anlatılmaz yaşanır....

Hadise_5426

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2009
90
2
36
arkadaşlar merhabalar. 6 hafta 4 günlük hamişim. Ben özel bir şirkette çalışıyordum ve bizim hafta sonlarımız çok yoğun ve kalabalık geçerdi bunalırdık artık. Cumartesi günü işten çıktım eve geldiğimde saat 22:30 civarı falandı o zamanlarda da hamile olduğumu biliyordum. sağ tarafta hafif bir sancı avrdı pek önemsemedim uyudum sabah 6 gibi lavobaya gittim bir şiddetli ağrı ile uyandım sormayın iç çamaşırımda hafif bir kanama gördüm eşimi kaldırdım hemen hastaneye gittik. Doktor ultrasona aldı bebeğin çok aşağıda olduğunu devamlı ayaklarım yukarda yatmamı söyledi aksi halde bebeği kaybedecekmişiz.... 2 hafta evden hiç dışarı çıkmadan yemek yemek ve lavobo dışında aldım 3 yastık ayaklarımı havaya kaldırarak yattım. Bu arada işide bıraktım bebeğimin sağlığı herşeyden daha önemliydi. Bugün yine kontrole gittim 7 cm kadar yukarı çıktığını bebeğime çok iyi baktığımı söyledi doktor. Düşük tehliken yok artık dedi ve bugün ilk defa bebeğimin kalp atışlarını gördüm mükemmel bir duygu.. Allah isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah..... Evet zorluklar yaşıyoruz ama kucağına alıpta sevmek bambaşka bir duyguymuş öyle diyorlar bakıcaz artık..... Sevgiler...:emir_bebek:

ne guizel cnm rabbim sana bagislamis bebegini sende cok guzel bakmissin seni kutlarim allah kucagina almayida nasip eder isallah

Canım kendine iyi baktığın için kutluyorum seni, bence zor her zaman yatmak, yani dikkat ve sabır istiyor. Sen üstesinden gelmişsin.ınşallah kucağına almayı da nasip eder Rabbim.

ne gusel canım....
annelık içgudusu boyle bırsey işrte....daha rahme dustumuydu baslıor o duyguyu hıssetmeye ınsan...Allah sag saglım kucaklamayıda nasıp etsın sana...

canım maşallah.Allah sağlıkla kucagna almayı nasib eder inş..9 aylık maraton sonunda en buyuk mutluluk onları kucagımıza almak olucak inş..tekrar tebrikler:nazar:

X