledim.hele dogum sahnesinde göz yaşlarimi tutamadim.dünyada bundan daha muhtesem bir an olabilir mi diye düşündüm.ben cuma günü düşük yaptim onun etkisi mi bilmiyorum.tekrar bu güzel duyguyu yaşamak için sabirsizlaniyorum.Allah tüm isteyenlere nasip eder inşallah.içinizde izlemek isteyenler olabilir diye düşündüm..eger izlemediyseniz kaçirmayin bence.[googlevideo]-3828401603592971565&ei[/googlevideo]

Son düzenleme:
bu belgeseli bilgisayarıma kaydedebilirmiyim

çok güzel bir belgesel bende indirmiştim bilgisayarıma izlerken çoğu kez gözyaşlarımı tutamadım

Son düzenleyen: Moderatör:
verildigini bilmiyordum.daha once indirme linklerinin verildigini gormustum ama linkler bozuktu.ilk verdigim linkle izlenebiliyor.2.si ile indirilebiliyor guncel linkler yani.

canım paylaştığın için teşekkür ederim.evet bunun adı kısaca allahın mucizesi başka tarifi yok bence....allahım en kısa zamanda olmayan ve isteyen herkese nasip etsin inşallahhhhhhhhhhhhh

Evet ben de çok duygulanarak izlemiştim bu belgeseli. Özellikle gidip orjinal DVD'lerini satın almıştım. Kısa versiyon olan DVD'sini izledim. Uzun versiyon olanı da hamile kalınca izleyeceğim. Öyle planladım. Herkese tavsiye ederim. Arşivinizde bulunması gereken bir belgesel. Foto Albümümdeki resimler de bu belgeselden çekilmiş resimlerden bazılarıdır. Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah. Olmayanlara bebek bağışlasın , olanlara da sağlıkla kucaklarına almayı nasip etsin inşallah. Amin.. :Saruboceq:

Bende 3-4 kez izledim,gerçekten çok güzel ve kesinlikle herkes izlemeli.İnsanın aklı almıyor bebeğin nasıl geliştiğini yaaa,muhteşem,akıllara zarar..

Ve final yani doğum şahaneydi,bende ürperdim ve gözlerim doldu yaaa,çok güzeldi...

ben dogum sahnesini tekrar tekrar izledim ve her izleyisimde gozyaslarimi tutamiadim.insallah bizlerde yasariz bu muthis duyguyu.Allah tum isteyenlere nasip eder insallah.

Allah tekrar nasip ederse insallah bende epidural anestezi yaptiricam dogum sirasinda kesin.hem az agrili hem normal dogum ne guzel.eskiden sezeryan yaparim kesin diyordum.aciya pek dayanamamda.sezeryan la normal dogum kiyaslanamaz bile bu muthis ani kaçirmak istemem bu videoyu gordukten sonra.

ayyyyyyyy çok güsel bi duygu yaaaaa bende yaşamak istiyorum allahım tüm olmayanlara tattırsın bu duyguyu senağlama senağlama senağlama senağlama

bu videoyu ekleyen arkadasa binlerece kez tesekkür ediyorum her defasında gözyaslarına boguluyorum bundan daha guzel bişe yok bu hayatta Allah tum bebek isteyenlere nasip etsin inşallah...tekrar tesekkürler.....

çok güzel arkadaşlar izlemenizi tavsiye ederim bu saate kadar izleyip beklediğime deymiş güzel allahım neler yaratıyo inş.en yakın zamanda bebişlerimize kavuşuruz bizde o muylu anı yaşarız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…