Anksyetesi olanlar yardım edebilir mi

Kaçları görüyor mesela 15/17 ? Yani eğer o an tansiyonda yükseliyorsa başka bir doktora görünün
Panikatak sırasında tansiyon yükselmesi normal zaten ben bunların hepsine alışkınım beni sadece sarsan olay başımın çok hızlı dönmesi. Ben kalpden şüpelendim ondada ekg temiz çıkınca ileri tetkiklere gerek görmedim ilk bulguları ekg veriyor diye

O detayı bilmiyorum şimdi başka şehirlerde yaşıyoruz ama arıyor bazen başım döndü hasta oldum arkadaşlarımın yanından kalktım eve döndüm diyor
Valla Allah yardımcısı olsun bununla ne yapacağız h bilmiyorum tam düzeliyor farklı bir şeklide geliyor bu sefer devamlı şekil değiştiriyor

Panikatak sırasında tansiyon yükselmesi normal zaten ben bunların hepsine alışkınım beni sadece sarsan olay başımın çok hızlı dönmesi. Ben kalpden şüpelendim ondada ekg temiz çıkınca ileri tetkiklere gerek görmedim ilk bulguları ekg veriyor diye
Yok zaten illa kalple alakalı olucak diye bi durum yok . Boyun fıtığı dahi yapıyor baş dönmesi. Ben 1 senede birçok semptom yaşadım yani 20 yıldır anksiyeteyle baş etmeye çalışıyorsanız aslında semptomlar değişmiş de olabilir

Valla Allah yardımcısı olsun bununla ne yapacağız h bilmiyorum tam düzeliyor farklı bir şeklide geliyor bu sefer devamlı şekil değiştiriyor
Aslında benim bir arkadaşım ve abisi
İyileşti ilacı da bıraktılar, ama kardeşimin hatası burnunun dikine gidiyor terapiye gitmiyor ilacı da kafasına göre kullanıyor, siz de durum nedir bilmiyorum inan ki bu hastalıkların tansiyondan şekerden farkı yok kendi kendine düzelmiyor

X