Anne adayları dışarı çıktığınızda yemek yiyor musunuz?

BubleGum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2008
199
0
Anneler ve anne adayları hamilelik süresince dışarıda yemek yediniz mi ve yiyor musunuz? Ben şimdiye kadar yemiyordum eşim de yememi istemiyordu bebeğe zararı olur diye ama dışarıda karnım acıktığı zaman artık tavuklu yiyeceklerden ve sebze yemeklerinden yiyorum. İnşallah bebeğime zararı olmaz.

Ben Calisiyorum Ve Mecburen Yemek Zorunda Kaliyorum Ama Mecbur Olmasam Yemem Bence Sen Yeme Nasil Yapildigi Belli Degil Cünkü

valla ben hamburgerinden pizzasına
bissürü şey yedim
ama bildiğim yerlerden
gene de belli olmaz aslında

ay ben istesemde yiyemiyorum içim almıyor.kebap türü şeylerin kokusu görüntüsü öldürüyo beni.tek sevdiğim şey hamburger patates ,kumpir filan.abartmamak kaydıyla bir sorun olmaz doktorum haftada birgün izin verdi bana.arada sırada yiyorum ama doyduğum anda bırakıyorum hepsini bitirmeye çalışmıyorum.temiz bilindik yerleri tercih ediyorum içim rahat.kola vb. şeyler içmiyorum çok canım çekerse bir iki yudum alıyorum eşimden.

Bende öğlen arasında yiyorum hergün çünkü beşe kadar dışardayım çok acıkıyorum.Bişey olmaz inşallah...

bende yiyorum ama bildiğim yerlerden çalıştığım için zamanım da yok
bilindik yerlerden yiyince bişey olmaz ben eminim

bende evde yemek yapamıyorum midem çok kötü yanma ve bulantı var annem sağolsun 1 haftadır orda yiyiyoruz..ama bugün dışarıda yiyicez..doktorumun söylediği şey dışarıda kesinlikle yeşillik yeme dedi..

herşeyi yiyorum.haftada bir dışarda yeme alışkanlığımız var.balık,ızgara,hamburger canım ne isterse yiyorum.

Valla bende haftada bir yiyorum her zaman gittiğimiz yerlerden ne yapalım ona bakarsan çok fazla şey zararlı ama Allah a emanet artık bebeklerimiz inşallah bişey olmaz...

yemek zorunda kalıyorum mecburen çalışttığımm için hemde hergün yiyorumm..
ama en azından bildiğim ve her zaman yediğim yerlerdenn yiyorumm..
bi sorun olmadıı bu zamana kadarr..

of kızlar ben çok kötüyüm ne evde nede dışarda yemek yiyebiliyorum dr um böle devam ederse serum takarız sana dedi bulantı için çiğneme tablet verdi ama işe yaramadı valla bi yemeye başlasam dışarıyı felan takmayacam bide iç kanamam vardı benim o durmuş şükür bebişim düşecek diye çook korkmuştum.ama yinede takipte olacak.....daha tehlike devam ediyomuş(

uyarı mahiyetinde sölüorum tavuk sabıkalılardandır arkadaşlar yani zehirleme riski yüksek olanlardan aklınızda bulunsun

bende yiyorum ama bence dışarda tavuklu yiyecekler yeme. Tavuk en çabuk bozulan besinlerden biri. Kırmızı etde yiyeceksem çok pişmiş istiyorum. Mecburen yemek zorundayız ne yapalım

aman biz de yiyoruz haftada bir defa ee insanın canı çekiyo iskender falan
Dr.um kafana takma hiç bişey olmaz o bebişe dedi hepatit bile geçmezmiş bebeğe plesanta müthiş bi koruyucuymuş.Sen zehirlensen bile bebeğe bişey olmaz dedi tabi yediğim içtiğim şeylere dikkat ediyorum ama abartılı değil hayat devam ediyo dimi

Bende şimdiye kadar 1 kez fast food yedim ama diğer şeyleri yiyorum, bir sorunda olacağını sanmıyorum. sadece trans yağlardan kaçınıyorum kızarmış patates yada yağlarda kızaran başka şeylerden yemiyorum. kebap, pizza, köfte falan yerken içim çok rahat. umarım yanlış yapmıyorumdur.

evde yemek yapmaya üsendigimde disarda yiyiyoruz.. sorun olacagini düsünmüyorum ..
sonucta eve aldiklarimizda disardan ..yani hormonlu ve katki maddeli seyler..
yoksa siz kendinizmi ekip biciyosunuz :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…