Lazer Epilasyon Ankaralı kızlar tüylerinden hep birlikte kurtuluyor

Bitecegini soyleyen yerlere asla inanmayin zaten

Ben de La Vie kliniğe başladım. İnternette araştırırken buldum, bir blog sahibi çok memnun kaldığını yazmış ayrıntılı olarak. Yarım bacağa uygulama yapıldı ocak başında. Çok fazla batık problemim olduğu için öyle hemen pürüzsüz bir görüntüye kavuşamayacağım. İkinci belki de üçüncü seanstan sonra düzelebilirmiş derinin altında oluşan o nokta nokta görüntü. Yeni başlayacak olanlar bu ihtimali göz önünde tutsunlar mutlaka

Ilk 3 seanstan sonra hem batik problemi yok oluyor hemde gozle gorulur azalma basliyor

La vie tunalida miydi? Ben hala baslayamadim. Tunalida istiyorum isimden dolayi. Eger tunalidaysa hangi cihazi kullaniyorlar fiyati vs nasildir ozelden goruslerinizi yazabilir misiniz? Cok aksattim is guc derken kafama takiliyor bu hafta ici anlasmak istiyorum.

Merhaba ankara için önerisi olanlar özelden bana yazabilir mi? alexandrite lazer yaptırmak istiyorum da

merhaba arkadaşlar ben tüm bacak lazer epilasyon yaptırmak istiyorum. Çankayada 2 yerle görüştüm biri Özel herion polikliniği diğeri metis polikliniği. ikisinde de alexandrite cihazı var. fiyatları da birbirine yakın. bu iki yerden hangisine gideceğime karar vermem lazım. buralarda lazer yaptırıp da memnun kalan varsa lütfen yardımcı olsun.

Merhabai lla ki ikisinden birisimi olmasi gerekiyor benim gittigim yerdede dermatalog profesor var. Ve kadinlar gunune ozel kampanya var. Alexandrite epicare ile ben yaptiriyorum.

Merhabai lla ki ikisinden birisimi olmasi gerekiyor benim gittigim yerdede dermatalog profesor var. Ve kadinlar gunune ozel kampanya var. Alexandrite epicare ile ben yaptiriyorum.
Sizin neresiydi gittiğiniz çayyolunda mıydı öyle hatırlıyorum sanki yanlış hatırlamıyorsam

mavi ışık varmış kızılayda profösör yok ama normal uzmanlar varmış yaptıran var mı hiç orada

İkisi de bana çok yakın ve de doktor gözetiminde yapılıyormuş bu yüzden buralara gidip memnun kalan var mı diye sordum.

merabalar. ben bir hevesle philips lumea aldım. kolarıma ilk önce ağda yapıp 1 gün sonra uğluyordum cihazı. sonuçsa batıklı bir kol oldu. arkadaşlarım koluna iğneli mi yaptırıyorsun diye soruyordu. sebebi kıllarımın yok olması değilde kıpkırmızı , batıklı ve delik deşik görünümü. bende yine bir hevesle kol için alexandre lazere başladım. iki gün önce gittim ve sonuç ne olacak bilmiyorum da 5 seans için 800 tlye anlaştık. sizce fiyat nasıl ve seansa biter mi acaba?

Kollarinizdaki tuyler siyah ve kalinsa sonuc alabilirsiniz fakat yuz bolgesi kol bolgesi genital alti gec cevap veren bolgelerdir. Tuyler inceyse dioda gecebilirsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…