Ankara'daki Falcılar

okumaz mı beni vuracak ya da cinlerine kaçırtacak yakında ben zahra ya tövbe büyük sözüme asla ölsem fal baktırmam artık o yüzden aorun yok :))))

canım bana fal baksana sen ya cinlerle falan pek bi bilgin var.
güzel bakarsın heralde.
kart falı mı bakıyorsun sadece?
yoksa kahvede bakıyor musun?
bakarsan özelden gönderiyim paranıda yatırayım hesabına
en azından yabancılara gitmez paramız yani senide denemiş oluruz.
falcılara ihtiyacımız kalmaz :)
burda ben bakarım diye yazdın ya merak ettim

ben parayla bakmıyorum ki eşe dosta bilen bilir iddialı olurum olmaya da gerek yok cinim perim yok çok şükür uzaktan bakmıyorum referanslarım da var acaba zehra bundan mı benle uğraştı eminim piyasaya girsem hepsini silerim ama parayla bakmam dediğim gibi istersen misafirim olursun bi kahvemi içersin bir de kart açarız

acaba bu özlem hanım nerede? ve randevuyla mı gidiliyor?

evim kafe de karanfil sk ta lila bazar ın yanı 2. kat randevuya gerek yok ama sık sık izin kullanıyor orada olmayabiliyor gitmeden ararsan boşuna gitmemiş olursun ben birkaç kere boşuna gittim çünkü

ilk baktığı fal çok başarılı oluypr ama gelecek biraz sıkıntılı bence

Burada birisi telefonda bakan sare diye birini onermisti deneyen oldu mu?

:)))) tamamdır bugün çatı cafe'deki satı hanım'a gittim an ve geçmişte fena değildi ama geleceği bilemiyorum henüz

Oluyor ama genelde erkek gibi olmuyorlar

aayyhhh bayramdan önce yöre ibram a gitmek gibi bi salaklık ettim mal hem 9 dk fal baktı bi halt da bilemedi hem de girince bi espriler falan en son ay kuşum da ötmüyo gı ben nerelere gidem diyordu tövbe tövbe

aayyhhh bayramdan önce yöre ibram a gitmek gibi bi salaklık ettim mal hem 9 dk fal baktı bi halt da bilemedi hem de girince bi espriler falan en son ay kuşum da ötmüyo gı ben nerelere gidem diyordu tövbe tövbe
O bana basta baya sacmaladi. Sonra bi kac nokta atışı oldu. Ama ne dediğini hatırlamıyorum bile suan. Ciksa demişti demem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…