Ankara'lılar yeni yılın ilk buluşmasına bekleriz

GÜNAYDIIIN CANLARIM BENİİMMM :asigim: ÇOK ÜZGÜNÜM senağlama AMA BEN GENE SİZLERİ KENDİMDEN YANİ O GÜZEL SIFATIMDAN, MAHRUM BIRAKACAĞIM :1closedeyes:, İNANIN ELİMDE OLMAYAN SEBEPLERDEN DOLAYI, YOKSA BULUŞMALAR BENSİZ ASLA OLMAZ BİLİRİM:lepi: GERÇİ İSMİSİ LAZIM DEĞİL BİRİSİ BENİM GELMEYECEĞİME EMİNİM ÇOOOK SEVİNDİRİK OLMUŞTUR EMMEEEE NEDEYİM ELİMDEN BİŞEYCİK GELMİYOR, HUUUUU KIIIZZ, YERİMDE GÖZÜ OLAN SANA DİYORUM SANAAA, HİİİİÇ BİLMİYOMUŞ GİBİ NUMARA YAPMA BANAkaydirigubbakcemile AMA OLSUUUNNN BEN GENEDE SEVİYORUM SENİİİŞeniza.s.

merhabalar bende ankara dayım inşallah buluşmaya bi aksilik olmazsa gelmeye çalışırım
sevgilerimle...

Ablacım,buluşmaya ne yazıkki katılamıyorum.Önceden verilimiş bir sözüm var.Hepinize iyi eğlenceler diliyorum a.s.a.s.

saat kaçtaydı? ben gene hasta olmassam gelebilirim. bi de saadece buluşmamı? doğum günü filan mı?
bak kendi doğum günümü de yaptırttcam size haberiniz olsun

Ablacım,buluşmaya ne yazıkki katılamıyorum.Önceden verilimiş bir sözüm var.Hepinize iyi eğlenceler diliyorum a.s.a.s.

Nasıl ay sonunda toplantı olduğunu bildiğin halde söz veriyon sensenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamabirlikte buluşup gidiyoruz ne güzel,beni yalnız bırakmazsın,sözünden cayyyyyyyyyyysenağlamasenağlamasenağlamaa.s.

saat kaçtaydı? ben gene hasta olmassam gelebilirim. bi de saadece buluşmamı? doğum günü filan mı?
bak kendi doğum günümü de yaptırttcam size haberiniz olsun

Tamam canısım,sakın hastalanma,bekliyoruza.s:dance::teytey:a.s.

Merhabalar
ÇOK SEVİNDİM BULUŞMA HABERİNE FAKAT BENDE HAFTA SONU ÇOK YOĞUN ÇALIŞIYORUM
KEŞKE HAFTA İÇİ YAPSANIZ..BENCE KATILIM ARTAR..

falıma da bakcan ama kısmet çıkcak dedin hala bekliyos çıkcak diye iyice bak bu sefer kısmet nerde geziyo ben çıkıyım karşısına sositososito

:roflol::roflol: YAPMA YAAA, O GÜNDEN BERİ SEN KISMETMİ BEKLİYOSUUNN?? :roflol::roflol: O GÜNDEN BERİ SENİN GÖZÜN YOLLARAD DEMEKKİİ :roflol::roflol: BEKLE BEN OĞLAN DOĞUARYIMDA SENİ ALİİM BARİİ, NAPALIM ABLA YÜREĞİ İŞTE, SENİN EVDE KALMANA GÖNLÜM RAZI OLMADI ŞEKER kaydirigubbakcemile5 ÖPTÜM SENİ KOCAMAN a.s.

allah razı olsun benim de amacım buydu zaten bu yazıyı yazarken:teytey:

allah razı olsun benim de amacım buydu zaten bu yazıyı yazarken:teytey:

HADİ GENE İYİSİN, BAK SAYEMDE EVDE KALMAKTAN KURTULDUN, BU KIYAĞIMIDA UNUTMA, ARTIK BANA BİR GAZOZ ISMARLARSIN :lepi:kaydirigubbakcemile5

çok iyisin de hadi doğurmayı başardın o bebeyi bekleyene kadar ben menapoza girerim.

çok iyisin de hadi doğurmayı başardın o bebeyi bekleyene kadar ben menapoza girerim.

AAAA BİDAKİKA YAAA!!!! BENİM JETON YENİ DÜŞTÜ, SEN ŞİMDİ BANA ''HADİ DOĞURMAAYI BAŞARDIN'' DERKENE '' BU YAŞTAN SONRA DOĞURAMAZSIN YAŞLISIN''MI DİMEK İSTEDİN NEEEE :uhm: ANLAYAMADIM :uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…