Anne karninda yasama yolculuk

eşimle birlikte izledik ve çok duygulandık...çok teşekkür ederiz paylaşım için arkadasım.rabbim tüm isteyenlere nasip etsin...amin

paylaştığın için teşekkür ederim Allah'ın mucizesi işte bu sonunda tutamadım kendimi senağlamabana ve isteyen herkese nasip etsin:Saruboceq:

aminnnnnnnnnn allahim isteyen herkeze nasip eder insallahhhhhhhhhh
paylasimin icin cok tskler canim
beni 3yil öncesine götürdün sanki adim adim her ani tekrar yasadim cok duygulandim cok ve mutlu sonla bitmesine sevindim
allahim isteyen herkeze tatdirsin bu güzel ani.........
herkeze izlemelerini tavsiye ederim.....

bende buna benzer bı belgesel ızlemıstım ama bu ızledıgım en guzelıydı.Kur'an dada belırtıldıgı gbı bızler gercektn sudan yaratılmısız bu kesınlıkle Allah'n mucizesi gercekten.bebegını kucagına aldıgı zaman gercekten cok özeldı soluksuz izledim.anne veya baba olmak dunyada yasanabılecek en ozel seylerden bırı bence.ve emsalı yok kesınlıkle.paylasımın ıcın tesekkur ederım a.s.

Sabırla sonuna kadar izledim. Allahım isteyen herkese nasip etsin müthişşş güzel. Allaha ne kadar şükretsek az. Bizler de birer mucizeyiz... Kesinlikle.

gerçekten çok güzeldi iyi koymuşsun tşkler insan izler kendini kaptırıyo çok tatlı bebek oldu

bende eşimle birlikte izledim ve cok güzeldi sabırsızlanmaya basladık daha 6 ayımız var :)

:1closedeyes:çok güzel bir video ya tüylerim diken diken oldu ve ağlayarak izledim ne güzel bir duygudur çocuğunun hareketlerini onu orda hissettmek:1shok:allahım ne güzel yaratmışsın bizleri sana çok şükür alkisalkisalkisveeee rabbim en kısa zamanda bizlerede o güzel duyguyu yaşat isteyen herkese ver allahım:CüvCüv::Saruboceq:sen yüzümüze gül çok güzeldi paylaşımın için sağol arkadaşım allah gönlüne göre versin:teselli:

X