Anksiyete delirmek korkusu yardim edin

Takıntılı bi insan olduğumun farkındaydım ince detaylara takildigiminda farkindaydim evet bu hale gelme sebebim takıntılı olup herseyi icime atmamdi.ayrica cevre faktorunu de yok sayamayiz takintili olmayan bile etkileniyor.psikolga gidiyorum inşallah bende iyileşcem teşekkür ederim yazınız için.

Hayır,karışık yazdigimi bende fark ettim. bunları yazarken de o andaki durumum iyi değildi. Neden sordunuz ?
Karisik yazmanız bana dusuncelerinizi toparlayamadiginizi dusundurdu. Sanki bir karmasada boğuluyor derdinizi anlatamiyor gibisiniz.

Anksiyetede buna sebep oluyor olabilir, ama psikiyatriye gidiyorsaniz eger doktorunuza dusuncelerinizi toparlayamadiginizi belirtmeniz gerekiyor bana kalirsa, belki bir hastaligin belirtisidir ve size bu belirtinin doktorla paylaşılması yardimci olacaktir.

Evet şuan karmasada hissediyorum ilaca alışma surecindeyim oyuzden olabilir denildi beynimde sürekli farklı düşünceler ama geçecek bu durumum şuan biraz daha iyiyim psikoloğa da gidiyorum.Allahim kimseye vermesin bu derdi çok zor yaşayan bilir ancak teşekkür ederim yorumunz için

Cok gecmis olsun, gercekten insanin zihniyle sorunlar yasamasi cok buyuk bir sorun, Allah'im tez vakitte sagliginiza kavustursun insallah

Tek tavsiyem bıkma usanma her gün izzet güllünün videolarını izle. Benimseyene özümseyene kadar. Özellikle iyileşenlerin hikayelerini falan dinle.

Merhaba nasılsınız

" Eyvah! Kötü birşey olacak." kitabını okumanızı tavsiye ediyorum. Kitap okumayı sevmeyen bir insan bile olsanız okunması çok rahat bir kitap.

İzzet güllü izleyin…

Selam canım. Benimde 15 Temmuz darbe olaylarında aşırı korkudan dolayı yapıştı bana. Hala ilaç kullanıyorum ve bende artık sağlık anksiyetesine dönmüş durumda. Niyetim ağrısın veya kızarsın hemen en kötü senaryoları kuruyorum. Ben yıllardır ilaç kullanıyorum

Hangi ilacı kullanıyorsunuz acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…