Ankara'daki Falcılar

Eskiden Mamak'ta oturan bir Esma Hoca vardi. Zor ihtimal ama onun yerini duyup bilen var mi? Ama öyle cafe falcisi falan değil. Baya baya hoca.

kızlar mardin e gidelim oralarda vardır belki iyi falcı :)))))
Ama cidden ankaradakiler bana aşağı yukarı ayni seyi söylüyor. 3-4 ay önce Ankara dışında batırdım tamamen farklı şeyler söyledi. Gerçi pek yi seyler de demedi ama farklıydı.

Ama cidden ankaradakiler bana aşağı yukarı ayni seyi söylüyor. 3-4 ay önce Ankara dışında batırdım tamamen farklı şeyler söyledi. Gerçi pek yi seyler de demedi ama farklıydı.

o zaman ank dakiler birbirine fallarımızı anlatıyor diyeceğim ama imkansız ben de ank dışında baktırdım çıkmadı en iyisi vazgeçmek belki de...

al benden de o kadar, kürek mahkumu yapsınlar bizi o zaman düşünmeyiz :)))) neyse du bakalım ya ideal kocayı bulacağız ya da ideal falcıyı
C sıkkıni seçip parayi bulsam :) şaka bir yana totem yaptım bir aydır fal baktirmiyorumdum. Acil bir falci bulup baktirmam lazim.

C sıkkıni seçip parayi bulsam :) şaka bir yana totem yaptım bir aydır fal baktirmiyorumdum. Acil bir falci bulup baktirmam lazim.

beni de götür :))))) yok ki doğru düzgün bi falcı olsa vericem bütün paramı ama yok hepsinin köküne kibrit suyu

Numarası bende de var ama burdan gelenlere bakmıyo kadın çok sert bi üslup içine girmiş Bi de tehdit ediyo mahkemeye vercem fln diye bence hiç gerek yok bulaşmaya

Numarası bende de var ama burdan gelenlere bakmıyo kadın çok sert bi üslup içine girmiş Bi de tehdit ediyo mahkemeye vercem fln diye bence hiç gerek yok bulaşmaya
millet de iyice kendini bişey sanmaya başlamış,iyiki iki fal bakıyorlar burunları kaf dağında hey Allah'ım

boşverin gitsin böyle kendi bişey sanan insanlardan nefret ediyorum..
Yok ztn Bi kere sordum baktım Tavrı böyle ayıp ya dedim sanki zorla istiyoruz ondan sonrada şöyle böyle diye kıvırmaya başladı ztn topu topu 1-2 kişi verdi adını hiç gerek yok böyle tiplere,Didem deseniz Zaman'ında çok korudum onu ama denilen herşey doğruymuş Allah bizi Bi an önce kurtarsın bu durumdan bu insanlardan

didem ne yaptı?

Bunlar haşa tövbe Allah olsa yandık valla. var öyle tipler Ankarada da malesef. Ah kızlar ah bi örgütlenip 1 hafta hiçkimseye fal baktırmasak bakın nasıl carkıyorlar onların 1 haftası benim 15 günlük maaşım az mı? ama kimse dinlemiyor evim cafe ağzına kadar dolu fikriye mihriye randevu veremiyor dolu neslihan keza öyle randevu bulmak zor bilemedim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…