Anksiyete olanlar destek formu

Aslında içimdeki o kötü duygulara yer vermediğim sürece daha iyiyim. Kendimi dinlemek kötü geliyor. Ağlamak kalbimin sıkışması herşeyde panik ve endişe havası. İlaç tedavisine su an devam etmiyorum ancak kendimi iyi hissettirecek psikologları dinliyorum

Evet yapar. Ben bu belirtilerle 10 kilodan fazla kilo verdim çok kısa bir süre içinde. Sonrası doktor ilaç kendime telkinler beni huzursuz eden insanları hayatımdan çıkarma güzel şeyleri hayatıma dahil ederek çıkmaya çalıştım. Arada o deli gibi yatma isteği iş yapmama isteği bende de oluyor genelde kötü olaylar aklıma gelince oluyor. Buradan teşhis koymak mümkün değil bir doktorla görüşmek en iyisi.

Anksiyete ciddi bir konudur en ufak stres ve kaygı durumunda kendinize anksiyete teşhisi koymayın :) Online Anksiyete Durum Testi burada basit bir anket var kontrol edin durumunuzu eğer sorun ciddiyse bir uzamana görünme zamanınız gelmiştir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kucukken geçirdiğimiz bir kazada agir bir yravma sonucu ayrılık kaygısı ile basladi uzun yillar tedavi gördüm yaklasik 6 yildur ilac kullanmadim cok sukur. Once kendi dr unuz olun lütfen kendinizi taniyinca bitiyor is anksiyetenizi neyin tetikledigini bulun. Eger kacamayacaginiz bir durumsa agirlasmadan dr kontrolü ile ustune gidin. Benim temel kaygim sahir değiştirdiğimde tum ortamim değişince oluyordu kendimi asiri guvensiz hissetmemle başlayıp en ust seviyeye kadar cikiyordu. Hayatimda ne zaman buyuk degisiklikler yapmaya kalksam dr uma basvurup ilac takviyesi aliyorum ki bu sureyi daha kolay atlatabileyim. Onun disinda ufak tefek hayatinda olan degisikliklerde ise kendime bir hobi buluyorum kitap okuyorum el isi yapiyorum yada isime yogunlasiyorum dusunmeye firsat vermiyorum. Ne zaman icimden kötü dusunceler gecmeye baslasa hemen kendimi oyalamaya bakiyorum

Evet anksiyete tam olarak bunları yapıyor bende de. Bazen kalp krizi geçireceğimi bazen beyin kanaması geçireceğimi düşünerek panikliyorum hatta acile de gittiğim oldu. Korkmayın, bunlar bana bir şey yapmaz deyin.

ayni bensiniz gecti gerci konunun ustunden ama suan nasilsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…