Ankara'daki Falcılar

bende korkuyorum zehradan aslında yarın onun evinin yakınlarında bi işim var ama asla gitmem oraya umarım ne yapıyorsa ne kendisi ne de başkası zarar görmeden bırakır.

Aslında bizde de ne cesaret var milletin evine kalkıp gidiyoruz hemde ben tek başıma gittim çevrem duysa asla inanmaz bu kadar cahilce davrandigima. Bir daha eve gitmeme kararı aldim kim olursa olsun başımıza her türlü bela gelebilir.
Zehra için demiyorum yanlış anlasilmasin ev olayı benim için artık bitmiştir. Kafeler bile bazen ürkütücü geliyor en iyisi fal işini bırakmak çok uzun süredir baktirmiyorum Ölmedim yaşıyorum baktirmasak da oluyoo yanii

Fatoş abla kimm ilk defa duydumm adını )

Forum yine cigrindan çıktı. Zehrayi ya da başkasını bu kadar takmaya gerek yok. Birazcık bu durumdan kurtulun bence. Size kolay gelsin. Daha buralarda durmasam daha iyi

Forum yine cigrindan çıktı. Zehrayi ya da başkasını bu kadar takmaya gerek yok. Birazcık bu durumdan kurtulun bence. Size kolay gelsin. Daha buralarda durmasam daha iyi

haklı olabilirsin, en azından reklam yapılmıyor kendi adıma dikkat edeceğim pardon...

görkerde didem gibi bakıyor canım tavsiye etmem

selam kızlar bir tanıdık vasıtasıyla bir yer duydum hoca hanım diye birisi varmış hem cok sıcak karşılıyorlarmış hem de çok iyi tarot su bakıyormuş gideniniz var mı bir fiyaskoyu daha kaldıramayacağım haberlerinizi bekliyorum

tabi hemen gideriz :)

hoca hanım mı?kadının adı mı bu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…