anne bağımlılığı

2 tane çocuğu olupta topu bana atmaları hoşmu peki
Kendisine kalmış, sizde rahat edeceğini düşünüyorsa iyi birşey de olabilir sevmediği birinin evinde kalkmak istenir mi? Maaşı varsa destek olur, siz yokken eve kadın alırsınız.

Kvalidem elden düşerse, Yanlız kalmazsın diye eve kadın alacağım. Akşama kadar evi - kvalideyi idare etsin. Yılda bir hafta yatılı kalsın, tamamdır

2 çocuk var ve istemiyorsa oda zor ya. Millet çocuğa kardeş yapar yanlız kalmasın diye, Bi yaşlıyı eve sığdıramazlar

Bu arada kvalidem sessiz sakin tonton bir nine değil, psikolojik hasta, sorunları var.

Bu isteğim ileride çocuğum bana baksın diye de değil... Emekli maaşımı verip İyi bir Huzur evine yerleşmek isterim.

çok güzel düşünüyorsunuz maaşı yok inanın karışmıyorum oğlu sürekli akşam eve geldin halini hatırını sor o bana hoşgeldin dese konuşsa yüz mü çevireceğim sabah çıkıp akşam giriyoruz eve kendisi yiyip içip oturuyor keyfine bakıyor evin içinde her gün kavga hırgür sanki bu kavgalar onun yüzünden değilmiş gibi yemek koyuyorum biz yemiyoruz yiyemiyoruz o oturup yemeğini yiyor. ortada birşey yokmuş gibi 2 çocuğum var bana birşey olacak stresten diye çok korkuyorum

Evliliği sürdürmeyi düşünüyor musun? O önemli aslında. Yok eşini gerçekten istemiyorsan annesi yük olur.

Benim eşimle ilgili de sorunlarım var. Eğer düzeltemezsem, annesi ile ilgili durum hayal olacak. Eşime inanmak istiyorum başta. Çocuğum ve bana ilgi gösterirse bende annesine bakarım. Yapamazsa bitecek. Kendisi biliyor. Şuan son çırpınışlarım...

Eğer sen karar alırsan ve devam edeceğim dersen, annesine adım at. Eşek değilse oda sana karşı düzelir. Yok eşimle olmaz dersen bırak ne halleri varsa görsünler. Stres dediğin gibi hasta eder. Hasta olmadan karar ver. Çocukların için karar vermen lazım. Onlara lazımsın

Hakkımızda hayırlısı artık. İki gün sonra boşanıyorum da yazabilirim. Dediğim gibi eşimle sorunlar var.

eşimi istiyorum ama eşim anne giderse gelmez karı giderse gelir ablası da aynı cümleyi kurmuştu zaten gazı veren o. Onun beni sürekli yönetmesi çocuk gibi neye kime nasıl davranacağıma (annesine) karar vermek istemesi bunaltıyor annesi için benimle kavga etmesi daha mı iyi olacak sanıyor herşeyin ne diyim artık dediğin gibi hakkımızda hayırlısı umarım hayat istediğiniz gibi olur.

Asıl sorun annesi değil eşiniz. Onun davranışları... Ona göre düşünün

eşimi istiyorum ama eşim anne giderse gelmez karı giderse gelir ablası da aynı cümleyi kurmuştu zaten gazı veren o.
Bu lafa hep sinir olmuşumdur. Kadını evlilik içinde çok değersizleştiren bir laf. Genellikle de gelinle yarışa giren kayınvalideler tarafından kullanılıyor.

Bu lafı kabul etmeyin. Sorun yani eşinize, hayatındaki yerim nedir? Değerim nedir? Yeri şıp diye dolduruluverecek biriysem neden benimle evlisin be adam?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…