Ankara'lılar 28 Aralık'ta Yeni Yıl için buluşuyor

cumanız mubarek olsun
kırşehirden ankaraya selam olsun
iyi buluşmalar
canlarım
gelmesemde aklım sizden kalcak
kar kış hastalık yol uzak bozuk günler kısa işte bu sürü bahanem sizler hahah:=
hepinizi opyorum sultanlarım

Sanat gecmiş olsun bende yazınz oldun zatüre hala gecmedi
ameliyat olcaktım daha zatürenin izleri var onun için ilaç alyorum
canım üşütme diyorlar ya bu üşütmekle ilgili değil sanırsam bi mikrop herhaldee

işte ben
------------------Bazen susarsın...
Çünkü sözler,
Sessizliğin kadar anlatamaz acını
Acizleşir kelimeler
Söz bulamazsın derdine
Bittiğinde her şey.

Bazen gidersin...
Çünkü kalmak yetmez paylaşmaya
Ağırlığınca ömrünü, savurup bir kenara
Bir hiç gibi umursamadan ve kahredip
Tükendiğinde ruhun.

Ve bazen değer verdiğin ne varsa
Yokolur gider
Yüreğin yitip gider bilinmezlerde
İşte orda bulur seni aşk
Bir aşka hayat verirsin işte bendersin

özlemlerin dinmesine az kaldı gelmekten vaz geçen arkadaşlar kara değiştirin şöle tekrar kalabalık olalım özledim çok

:teytey::teytey::nazar::nazar:YARIN BU SAATLERDE HASRET GİDERECEĞİZ.EVET SON BİR GÜN.BEN KAĞIT KALEM VE MAKAS GETİRECEĞİM.ÇEKİLİŞE KATILACAKLARIN LİSTESİNİ ORADA YAZARIZ.KOCAMAN ÖPTÜMMMMMMMMMkaydirigubbakcemile5:eek:kaydirigubbakcemile3ŞenizŞeniz

resimlerinizi dört gözle bekliyorm, güzel sohbetler

MERHABALAR
28 ARALIK GÜNÜ BAŞKENT ÖĞRETMEN EVİNDE BULUŞUYORUZ.GELMEK İSTEYEN ARKADAŞLAR İSİMLERİNİ YAZDIRSINLAR.YENİ YIL İÇİN KURA ÇEKİLECEK KARINCA KARARINCA HEDİYELERİMİZLE GELELİM,BEKLİYORUZ

SEVGİLİ ORGANİZATÖRÜMÜZ KALİMERAM ÇOK YOĞUN OLDUĞUNDAN TOPİCİ BENİM AÇMAMI İSTEDİ,SİZLERE ÇOK SELAMLARI VAR

BAŞKENT ÖĞRETMENEVİ(GAZİ HASTANESİ KARŞISI BAHÇELİEVLER)
TARİH:28 ARALIK PAZAR
SAAT:13:00-17:00

[COLOR="Red"]GELECEKLER
1-KALİMERA
2-NRSNKMA39
3-DİLEK52
4-GİRDAP
5-NAM
6-EYLÜL
7-AHSEN
8-DAĞ ÇİÇEĞİ
9-ASENA66
10-İNFANTA
11-CİNOCUK(UZUUUUUN ARADAN SONRA)
12-MANOLYA(UZUN BİR ARADAN SONRA)
13-YAMİSİN
14-SERSERİ ÇİÇEK
15-HAYAT BAYRAM OLSA
16-HAYAL2(BİZDE TANIŞMAK İSTİYORUZ)
17-NURANK
18-SERGÜZEŞT(GELMEYE ÇALIŞACAKMIŞ,ÇOK İYİ OLUR,ÖZLEDİK)

NOT:SORMADAN İSİMLERİ YAZDIM GELMENİZİ İSTEDİĞİM İÇİN.GELEMEYECEKSENİZ SÖYLEYİN SİLEYİM

CANLARIM BENİM VALLAHİ AKLIM SİZDE KALACAK senağlama NEYSE BU SEFERLİK BÖYLE OLSUN, SİZE BİR BULUŞMA BORCUM OLSUN TAMAMMI a.s BENİ AFFEDİN :1hug:,

BİLİYORSUNUZ BEN BULUŞMAMALARA ASLA GELMEMEMZLİK YAPMAM, AMA İNANIN ÇOK İŞİM VAR ŞU OFİS TAŞIMA İŞİ BİR BİTSEDE RAHATLASAM, SANIRIM BİR 15-20 GÜN DAHA BU HENGAME DEVAM EDECEK ONDAN SONRA BENDE RAHATLAYACAĞIM VEEE TABİKİDE ARANIZA DÖNECEĞİM CANLARI, SİZİ OKADAR ÇOK ÖZLEDİMKİİ ANLATAMAM:1rolleyes: İNŞALLAH RESİMLERİNİNİZ BOL OLURDA GEÇİCİDE OLSA HASRET GİDERİRİM, SİZ BENİ ARANIZDAYMIŞIM GİBİ DÜŞÜNÜN OLDUMU ŞEKERLERİM:1hug: HEPİNİZİ KOCAMAN KOCAMAN ÖPTÜM, NURSEN APLAM BENİM YERİME KAYFENİ İÇ FALIMADA BAK SAKIN UNUTMA :asigim::1hug:a.s.

şu an berabersiniz ne güzel arkadaşlar yanınzda olmak çok isderdimm
olmadı bi kahvede benim adıma için kalışımde yok ikimizin adına şoyle keyfine cıkarak için

İYİ GÜNLER

turuncu-cicek-012300468422-orta.jpg

Hanımlar toplantınız nasıl gidiyor ,eminim çok keyiflidir

buluşma çok güzeldi.Fotolar yakında konurrrrrrrrrrrrrr.Gelemeyenleri Ocak'ta bekliyoruz.Haftamız şen ola!Şeniza.s.:nazar:

günaydınnnnnnn
hayırlı,sağlıklı ve huzur dolu bir hafta diliyorum

karın ve esımın azızlıgıne ugradım. benı gotururmusun dedım yok efendım yollar kotuymus bahane edecekya. bende kecıorende oturuyorm. kar yagmasa en azından kendım gelırırdım. hayalımle sızın yanınızdaydım tanısamasakta sızlerı sevıyorum.

karın ve esımın azızlıgıne ugradım. benı gotururmusun dedım yok efendım yollar kotuymus bahane edecekya. bende kecıorende oturuyorm. kar yagmasa en azından kendım gelırırdım. hayalımle sızın yanınızdaydım tanısamasakta sızlerı sevıyorum.

orada oturan arkadaşlarla buluşup gelebilirdiniz,yanılmıyorsam size mesaj atılmıştı.Neyse bir dahaki buluşmaya bekleriz,iyi günlera.s.

X