Ankara'daki Falcılar

özlem yaaaa işte bak maharet evli olduğunu işini bilmekte bakın kızıyorsunuz ama esin bana özel bir giysi giyiyorsun ya da bir alet senin mesleğinin olmazsa olmazı dedi bildi bana bunlarla gelsinler :)))))) özlem iyidir ya ben arada giderim çok sıkılınca

aman aman diyim zehra ya bulaşma boşver bak üzerindekileri ona buna gönderiyor ben de öyle bi olay yaşadım bence uzak dur ama sen bilirsin tabi
Yok ona zaten bulasmam da yani esin hangisi bide gitme şansım yok artık telefonda kim bakabilir güzel şekilde ,?

Ya zehra hkda çok şey yazılmış burdan çok kişi baktırmıştı ona
Hiçmi yok memnun kalan veyada yönlendirdiği yerler işine yarayan hiç yokmu

buradan bi arkadaş a da bilmiş geleceği muhtemelen o siz değilsiniz biri daha özlem ne dediysen çıktı diyordu geçenlerde gittiğimde benim arkadaşım memnun kaldı dediği çıktı ona da normal seviyede başarısı

Yok ben değilim o kişi de.
Öyle biri mi vardı Nerede acaba yorumu bi arayıp tarayayim

Ya zehra hkda çok şey yazılmış burdan çok kişi baktırmıştı ona
Hiçmi yok memnun kalan veyada yönlendirdiği yerler işine yarayan hiç yokmu

yönlendirdiği yerler işine aöan diyim bence sakın girme falını baktır varsa 75 tl ama yok hacı hoca dergah olayına bulaşma bence pek de bi işe yaramıyor dergah mergah işine zehra ile girilmez bence

valla o kişi ile de cafe de karşılaştım kim olduğunu bilmiyorum ama dediklerinin çıktığını söyledi aynen yaşadım söylediklerini dedi ama kişiyi tamımıyorum tabi
Hımm anladım canımpeki telefon ile bakabilecek kimse yok mu sencezehra demişler ama korkuyorum ondan

Hımm anladım canımpeki telefon ile bakabilecek kimse yok mu sencezehra demişler ama korkuyorum ondan

bişi dicem yaşnız şimdi sen buraya her şeyi yazdın zehra buranın sıkı takipçisi senin yazdığını sana aynen anlatır sen de bildi sanırsın gerçi bir çoğu öyle ben deneme bile derim ama sen bilirsin tabi

bişi dicem yaşnız şimdi sen buraya her şeyi yazdın zehra buranın sıkı takipçisi senin yazdığını sana aynen anlatır sen de bildi sanırsın gerçi bir çoğu öyle ben deneme bile derim ama sen bilirsin tabi
Zehra buranin sıkı takipcisi ise senin yazdıklarını da okumuyor mu :)

X