Anksiyete krizi

lalamerve

Üye
Kayıtlı Üye
31 Mart 2022
43
9
32
Merhaba arkadaşlar anksiyete krizleri geçiren var mı aranızda çok merak ediyorum ataklarınız nasıl oluyor nasıl geçiriyorsunuz baş ağrınız oluyor mu psikiyatriye gidiyorum ilaçlarımı kullanıyorum tabii ki azaldı ama tam bitmiş değil ortalama 2 saat sürüyor ve sürekli o an dünya başıma yıkılıyormuş gibi hissediyorum yardımcı olabilecek olan olursa çok memnun olurum şimdiden teşekkürler

Ben panik atak ve anksiyete hastasıyım. Atakların ne zaman geleceği belli olmuyor bir anda neşeliyken de gelebiliyor üzgünken de

Ben panik atak ve anksiyete hastasıyım. Atakların ne zaman geleceği belli olmuyor bir anda neşeliyken de gelebiliyor üzgünken de
Maalesef ben de aynı durumdayım ve geçmek bilmiyor sizde tedavi oluyor musunuz acaba ilaçların faydası var mı oluyorsanız

Maalesef ben de aynı durumdayım ve geçmek bilmiyor sizde tedavi oluyor musunuz acaba ilaçların faydası var mı oluyorsanız
Evet ben beş senedir ilaç kullanıyorum ancak artık etki etmiyordu bir de gebelik düşündüğüm için kademeli bir şekilde doktor kontrolünde bırakmaya çalışıyorum. Gerçekten baş edilemez kaygılarım var bu beni çok yoruyor

Benımde doğumdan sonra cok fazlalaştı inanır mısın hamilelikten önce benim de vardı ama ben bunu tansiyon hastasıyım diye düşünüyordum gitmediğim doktor kalmadı niye tansiyonum yükseliyor diye meğerse anksiyete hastasıymışım tansiyonum o yüzden yükseliyormuş daha önce tansiyon ilacı da kullandım şimdi kestiler çok şükür ve hamileyken benim anksiyetem bitmişti malum hormonlar tavan olunca henüz on ay önce doğum yaptım ben de

İnşallah bende zihinsel ve fiziksel olarak sağlıklı bir gebelik geçiririm. Gebeyken de bu şekilde kendimle uğraşıp durursam bebeğim de strese girecek en çok bundan korkuyorum. Ben de beş yıl önce tüm poliklinikleri gezmiştim ama çıkan sonuçlara da inanmıyordum. Şimdi yine nüksetti. Evden dışarı korkarak çıkıyorum acaba bir şey olur da beni hastaneye yetiştiremezler mi diye kurup duruyorum kafamda..

Bunların ne kadar sacma seyler oldugunu aslında kendımız de bılıyoruz ama krız anında işte söz dınletemıyoruz beynımıze

Merhaba ben de anksiyete hastasıyım. Krizler,ataklar geçiriyorum zaman zaman. Benimki günler sürüyor. Bir çaresine bakmazsam haftalar sürdüğü de oluyor. Size de şifa diliyorum

Merhaba ben de anksiyete hastasıyım. Krizler,ataklar geçiriyorum zaman zaman. Benimki günler sürüyor. Bir çaresine bakmazsam haftalar sürdüğü de oluyor. Size de şifa diliyorum
Cok teşekkürler nasıl atlatıyorsunuz peki bu süreci acaba hepimize acil şifalar inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…