Ankara'lılar yeni yılın ilk buluşmasına bekleriz

falıma da bakcan ama kısmet çıkcak dedin hala bekliyos çıkcak diye iyice bak bu sefer kısmet nerde geziyo ben çıkıyım karşısına sositososito

Canısım bakmışsın emme görmemişsen ben ne deyim,sen gel ben gen bakarım.Bu aralar rahatsızım,iyileşmeye çalışıyorum.Buluşmada görüşürüz.Hem üzülme bak kayınvalide hazırkaydirigubbakcemile3:teytey::dance:a.s.

geçmiş olsun aplacım a.s.a.s. kalimera sağ olsun düşündü beni delikafadulden

AAAA BİDAKİKA YAAA!!!! BENİM JETON YENİ DÜŞTÜ, SEN ŞİMDİ BANA ''HADİ DOĞURMAAYI BAŞARDIN'' DERKENE '' BU YAŞTAN SONRA DOĞURAMAZSIN YAŞLISIN''MI DİMEK İSTEDİN NEEEE :uhm: ANLAYAMADIM :uhm:

yok canım estafurlah ne alakası var :dance:

YAAA SAHTE MIKTAR HADİ DOĞURDA SEVELİM DERRRMİŞİMMM
AAAA BİDAKİKA YAAA!!!! BENİM JETON YENİ DÜŞTÜ, SEN ŞİMDİ BANA ''HADİ DOĞURMAAYI BAŞARDIN'' DERKENE '' BU YAŞTAN SONRA DOĞURAMAZSIN YAŞLISIN''MI DİMEK İSTEDİN NEEEE :uhm: ANLAYAMADIM :uhm:

NASILDA ANLADIN SONUNDA EEE İHTİYARLIK HEMEN DÜŞMÜYOR JETON SAHTE MIKTARR

EVET SEN EN İYİSİ DOĞUR HEMDE TÜP BEBEK YAPALIM BU SAATTE ANCAK O OLUR, OLUR OLMASINADAAA SANA ANCAK SANAYİİ TÜPÜNDEN OLUR KANIMCA:roflol:

merhabalar arkadaşlar sanırım cumartesi günkü toplantıya katlıamıyacağım oğlumu antalyaya göndereceğim ama vakit bulursam uğrarım hepinizi öptüm

merhabalar arkadaşlar sanırım cumartesi günkü toplantıya katlıamıyacağım oğlumu antalyaya göndereceğim ama vakit bulursam uğrarım hepinizi öptüm

canısım oğluna iyi yolculuklar güle güle gitsin güle güle gelsin...Umarım vakit bulursun öptüm kocaman sevgili foto kardaşıma.s.

[sıze="3"]yeni gelecek arkadaşlar b katına çıkacaksınız,kafeteryada garsonlar bizim masayı bilir.zaten biz her gelene bizden mi diye bakıyoruz?[/sıze]

umarım güzel gecmistir :) bide resim di bi bilgiydi bişiydi yazsaydınız şuraya pek mutlu olurdum kanımca ben

canım nurşen abla
senle biraz once knş
katılım azmış neyse bidaki buluşmada çok gelen olur
inş bende gelirim
aranızda olmaktan gurur duyarım esmer güzelinde kırşehiden sevgiler
seni ve ordaki arkadaşları çok opyorum

Canısım benim evet sen buluşmaya telefonla katıldınkaydirigubbakcemile5a.sarkadaşlarımız gelmediler neden katılmadılar bilemiyoruz ama gelen var mı diye bakmaktan boynumuza ağrılar girdi.Buluşmayı buluşma topiğinde anlatayım.Seni çok seviyorum gözel vefalı fanatiğim gadan alamŞenizŞenizŞeniza.s.

oyyyyyyyyyy FANATİĞİN GADAN ALSIN BENDE ÇOK ÜZÜLDÜMMM
:uhm:NEDEN KİMSE YOKKİİİ:uhm:
KATILIM AZ OLUYOR BEN GELECEM BULUŞMAYA ANKARAYA SALLAYACAMMM:dance::teytey::sm_cool:

oyyyyyyyyyy FANATİĞİN GADAN ALSIN BENDE ÇOK ÜZÜLDÜMMM
:uhm:NEDEN KİMSE YOKKİİİ:uhm:
KATILIM AZ OLUYOR BEN GELECEM BULUŞMAYA ANKARAYA SALLAYACAMMM:dance::teytey::sm_cool:

Nazarlar mı değdi bizler 28 kişilik toplantılarımızda vardı.Gelende gelmeyende sağolsun.Ama gelemeyecekler haber verse iyi olur,bekliyoruza.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…