Ankara'lılar yeni yılın ilk buluşmasına bekleriz

bekliyorum resimleri mailden. biliyosunuz msnimi buraya da koyalım geemeyenler görsün

bekliyorum resimleri mailden. biliyosunuz msnimi buraya da koyalım geemeyenler görsün

Tamam canısım,fotolar yollanınca topic açacağız ama daha gelmedi.Gerçekten güzel bir gün geçirdik,özlem giderdik gelende sağolsun gelmeyende,öptüm seni kocaman asansördaşımmmmmmmmmmmkaydirigubbakcemile5hihoyyyt:dance::teytey:a.s.ŞenizŞeniz:nazar::nazar:

hani resimler bu fotocuda iş yokmuş güzel gündü dilek 52 fıkralarıyla güldürdü

gelseydiniz dertleri atar öyle çıkardınız kalkmak istemedik desem inanırmısınız bilmem ama aynen öyle oldu

iyikide gelmediniz yayıla yayıla oturduk

bi cam kenarından kalkdır diğer cam kenarına oturduk ohhhhhhhh sefamız olsunkaydirigubbakcemile

topicin başında dedaylar var,buluşma saat:13:00 te.

yok yanlış anladınız :) topiğe ztn baktım ama baktığım saat, bulusma günün gecesi :)
ben daha yeniyim yavaş yavaş öğreniyorum nerde ne var ne yok.. 2 gün önce görseydim kesin bende gelirdim :)

Hani resimler fotou iyi çalışmıyormu aranızda olmadığım için çok üzüldüm güzel bir gün geçirmişsinizdir yine

hani resimler bu fotocuda iş yokmuş güzel gündü dilek 52 fıkralarıyla güldürdü

gelseydiniz dertleri atar öyle çıkardınız kalkmak istemedik desem inanırmısınız bilmem ama aynen öyle oldu

iyikide gelmediniz yayıla yayıla oturduk

bi cam kenarından kalkdır diğer cam kenarına oturduk ohhhhhhhh sefamız olsunkaydirigubbakcemile

evet canım çok güzeldi bir türlü kalkamadık,Ankara ne güzeldi Başkent'ten.Bu arada Başkent'te sauna ve havuz var,kuaförde....Ne dersiniz?Fiatlarıda uygun dukaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemileŞeniz:teytey::dance:a.s.:nazar:

yok yanlış anladınız :) topiğe ztn baktım ama baktığım saat, bulusma günün gecesi :)
ben daha yeniyim yavaş yavaş öğreniyorum nerde ne var ne yok.. 2 gün önce görseydim kesin bende gelirdim :)

aramıza hoşgeldin,şubat ayındaki buluşmaya bekleriz.Bizler bir ay cumartesi ,diğer ay pazar günü buluşuyoruz.Şubat Ayı buluşması ayın sonunda Pazar günü olur muhtemelen,sevgilerkaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemilea.s.:nazar:

X