Ankara'daki Falcılar

bende zehra hanımın evinde bir şey yaşadım şöyleki;

tam fala başladık benim telefon zır zır çalıyor nese 1 oldu 2 oldu sonra sustu nese sonra telefona baktım mesaj gelmiş aynen şöyle yazıyordu "ne toplantısı" allah allah dedim nerden çıkardı bunu diye düşünürken üstünde benim telefonumdan gönderilmiş mesajı gördüm aynen şöyle yazıyordu "toplantıdayım." inanmadım zehra hanıma gösterdim umursamadı bile ayrıca doğduğum evi sokağı bire bir anlattı hatta sokağın başında kuyu olduğunu o kuyuda benim aileme yaplan muskaların olduğunu söyledi bana hiçte sallıyormuş gibi gelmedi ayrıca insan olarakta sevdim ama bir daha gidemem zaten gitmeden önceki gece evini ve kendisini rüyamda görmüştüm ne biliyim ilginç valla.

tam fala başladık benim telefon zır zır çalıyor nese 1 oldu 2 oldu sonra sustu nese sonra telefona baktım mesaj gelmiş aynen şöyle yazıyordu "ne toplantısı" allah allah dedim nerden çıkardı bunu diye düşünürken üstünde benim telefonumdan gönderilmiş mesajı gördüm aynen şöyle yazıyordu "toplantıdayım." inanmadım zehra hanıma gösterdim umursamadı bile ayrıca doğduğum evi sokağı bire bir anlattı hatta sokağın başında kuyu olduğunu o kuyuda benim aileme yaplan muskaların olduğunu söyledi bana hiçte sallıyormuş gibi gelmedi ayrıca insan olarakta sevdim ama bir daha gidemem zaten gitmeden önceki gece evini ve kendisini rüyamda görmüştüm ne biliyim ilginç valla.

ya tatlım benim bir cine sahip olan herkes cinler aracılığı ile senin doğduğun evi vs bilebilir ama geçmişi bilebileceğini sanmıyorum...

Bakkk sen yazınca aklıma geldi bana da yakınım birinin doğduğu evi falan tarif etti orda Camii ve kuyu var orda Muska yapılmış falan dedi. Burda adı geçiyor Zehranın bende evine gittim ama bi daha gidermiyim Hayır niyee bilmiyorum haa yazılan cizilenler değil enerji meselesi ve gerçekten burayı da takip ediyor ve arada kendini hatirlatiyor gibi geliyor.

Benim evimin bahçesine kadar bildi. Aile bireylerimi vs hepsini de oyle. Geçmişi biliyor zaten. Ama tekrar gitmek, bulasmak, ugrasmak hic icimden gelmedi

Bidee sen telefonu sessize almaya calisirken yada red ederken mesajla redet yapmış olabilir misin? Akıllı tellerde varya bana olmuştu bi kere aklıma geldi

Bakkk sen yazınca aklıma geldi bana da yakınım birinin doğduğu evi falan tarif etti orda Camii ve kuyu var orda Muska yapılmış falan dedi. Burda adı geçiyor Zehranın bende evine gittim ama bi daha gidermiyim Hayır niyee bilmiyorum haa yazılan cizilenler değil enerji meselesi ve gerçekten burayı da takip ediyor ve arada kendini hatirlatiyor gibi geliyor.
Ben de enerjisini sevemedim. Ama falina da kötü deyip hakkini yemek de istemiyorum

Benim evimin bahçesine kadar bildi. Aile bireylerimi vs hepsini de oyle. Geçmişi biliyor zaten. Ama tekrar gitmek, bulasmak, ugrasmak hic icimden gelmedi

Valla aynen geçmişi ve anı gayet biliyor da ne işe yarar kii. Bana da sen daha çok gelirsin buraya dediiii ama yokk gitmemm bir daha. Rabbim nasip etmesin büyük konuşmak istemem dee.
Hak da yemiyoruz çünkü hakkını veriyoruz bedava yapmıyor sonuçta ama tuhaf itici bir enerjisi varr. Bildikleri varr ama olacak dediği olmadı zaten olmayacak birşey dii

Ben kendimden örnek vereyim madem. Bende bilemedi diyemem geçmişi bildi candan yaklaştı kendini sevdirdi dertleşti benimle yani çok yakından ilgilendi ve ben sürekli gittim bana sürekli sabret dedi bu sürede işle ilgili bi dediği çıktı bi de özel hayatımla ilgili bişi çıktı o zamanlar da inanmaya çok ihtiyacım vardı ve gittim ama baktım sürekli oyalıyor beni sürekli sabret diyor bu arada da arkamdan başkalarına konuşuyormuş sordum abla niye böyle yapıyorsun allem etti kallem etti inandırarak kendini gittim evinden arkadaşımı Aradım söyledim ama sonuçta ortada ses kaydı var bana olacak gelecek diyor arkadaşıma onun ki hayatta gelmez diyor. Yani onlarda müthiş bi inandırma gücü var alışmışlar sonuçta
Biliyorum. Bende de çıkan şeyler oldu ama hic tekrar gitmek icimden bile gelmedi. Kötü bi hareketini de gormedim. Biraz hissel bir şey. Cok da bulaşmamam gerektiğini düşündüm. Yoksa hiçbir dediği cikmayan falcilara verdigim paralarla giderdim. En azindan bildigi şeyler oluyordu diye

Bir de bence artik sürekli zehrayi gündemde tutmaya gerek yok. Onun da dediği gibi " herkes kalbinin ekmeğini yesin"

Canım yaa okuyorum da seni senn tahmin ettigim kisimisin " fallarhepyalan" mısın.

evet kabus geri döndü :KK70: o zaman biri sen şizofrenmisin yazdı ben de yönetime yazdım üyeliğimi kapatın diye şimdi zehra hortladı ben de tabiki o kadına ekmek yedirmeyeceğim özür dilerse belki :KK70:

bende korkuyorum zehradan aslında yarın onun evinin yakınlarında bi işim var ama asla gitmem oraya umarım ne yapıyorsa ne kendisi ne de başkası zarar görmeden bırakır.

bi fatoş abla vardı buna dedi ki bu işleri bırakmazsan başına kötü şeyler gelecek yaktı o kadının başını da bakalım zehra ne zaman toslayacak o fatoş zehra nın reklamcısı ile arasının bozulacağını bile söylemişti fatoş abla yaaa neredesin seeennnn :.(

X