Ankara'lı Temmuz Anneleri Burda Buluşalım.....

senağlama

bende özel doktor aradım çokca...sonra özel hastanelere güvenemedim..teşkilatları tam değildir diye..doktorumda ztb doktoruydu eşimde günde kaç tane bebek doğuyor tecrübeliler her ihtimali bilirler diye orda yap dedi..ama sonra bu olaylar olunca pişmanlık fayda etmiyor ..neyse hayırlısı diyebiliyoruz ancak..geçmiş olsun...

canım eşinin söylediklerine kesinlikle katılıyorum. benim eşimde aynı sekilde düşünüyordu. benim doğumun çok riskli geçti, kızım doğduğunda ağlamadı ve boynuna kordon dolanmıştı. şimdi düşünüyorum özel hastanede yapmış olsaydım doğumumu acaba etlikteki gibi acil mudahale edebileceklermiydi? sonucta devlet hastanelerinde ve özelliklede doğum üzerine olan hastanelerdeki drlar özel drlara göre milyon kat tecrübeli oluyorlar.kötü bir tecrübe yaşadım ama bende etlik doğumevindeki drlardan vede hemşirelerden çok memnun kaldım.

:nazar::dance:benim oğluşumdada problem vardı..kalp ritminde bozukluk saptanmıştı ztb doktoruna gittiğim (özel muayenehanesine) gitttiğim ilk gün farkketti..sıkıntı çektim stres oldum ama doktorum saolsun rahatlatsada insan endişe ediyor.. 1 ay sonra ritm bozukluğu düzeldi ama yine de riske girip doğumu özelde yapmaya cesaret edemedim..şimdi tosun gibi maşallah

X