anlayamıyorum

laralililiya

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2016
23
2
33
Merhaba ben 25 yaşındayım.
3 yıldır bir birliktelik yaşıyorum.

Son 2 yıldır maalesef farklı şehirlerde yaşıyoruz.

Kendisi 37 yaşında.
Aramızda 12 yaş var. Bu yaş aralığı beni rahatsız etmiyor.
Çok iyi anlaşıyoruz aslında hobbilerimiz aynı, hayata bakış açımız ister politik ister din ister hobbi anlamında aynı.

İkimizin de iyi işleri var ve statülerimiz de iyi.
Fakat kendisinin çok sorunlu bir hayatı var.
Bu sorunlar yüzünden zaten şehir değiştirmek zorunda kaldı. (Ailevi sorunlar).

Çok yakın zamanda tekrar dan istanbula yerleşecek iş yerisi bu olanağı ona sağlayacak.

Her neyse şimdi ben asıl size yazma amacıma döneyim.
Az önce belirttiğim gibi 3 yıllık bir birlikteliğimiz var ve aramızda 12 yaş fark var.

Ben onu anlayamıyorum bazen durduk yere uzaklaşıyor benimle hiç bir şey paylaşmıyor. Böyle dönemleri çok oluyor. Ne bileyim bana haber vermeden durduk yere seyahate çıkıyor. Onu kontrol etmemden hiç hoşlanmıyor ve hesap vermez hiç bir şekilde. Diğer dönemlerde ise çok iyi oluyoruz. Farklı şehirlerde olmamıza rağmen sık sık görüşme imkanlarımız çok oluyor.

Ama beni üzen durum çoğu zamanlarda benden uzaklaşması aramaması ilgilenmemesi. O dönemlerde bana sürekli beni yalnız bırak düşünmek istiyorum ama hangi konuda ve neden durduk yere depresyona girdiğini bana anlatmıyor. paylaşmıyor benimle.

Ben şu sıralar ne yapacağımı ona nasıl davranacağımı bilemiyorum. Ona destek olduğumda bile bana kızıyor kavga ettiğimizde de kızıyor. 1 ay iyisek 2 hafta kötü oluyoruz. Onu sıktığımı sürekli dile getiriyor oysaki ben sadece birlikte güzel vakit ve onunla birşeyler paylaşma niyetindeyim.

Üzülüyorum

Sizce onun davranışları ilgisizliği benden sıkıldığına dair mi işaret eder.

Ben ona nasıl davranmam gerekiyor benimle tüm sorunlarını paylaşması için ? ben olup biten herşeyi bilmek istiyorum benimle paylaşsın ve birbirimizde daha çok bağlı olalım.

Bazen hayatında başkası olduğunu düşünmüyor değilim netice de uzaklık var ama daha sonra da nasıl olsa istanbula gelecek diye düşünüp ve tekrar dan geleceğimizin iyi olacağını düşünüyorum.

Ben bazen sinir krizleri de geçiriyorum bana uzak davrandığı zamanlarda. sabredemiyorum çok tez canlıyım böyle oldugumda kendimi nasıl kontrol edebilirim sizce ?

Okuyup ve fikir verdiğiniz için teşekkür ederim.

Pek olumlu göremedim bu ilişkiyi.
Sonu yok gibi, adam başına buyruk.

Bu adam sizden onceki 34 senesinde ne yapmis? Evlenip bosanmis mi? cocugu var mi? Bunlar onemli..

Onun disinda ister 45 yasinda olsun, sevdigine bagli bi adam oyle kafasina estigi gibi ruzgarin goturdugu yone sevdigine soylemeden suruklenmez. Sizi hayatinda pek onemsemiyor ve saygi duymuyor gibi gorunuyor konunuzu okuyunca. Sizi hala Kabul etmemis, en ozeline, yani hayatina sokmamis ve sokmuyor da.

3 seneniz gecmis ama bunun buyuk cogunlugu ayri gayri zaten. Gorunen uzrede zaten ortada normal bir iliski yok. Soru sormak icin degil de icinizi dokmek icin acmis gibisiniz bu konuyu. O yuzden benim yorumum da bu kadar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…