Anksiyete mide

kkforumkimkim

Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2023
781
120
33
Gene başa sardım midem de bı yumru var gitmiyor başım dönüyor gözlerim kararıyor istahsizim gün boyu geçmiyor.20 mg paxera kullanıyorum geceleri de 2.5 mg rexapin.İlaca rağmen böyle olmam normal mi hiç bir şey yapamıyorum kafam beynim uyuşuk gibi nasıl geçecek.Tam geçti derken tekrar nuksetti.İcimde anlamlandiramagim bı panik var mideme vuruyor çok kötü hissediyorum

Off aynıyız benim hikayem şu ve midemle ilgili her seferinde sorun yaşadım. İnanın şuan 39 kiloya düştüm. Bu saçmalık yüzünden zaten iştahım asla yerine gelmiyor kendimi bildim bileli. Benim de lise yıllarımın başında hep midem buland stresten sınav senesi ise her gün kusardım neredeyse 1 simidi bile tüm gün yiyemezdim. 18li yaşlarımda da OKB ile başladı 2 sene antidepresan kullandım geçti dedim bu sefer pandeminin başlarında panik atak ve anksiyete geldi. Geçen seneye kadar kullanıyordum sonra bir ara (keşke yapmasaydım) kendi kafama göre ilacın dozunu azalttım ve normalde en az 10mg satılan ilacı 1 senedir 5mg kullanıyordum yetmedi kendim bırakmaya çalıştım bırakamadım. Geçenlerde terk edildim 2 ay önce anksiyete yüksek dozda geldi tam geçiyor dedim bu sefer de midemi bozdum 1 gün boyunca kustum bu sefer ya hep kusarsam iyice zayıflarsam korkusu ile kilo vermeye başladım. Geçtiğimiz pazar gününden beri deheşete kapılmıö gibiyim 6-7 atak geçiriyorum en az ((( yarın yine psikiyatriye gideceğim

Merhaba psikiyatriye gittiniz mı ne dedi be ilaç verdi ben de gün boyu mide bulantısı sankı midemde taş oturmuş ıstahsızlık acayip bi skntı var hiçbir şey yapamıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…